Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ой, я переплутала, №11, Виговського 1а.
     
  2. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    дівчата, може хтось відвідує айкідо на тарнавського, як там атмосфера?
     
  3. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчатка може хтось воде свою дитину на Залізничні,й є прохід як на вокзал іти,там є Школа Дитячої Творчості,або на Городоцькій біля церкви Анни. Може хтось воде і може підказати як там?????
     
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Нормально там на Залізничній:) сходіть туди на розвідку. Там э різні гуртки і для різного віку. Залежно, що ви шукаэте.
     
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Це в тому ж приміщенні, що і Центр дитячої творчості (Наукова 17) чи щось інше? Шукаю для Настюхи малювання, воно її більше цікавить, ніж танці
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ні, то Пулюя 7. Там садок, а половину того садка займає власне школа. Ми ходимо в понеділок і п"ятницю в групу естетичного виховання. Оплата-6о грн в місяць. Вони там трохи танцюють, трохи співають, трохи малюють. Мала туди біжить і срашно гордиться, що ходить в школу. Проходили співбесіду. Дізналась випадково. Наша вчителька - Ольга Богданівна написала про прийом тут, на дп. Так і дізналась, правда то оголошення тут жа модератори потерли як рекламу)).
     
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ага, бо я кружляла - кружляла, і не знайшла. Набір там тільки у вересні, чи можна спробувати зараз підійти?
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата, підкажіть куди можна водити дітей 4-6 років на плавання, так щоб там з ними займалися професіонали.
    А ще мене цікавлять спортивні гуртки для хлопчиків в Залізничному районі.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Наша група наче вже набрана, бо там максимально 10 діток. Записувались в перших числах вересня. Але думаю можна туди підійти, запитати, бо кілька дітей прийшли пізніше.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    гімназія на Симоненка- тут є хороший мужчина тренер, 36 школа, в Аквапарку займаються як групами, так і індивідуально.

    ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

    то в приміщенні 159 садку є школа мистецтв.
     
  11. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а є щось біля церкви Анни? можна детальніше?
     
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    “Орієнтир”, гурток малювання, драматичний гурток, Огієнка, 18. Кума водить туди доцю, каже, що задоволена, заняття безкоштовні:girl_smile:
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А так, щоб мамі в воду не лізти? Бо в групі або з 5 років, або серед дня.
    Я шукаю, щоб після 16 год, а краще після 17 год або в суботу і заняття щоб були без батьків. Не хочу я в басейн.
     
  14. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    то хіба індивідуальні. в софії проводили такі.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    хіба шукати і домовлятися за індивідуальні заняття. До 5 років тренер з групою малечі навряд чи десь буде працювати без стороннього нагляду за дітьми. Та і до цього віку діти просто в команді ( групі) не завжди здатні чути вказівки тренера. Краще реагують з батьками.У плаванні уміння слухати і виконувати дуже важливе.Це пов язано з безпекою на воді
     
  16. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата, хтось водить діток на танці, гімнастику чи щось таке рухливе в районі Стрийського парку - Шота Руставелі? Дівчинці 3 роки. Порадьте.
     
  17. ambertan

    ambertan New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    На Шота Руставелі є Jazzy School, (АДРЕСА: Львів, вул. Шота Руставелі,7 (4 поверх) зал 407 ), там дуже позитивні тренера-хореографи, набір з 4-ох років, але краще підійти з дитиною, самому подивитись, малявку показати, можливо щось підійде
     
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Nusja в приміще 6-ої школи є гімнасти з 4-х років, але спочатку йде загально-розвиваюча, розтяжки і т.д.
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А розкажіть щось про гімнастику на Південному. Спортивна чи художня? І краще йти на танці чи на гімнастику?
     
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Гуртки для дітей

    На Південному художня гімнастика, є на 2 клуби: "Грація" і "Галичанка", 200 грн/міс., Займаються: малюки 3 рази на тиждень по 1 годині, починають десь в 18 середня група - 4 або 5 разів по 2,5 - 3 години, починають в 14,30.
    Заняття і результат (принаймні в одному з клубів) залежать від відношення тренера до вашої дитини. Якщо цікавить щось більш конкретнко - пишіть в ПП.