Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Надійко то класичні бальні? Так? Може ще відразу ціни вкажіть, аби Вам ПП не засипати... і що з собою мати для дітей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Так, класичні бальні. Європейська програма: повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп. Латино-американська : самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, джайв.

    Ще з маленькими вчимо ламбаду, і польку.

    Звичайно, зразу всі танці не вчимо, поступово. Вартість занять 100 грн в місяць. Якщо 2 дітей з сім"ї, то друга дитина платить половину.

    Для дітей мати перезувне : найкраще чешки, дівчаткам спіднички або лосінки ( легінси) і зібране волоссячко, хлопцям чешки і класичні штанішки ( ну, спорттивні на крайній випадок), але не ДЖИНСИ!

    Ну, і хороший настрій:haha:))
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Надійко, середа чи четвер?Бо я десь побачила на форумі, що Ви писали про четвер ще...
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    так шкода, у нас в понеділок і середу заняття у підготовчій школі.
     
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчатка, хто записував дітей у школу Хелен Дорон, скажіть будь-ласка, як швидко було пробне заняття після запису? Я зателефонувала їм днів десять тому, досі мовчать. Може, хтось уже ходить на заняття в Інтерсіті на Чорновола?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    про чорновола не скажу, а от на сихові подруга віддала малу, то сходили у четвер на пробне, а з понеділка вже їх записала в групу.

    А я зла як чорт. Записала сашку на танці, на сихові на МЖК.І от халепа, були там вчора збори , на яких вирішили проводити заняття на 11 ранку, а ми в такий час ніяк не можем бо садок, а розривати день зовсім не хочеться.

    А хтось чув про хореографічну студію Влада ями- ніби знаходяться вони в кінотетрі довженка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    нам подзвонили десь у межах тижня - але мабуть залежить від того, коли буде найближче заняття вашої вікової групи
    якось прийшла мама з дитиною поцікавитися просто (у нас якраз заняття було) - їм відразу запропонували на пробне залишитися
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Катя, а де саме? Які танці? Може то там де ми ходим? Як вчителів звати?
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    так оль, там де ви.....незнаю як вчителів звати, бо відправила на збори подругу( в нас в той день др було)
     
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Але напевно щось не там! Бо в нас такі дітки як твій Саша займаються на 17 год. і веде в них та сама вчителька що і в нас!
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А ми ще на гімнастику записались. В нас у садочку в спортзалі є гурток - вчителька сама забирає діток, а потім приводить назад у групу "без відриву від навчання":girl_smile: так сказать:girl_smile: Так зручно, нетреба думати як з дитиною на гурток встигнути. Ще має бути гурток англійької, також у садку:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Того року я вирішила малу вже чимось зайняти.Минулого всі плани пішли коту під хвіст.Віка після кашлюка весь час хворіла і так майже 10 місяців.
    Дай Бог щоб того року все було ок.
    Так от.Ми віддали її на дошкільну программу навчання біля церкви на городоцій не до їзджаючи моста(забула як вона називаеться).Буде ходити там двічі на тиждень по 2 год.оплата 70 грн.в місяць.Ще там будемо і до логопеда ходити.В цій же церкві будемо ходити на катехизм по не ділях.Також записали на басейн в 85 школу.от тільки думаю чи не гірше там ніж в 36 школі.Може хтось знає?
    І ще у всіх садочках тепер ввели обов"язкове вивчення англійської мови.Зі жовтня нам обіцяли що вже буде.
    Думаю їй того вистачить на той рік:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а ми почали ходити на малювання та в клуб спортивного бального танцю "Стар". Вчора цілий вечір з малим танцювали повільний вальс:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Гімнастика на Кн. Ольги, там багато груп і в різний час. Ми ходили здаеться на 18.30. Заняття триває 1,5 год., тому зручно, коли хтось один завів і пішов по своїм справам, а інший забрав (ну це вже у кого, які графіки)

    Не знаю де ви живете, але якщо десь не надто далеко від вас є школи, то варто дізнатись чи є там для діток гуртки (в тому числі і для дошкільнят). Ми так танці знайшли. В одній школі нічого для нас не було, а в іншій аж 3 танцювальні колективи площу орендували. А ще в багатьох районах раніше були місцеві "палаці піонерів", я ніколи не цікавилась тим і думала, що такого в нас нема, а даремно. Зараз здається будинками творчості називають, там дуже багато різних гуртків в різний час. Одним словом шукайте :girl_curtsey:.
     
  15. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Зараз дуже багато гуртків є при нових церквах - на Сихові, Володимира Великого, Городоцькій. Я дочку воджу у "Гармонію" на Городоцькій - це розвиваючі заняття для дітей 3 - 5 років. Але там є і інші гуртки, і лікувальна фізкультура для дітей і для мамів(окремо).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А мій Марко зовсім в різні напрямки подався. В них при школі є гурток з Тейквандо і ще пішов з цього року на фортепіано в Дударик. Побачим скільки ми той ритм витримаєм:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    дуже хвалять цей гурток. Цікаво побачити б весь список курсів. Кажуть, що там є курси для мам, дітки яких йдуть в школу
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Оля, я в понеділок поведу зранку малу на заняття, то розпитаю що ще там є, якщо вам цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Отже звітую, в Центрі Родина на Городоцькій біля церкви діють наступні гуртки:
    1. Школа "Гармонія" - по 2 год - 2 рази в тиждень - 70 грн в міс
    2. Рідна мова - 1 год - 2 р. т. - 55 грн
    3. Шахова студія - 1 год - 2 р. т. - 50 грн
    4. Бісер - 2 год - 2 р.т. 20 грн
    5. Математична студія для мал. "Мудрагелик"- 1 год - 2 р. т. 50 грн
    6. Фізико-матем. студія - 1,5 год - 2 р. т. - 70 грн
    7. Музично - театральна - 1 год 2 р. т. - 50 грн
    8. Крій та шиття - 2 год - 2 р. т.
    9. Українська кухня 1,5 год - 2 р. т. - 50 грн
    10. Комп"ютер 1 год - 2 р. т. - 50 грн
    11. Англійська мова 1 год - 2 р. т. - 55 грн
    12. Німецька мова 2 год - 1 р. т. - 55 грн
    13. Гімнастика для малят (від 2 років) 40 хв 2 р. т. - 50 грн

    ще там є ЛФК для мамів( шейпінг, корекція фігури, супергімастика для вагітних, лікув. - оздоровча фізк.) 1 год 2 рази в тижд - 70 грн
    і "Школа народжувати" 2 год 2 рази в тижд - 1 заняття - 10 грн.

    А ще там відкривається студія юних журналістів!

    вул. Городоцька 319 а, тел 240 - 18 - 02
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  20. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    дівчата, мені здається що в малої є музичний слух і голос
    дуже б хотіла щоб її хтось "прослухав"
    розумію, що вона ще мала, але не хотіла б згаяти часу...
    куди таку дитину можна віддати на співи? може при церквах десь таке є?
     
    • Подобається Подобається x 3