Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Oddly, ви ходили на гімнастику чи на акробатику? бо на акробатику беруть раніше , а на гімнастику -пізніше
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Oddly, а точнішої адреси чи телефону не можете вказати? дякую!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kedio

    kedio Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    йо! на вїзді в "мій район Сихів" красується реклама центру "Світ пізнання" http://svit-piznannja.com.ua Гарна програма, такі собі фотки, пропозиції для всього півдня Львова, різноманітніші гурточки. Але не знати хто то робе!

    Впізнав вокалістку одного джазвого бенду. І все. Більше нікого з викладачів. А дітки на фотках із заплющеними очима
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    І я бачила схожий рекламний щит (На куті вул.Зеленої в центр і Зеленої на Сихів)
    Теж зауважила невдалу поклейку зоображення. Попередній (металевий) був кращий. І ще на ньому посміхалась моя донечка.:shy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ольга, школа гімнастики знаходиться за адресою Кн. Ольги 3а ( трамвайна зупинка Шумськогго, далі йдете у провулок між дев ятиповерховими будинками і побачити таку довжелезну одноповерхову споруду , схожу , вибачте за порівняння, на конюшню. Оце і є школа гімнастики )
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А в тій школі гімнатсики, там тільки дівчатка чи й хлопця можні? і що вони там роблять? бо в принципі я свого на акробатику хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Мене батьки віддали на бандуру, а я все життя на танці хотіла-а-а-а-а-а-а-а!!! :sad:((
    І тихо заздрила своїй найліпшій коліжанці, яка на танці ходила :haha:)))))))))
    Дивлюся тепер на своїх малих і прикидаю, у які гуртки би їх завела.
    Мала - танці ( народні, мабуть) або акторська школа (дуже вже має хист до того), музика чи співи (слух і голос є), іноземну в школі будуть вчити, айкідо.
    Малий - танці (бальні), можливо, пласт та айкідо.
    Завантажу їх по повній програмі :)) Як я колись була завантажена, за що дуже вдячна батькам - і мала від того величезне задоволення!
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Підскажіть будь ласка де у Львові є хороші басейни для дітей?Я б хотіла щоб з дочкою займався тренер а не я.воду вона любить і плавае але тільки з желетом.Бажано поближче до нас.Ми живемо на Виговського.Наперед вдячна
     
  9. kedio

    kedio Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дітки плавають в школі № 36 (кінцева трамв№3) . Телефону зара не маю при собі. Відкриття сезону із середини вересня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Є на Симоненка в гімназії №75, але там зарас теж канікули.
    Правда незнаю точно чи там є і для старших діток, бо ми ходили з малюками до 3 рочків.
    На сихові в Дельфні мають бути заняття для старших.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я свою доньку з минулого року воджу на акробатику в інститут фізкультури (на вул.Дудаєва). В них в команді 4 дівчат і хлопчик, більше просто хлопців нема :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    З якого віку туди приймають?
     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Цікавлять враження від центру дитячого розвитку

    На вулиці отримала рекламку мережі центрів дитячого розвитку Baby Club. Давно вже підшукувала щось таке (чи й не таке:) для Андрійчика. За вказаним телефоном інформацію, звичайно, надали, але мене цікавлять відгуки тих, хто водить чи водив туди своїх сонечок... На Південному вони мають відкритись за кілька місяців, а от на Чорновола вже працюють.
    Відгукніться, хто знає щось про цей центр, або порадьте щось інакше. Дитина в мене дуууужжже енергійна, хочеться ту енергію направити в якесь позитивне русло:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ви знаєте, боюся щось наплутати з аеробікою, акробатикою і віком. В вересні можна туди сходити і з"ясувати, які групи набирають.
    Наш тренер в декрет зібралася, так що не знаю, як цього року буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Хто знає щось про танцювальний клуб “Аеліта” (вул.Петлюри) - чи приймають дітей від трьох років і наскільки хороші там тренери?

    Також хотіла б дізнатися інформацію про цей клуб!
    Tanyunya, напишіть, будь ласка, контактний телефон в ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Серпень 2009
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А ми ходили вчора на Погулянку, хотіли у "Викрутасики" записатися. У них в програмі танці, співи, гімнастика і англійська. Так от, ми вирішили, що ще рік почекаємо, бо якщо ви хочете кудись записати дитину в 3 роки, то вона повинна бути готовою залишитися без мами на першому ж занятті, а це, на жаль, не для нас. Було кілька дітей, що прийшли вперше, тільки одна дівчинка і один хлопчик стали танцювати, їх мамів попросили вийти, а решта сиділи на лавці з мамою і дивилися, чим не були особливо задоволені тренери. Моя мала подивилась і сказала, що не хоче, там все досить строго. Вірю, що діти, які там займаються, будуть чудово навчені, але через силу я туди дитину не запхаю...
    Якщо хто хоче, то пробуйте, вони ще набирають до 17 вересня.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    це часом не той, в якому наша Viltis працювала?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    З 6 років ми плануємо в Пласт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Чоловік ще хоче спробувати піти з малим на карате, там молодша група від 3 до 5 років. Ніхто не пробував в такому віці "каратувати"?
     
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Не знаю, треба запитати. Дякую за підказку!
    А Tanyunya за відповідь!
     
    • Подобається Подобається x 1