Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Якщо Вам не складно, буду дуже вдячна!
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Про басейни -
    ось таку новину знайшла:
    На «Південному» відкрили 25-метровий плавальний басейн

    --- дописи об"єднано, 9 Травень 2015 ---
    Дні відкритих дверей оновленого оздоровчого центру «Три стихії» проходять сьогодні - 8, завтра - 9 та в неділю - 10 травня з нагоди відкриття нового 25-метрового басейну, де можна поплавати БЕЗКОШТОВНО.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть як правильно називаються спортивні танці- не бальні, де використовуються елементи гімнастики, акробатики. Бо гугл видає лише бальні..... Хочемо змінити заняття з гімнастики на такі танці. Можливо хтось підкаже де є такі напрямки у Львові?:girl_flag_of_truce:
     
  4. DvOiChKa

    DvOiChKa New Member

    Можливо сучасні естрадні танці варто спробувати? в мене малеча займається такими в палаці культури ім. Г. Хоткевича в Данс-клуб, але викладачка приймає переважно тільки діток, але до 10 років може і возьме, треба вам до неї підходити і говорити, набір буде з вересня місяця вже, можете прийти на звітній концерт ще глянути чи вам таке підійде, ще в тому палаці так само сучасні естрадні танці є гурток "діадема", але за нього неможу нічого сказати бо за 5 років жодного разу не бачила їхні виступи
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може черлідинг? В нас в садку лежать флаєри. Набирають дітей з 3 років. Є кілька місць по Львову, де будуть заняття. Знаю точно, що в 83 школі є, бо це біля мене. Можу глянути, де ще є, якщо цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та ж на Керченській в Будівельнику є! Чи тобі там не підходить?
    До речі, чому хочете закинути гімнастику?
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    В першу чергу через тренера...нажаль.. Вона перетворилася в заробітчанку, набрала надто багато дітей різного віку, про індивідуальний підхід мова вже давно не йде. Також у неї затягнулись сімейні проблеми, вона все частіше агресивна і не уважна. Результати дітей і мотивація знизились суттєво:-( от тепер і задумалась чи не тратимо ми даремно час... Заміна тренера не реально, бо нема на кого і таке не практикується, бо починаються скандали між ними.
    Тому шукаю щось близьке до гімнастики. Дуже цікавлять актобатичні танці, але не знаходжу такого у Львові:sad:
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2015 ---
    Думали над цим:girl_smile: але чомусь чоловік проти цього виду спорту...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Чула, що на Сихові є секція легкої атлетики. Хто знає де? Можливо хтось має відгуки?
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Також може хтось займається у школі фехтування на вул.Черемшини?
     
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    А мені може хтось підкаже чи є якісь гуртки по плаванню для дівчинки (в аквапарку лиш вотерполо є, може щось в Спортлайфі є?). Дитина плавати вже навчилась, якісь там основи по техніці ім дали, але думаю чи не буде ій заскучно далі ходити в шкільну секцію чи треба щось інше шукати (ходимо в 36 школу на гурток плавання). Чиї діти ходять більше року на плавання в 36 школу, що вони там потім роблять, якось розвивають свої уміння чи ні?
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Знайомого син на СКА ходить, але там в них крім плавання ще біг і велосипед. Але це вже не любительській, професійне.
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Спортлайфі треба щоб дитина і хтось з батьків мали абонемент, просто ходити на окреме заняття не вийде. Для Вашої старшої доні є
    - аквапрофесіонали - спортивне тренування з плавання, удосконалення техніки з плавання. Це платний клас. Тобто окрім абонементу, треба платити за кожен такий урок.
    - просто плавання, воно входить в абонемент - урок спрямований на освоєння техніки плавання і дихання.
    Для меншої з трьох років - аквабульки - освоєння техніки плавання і дихання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть будь ласка про танці Оазис, що в 36 школі. Умови, ціна, чи подобаються дітям?
     
  14. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Дівчата, а які басейни порадите для дитини 2+? Район бажано ближче до Левандівки, бр возити його через усе місто накладно.
    Пробували минулого року Формулу Краси на Стрийській - далеко, багато дітей, холодна вода (малому то дуже не подобалось, може тепер легше сприйматиме, не знаю...)
     
  15. whisper

    whisper Well-Known Member

    Дівчатка підкажіть може в когось дитина відвідує футбольну команду, розкажіть де і як, якщо б десь ближче до центру було б супер. Ми хочемо змінити свою (перетворюється на бізнес, а не на розвиток, перспективи в нашому нема), чи то тепер у всіх тренерів такий підхід?
     
  16. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    А чи хтось ходить в Кузю на Сихові на англійську чи інші заняття? Ми отримала сертифікат (святкували ДН малому), на 150 грн подарунковий. Сьогодні пішли на англійську - щось мене взагалі не вразило, шкода втрачати заняття безкоштовні, але разом з тим мені малого туди треба возити..
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Це де, на Керченській? Бо ми теж туди ходимо. А як тренера звати (блін, ми рік ходимо, а я навіть не знаю, як її звати???) Вопшем, як виглядає?...
     
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    для такого віку, думаю, найкраще підходить басейн "Дивосвіту", що на Південному
    - водила два роки тому свою доньку туди.
    То є басейн в приміщенні садочка (не плутати з "Трьома стихіями"),
    він не дуже глибокий, невеликий, є гірка, вода дуже тепла,
    приміщення, роздягалка чистенькі, зручні і теплі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Хто вчиться у компютерній академії ШАГ? Вартує відвідувати там заняття з 10 років?
     
  20. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Дівчатка, а підкажіть, де шукати гуртки гри на гітарі для дітей? В неті , наразі, тільки репетиторів знайшла, але це дороге задоволення. Можливо, при музичних школах є такі гуртки?