Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Це та що на Дорошенка? Цікавить вартість - і чи не складно фізично там буде займатись другокласниці)
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Так, на Дорошенка.
    Доні 3,5 роки і ми ходимо в так звану підготовчу групу. І вже таких мацьоп "ганяють" - дисципліна, вихователька говорить термінами, розтяжку роблять!
    А в самій школі звичайно важко займатися! Там ніби не всіх беруть - йде вступ, потім екзамени
     
  3. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчатка, добрий вечір. Малюку моєму 3 рочки. Уже починаю підшукувати для нього якийсь спортивний гурток. Думала акробатика, чи танці якісь, можливо щось цікавіше попадеться. Підкажіть, можливо хтось знає гуртки спортивного характеру для дітей такого віку.
     
  4. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Це типу школи лідерів, для 10-11років вартість в місяць біля 400грн, к-сть занять небагато. Мої знайомі - підприємці (і дружина, і чоловік), записали єдину доньку туди. Дитині подобається, працюють психологи, але чи воно того варте??? Основна місія цієї школи - готувати бізнесменів з пеленок((( курси для батьківських амбіцій
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    якщо ви налаштовані просто як на гурток, то не варто. Бо тут до старших діток цілком серйозний підхід- зі всіма вимогами, розтяжками і т.п. ( коліжанка-балерина має тут викладацькі години). Тобто це не просто розминка та гурток з танців.

    п.с. хореографічна школа дає старт і для подальшого навчання та праці у театрі. Тому і відбирають потім з усіх найздібніших. Слабкі просто не затримуються
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    і у вас якщо не помиляюсь заняття 4 рази в тиждень, так?
    Моя Юля марить балетною школою, але з огляду на 4 заняття на тиждень, наявність меншого, довге добирання, поки що меня вдається її уболтать на інше...
    А ще, з близького оточення маю декілька дуже негативних відгуків власне про відношення викладачів до діток. Юлю мою напевно не візьмуть навіть через вагу, бо для балету її 24 кг при 118 росту це забагато...

    І мене ще цікаваить чи хтось водить дітей в кіфі фітнес на джампіг кідс? Ніскільки там дткам важко чи навпаки не важко? БО для фізичних навантажень мала ходить на карате, але наразі займаємось місяць, а мене деякі нюанси вже напрягають до такої міри що шукаю якусь альтернативу...
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    тут відношення відповідне до професійних занять- без поблажок ( як і у професійному спорті, тій же гімнастиці) . Тому це справді для тих, хто хоче серйозно займатися балетом, а не просто ходити на гурток хореографії ( принаймні для старших діток, у підготовчі групі ще може бути м якіше)
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а що саме не так? Питаю, бо моя Софія дуже просить записати її на карате, а я не знаю чи воно нам треба...
     
  9. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А з скількох років туди беруть і де знаходиться балетна школа?
     
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а куди ходите?
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А які саме ньюанси? Бо мій малий якраз пішов на карате і поки що йому дуже подобається. але от я не знаю чи то безпечно...
     
  12. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ми ходимо з початку вересня. Поки подобається. Думаю, складно не буде. Лише питання доїзду - другий клас ходить, здається, на 14.00, чи будете встигати? Оплата чомусь у різних викладачів різна - ми платимо 175 грн., але знаю людей, які платять 300 грн. Займаються діти 1 год.-1,5 год.
    На мою думку, другий клас - саме той час,коли варто туди віддати дитину. До звичайної школи вже адаптувалась, і в хореографічну ще не пізно.
    Можна поки подивитись, спробувати, чи сподобається, бо в перший клас хореографічної беруть з 9-10 років, кращих випускників підготовки.
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Хто водить дитину на плавання? Куди саме і на котру годину? Шукаю хорошого тренера з плавання для Максима і щось ніяк не знайду.
     
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    так, можна ходити 2 рази по дві години в любий день з пн по чт.
    Ви ж ніби на Науковій десь живете? Ми з перехрестя Стрийська-Наукова на 41 чи 38 добираемося. Вся дорога від дому до балету займає десь хвилин 30-40.
    Ну підготовчу групу веде один викладач Алла Григорівна. Так, вона старої закалки - любить дисципліну, сюсюкатися не буде... ну і в принципі, як чогось навчити, коли 15-25 дітей в залі.
    В саму школу йде відбір. А в підготовчу беруть всіх охочих танцювати у віці від 3-х (хоча ми пішли у віці 2,9) і десь до 7. Дівчата різної копмлекції танцюють (навіть є одна дівчинка з ожирінням).

    Поки що доня бігає із задоволенням! Чи поступати в саму школу - будемо думати вже ближче до того часу. Балерину робити цілі не маю!
    Так як ми не ходимо в садок - то нам підходить такий вид зайнятості))) І навіть імпонує те, що відношення до таких мацьоп вже серйозне - дійсно вони ж займатися прийшли, а не дуріти. Плюс фізичне навантаження є - це добре!

    До балету ходили на пробне заняття бальними танцями в Едельвейс - все якось убого виглядало, зовсім викладач не могда до купи тих мацьоп зібрати. Ціна така ж, а занять в два рази менше.

    ---------- Додано в 10:54 ---------- Попередній допис був написаний в 10:52 ----------

    Яких, наприклад???
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    ми ходимо (наразі простудились тому перерва) в Софію.
    Щось типу індивідуального заняття (2-3 діток). 85 грн за заняття (1,5 год з них 1 год в басейні). Запис робить тренер згідно вільних місць.
    Якщо цікаво, дзвоніть в Софію, вони дадуть тел.тренерів
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    у мене весь час буде з собою річна дитина, і удвох з ними їхати накладно, і 2 год. тинятись містом з дитиною теж не завжди зручно.
    власне не про підготовчу групу а про балетну школу, коли дітей при всіх могли назвати бездарою, жирною коровою, коли там дівчинка собі тортик зайвий дозволила. Пуанти і костюми виключно в одному місці замовляти, в підвальчику оперного, а десь в іншому місці взяти ( благо тепер є вибір) то вже ніяк не можна. Коли батьки мали якісь претензії, то їм відварто відповідали що не ми до вас прийшли а ви до нас, а мі єдина балетна школа тому як ми вимагаємо так і має бути, і ваші " подобається/не пордобається" нікого не цікавить. Не подобається - то не ходіть. Тобто уваги до зауважень батьків ніякої....
     
  17. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    також про це чула - нажаль це так. Школа типу старої радянської закалки!
    Але в "великому спорті" по іншому напевно не можна - не буде результату, нажаль...
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    але в наші часи, коли всюду пропагується шановливе ставлення і до дитини в т.ч., як до особистості, назвати жирною коровою це прямя неповага, приниження і т.д., за це мабуть ще й позов накатати можна, але на Дорошенка чомусь це норма жизні... Особисто я "жирну корову" в сторону своєї дитини просто так не залишила би ...
     
  19. Khoma

    Khoma Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    у всіх професійних балетних школах так було і є. Та ж моя коліжанка балерина вчилася спочатку у Вагановському училищі Пітеру. І хоч сама- із спадкової сім ї балерунів від бабусі- дідуся, і що таке дисципліна та дієта знала з пеленок, витримати то їй той режим було надзвичайно важко. Тому в певний період кинула Вагановське і перевелася до Львова . Тут вже набагато простіше ( це для порівняння). А хореографічна школа- це своєрідна початкова сходинка до подальшого вже професійного навчання. Тому завданням викладачів є підготувати і відібрати найздібніших.