Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    в 99-й теж при басейні є сауна і порядки такі самі як на Щурата :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    То певно, через те що тренер один на 2 басейни
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MAUSE

    MAUSE New Member

    А ми шукаем акробатику для хлопчика на 8 років р-н Південного або Привокзальної ходили на Кн.Ольги 2 роки тепер 2 клас і важко возити на 19 год.
     
  4. Жменька

    Жменька Well-Known Member

  5. something

    something Member

    Привіт всім!!!! Підкажіть будь ласка, де можна піти на танці дівчинці 3,5 років. Ми живемо на Майорівці. Є щось поблизу? Або тоді хоча б центр, туда хоч легко добиратись
     
  6. serafun

    serafun New Member

    Дитячі клуби Львова у Личаківському районі

    Відкривають у клубі «КАКАДУ»по вул.Коціловського 16 р-н водоканалу нову групу «Золотомушка» з напрямком дизайну аксесуарів та предметів інтер’єру.

    Наша мета– розширення кругозору, формування естетичного смаку, ознайомлення з різними техніками виготовлення іграшок, сувенірів, аксесуарів тощо.

    Програма гуртка сучасна і цікава. Тут діти матимуть можливість ознайомитись з різними матеріалами (тканини, ленти, стрічки, мотузочки, нитки, фетр, бісер, намистини, фурнітура та ін) та навчаться використовувати різноманітні техніки по виготовленню м'яких іграшок, прикрас та аксесуарів своїми руками (валяння, печворк, штампування, вашивка гладдю, стрічками та ін).

    В процесі навчання — малювання ескізів, розробка шаблонів різних моделей іграшок, виготовлення аксесуарів для одягу та інтер'єру, розкрій тканини, ручне пошиття та оздоблення виробів.



    Запрошуємо дітей віком від 10 років.

    Заняття проводяться по вул. Коціловського 16. З 14.30-17.30 год.


    Також у нас є гуртки англійська та німецькі мови,малювання, танці,настільний теніс війського патріотичні напрямки та спортивні клуби за детальнішою інформацією звертайтесь за тел 067-804-16-72, 093-622-09-42
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Колись тут Надя viltis писала про графік занять танців Кст "Фоловей", може хтось водить діток на Рубчака (48 СШ)? Там нічого не змінилося, тобто і надалі вівторок і четвер на 16.00?
    А ще цікавлять танці на Науковій, 17? Може хтось поділиться відгуками. Шукаю десь в цьому районі танці для доньки 5,5 р.
     
  8. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    нещодавно туди телефонувала - вівторок і четвер на 16:30
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. maha

    maha Member

    А я хочу на легку атлетику віддати, чи щось таке. Хтось знає де, і з якого віку?
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А мене цікавить нинішня ціна на гурток танців? Від і до
    І ще: хоче муж виростити нову Шарапову, скажіть де то в нас є великий теніс? Зі скількох років туди беруть?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. катенок

    катенок Well-Known Member

    Мами дівчаток років 5-6 на Левандівці, куди ви водите своїх діток, цікавлять гуртки танів, гімнастики,?
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я не мама дівчинки:), але знайомі водять дівчаток від 3 років на Сяйві, на перехресті, там щось типу чи будинку культури, чи щось таке є. Знаю, що там зовсім недорого. Я б і свого хлопчика туди водила для загального розвитку, але нам час не підходить, якщо не помиляюсь, то заняття десь в районі 5-ої.

    А гімнастика мене теж цікавить, я би свого малого записала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Ну, нам сказали що 200 грн на міс, а якщо платити по заняттях, то по 35 грн.
    Мамусі, скажіть , будь ласка, чи є хтось хто має свіжу інформацію про "Веселі Черевички"? Що, як і скільки. Буду дуже вдячна.
     
  14. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Спартак на вул. Мельника 18. Корти і в зимовий і в літній час.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2015 ---
    тут подивіться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Хтось водить діток на танці в Палац естетичного виховання на пл. Петрушевича? Чи є там групи для діток 4-5р?
     
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Маю вже кілька місяців дилему. Не знаю, що краще обрати для донечки: художню чи спортивну гімнастику. Займаємося і тим і тим, донечка каже, що подобаються обидві, тобто вона ще в такому віці, що чітко оприділитися не зможе, куди її спрямуєш, так і буде. Кожна з видів зараз для мене має свої плюси і мінуси, тому хотілося би обрати щось одне, що всі зусилля спрямовувати в одне русло (як кажуть))))). Найбільший мінус спортивної гімнастики для мене – великий ризик травматизму, а художньої – її «дороговизна». Хотілося би почути поради, рекомендації (особливо тих, хто займався або має досвід заняття дітей видами гімнастики), або просто відгуки про дані види спорту.
     
  17. Latane

    Latane Well-Known Member

    а де ви займаєтесь? який графік? ціна?
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    "Данс-клуб" в ПК ім. Хоткевича 140 грн/міс + оплата костюмів і участі в конкурсах
    "Галичанки" в БШ на Грінченка 50 грн/міс+ костюми і участь в конкурсах
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Художня гімнастика - на Вітовського 150-200 грн. (залежно від групи), спортивна - на Кн. Ольги безкоштовно або чисто символічно :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    А з якого віку туди беруть? і чи беруть усіх чи є якийсь відбір?