Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Katjyshka

    Katjyshka New Member

    Доброго дня !!! Підкажіть будь-ласка:) Хочу свою 7 р. донечку віддати на вокал. А куди навіть не знаю? Я живу в р-ні Батальноі. Може щось недалеко є???
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Оце так малюнки!!!
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи ходили чиїсь дітки на спортивні лижі-ролики в парку знесіння? там справді група від 3 років? як вам?
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    дякую :) там у всіх діток були такого типу малюнки вже під кінець цього року, а починали вони з найпростішого, чогось такого а-ля синє море і рожеве небо ( ну типу захід сонця, чи навпаки схід).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Bibinka

    Bibinka Active Member

    На "Південному" є гурток "Гарбуз", біля садочку, в торговому центрі "Калина"
    --- дописи об"єднано, 30 Липень 2015 ---
    Є на "Південному" Бейбі Клаб, у торговому центрі "Калина", 3 поверх, там для діток від півроку є заняття різні.. одразу і мову англійську можна вчити... Також на Південному у тому ж ТЦ "Калина" є дитяча мистецька студія "Гарбуз"..там можуть бути заняття для найменших
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Astra

    Astra New Member

    а
    З 4,5 рочки рекомендовано(менше 4 не варто, бо заняття насичені і розраховані саме з такого віку) в пн,вт і чт, здається на 10(можливо на 10:30), з садочком не поєднуване по часі( Хто має контакти викладачів танців в Джерелі на Сихові( в ПП напишіть будь ласка), а також відгуки-загальні враження, ціну і в які дні заняття. Дякую:) !
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    В мене сусідка внучку водила, то казала з 4х років беруть діток
    А в тому ж приміщенні є "Барвиста палітра" - приватний заклад, там написано на банері - з трьох років
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ми ходимо, дуже задоволені. А вік від дитини залежить, пробуйте
     
  9. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Може хтось має свіжі враження про Бояр? Дуже хочу віддати дитину на англійську мову, в пошуках, бо Хелен Дорн-дуже дорого виходить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. skai

    skai Well-Known Member

    Ніколь дуже влучно описала жахливий стан гімнастичного залу. Там дійсно варто зробити добрячий ремонт. Все порване, запилене. Мабуть якби мили круглодобово, то це б не спасло. Діти постійно стрибають на ті рвані мати, від пороху аж дихати нема чим.
    Хоча думаю, що тренери там непогані.
    Ми живемо неподалік, але я вирішила, що завезу дитину кудись в інше місце(
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. oliv

    oliv Active Member

    Дівчата, де є у Львові секції боксу? Чула про школу Андрія Котельника на Південному. Може хтось зможе щось підказати-порадити...?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Я можу :) я можна сказати експерт по питаннях гуртків Південного, бо син тут ходить і в початкову школу, і в басейн, і в боксерський зал.. :) Про зал - діти до 14 років займаються в школі боксу Котельника безкоштовно, умови - дуже хороші, все новеньке, просторі роздягалки, чисті санвузли, тренери хороші, приміщення велике. Тренуються діти від 6-7 років. Раджу ходити до тренера Романа Джумана (до речі, титулований боксер, чемпіон Європи).. Також знаю, що на Південному є ще одна секція боксу в спортивному комплексі "Олімпік" (це біля готелю).. Але там, здається, платно.. Самі туди не ходили.. Там, наскільки знаю, багато є старших боксерів - підлітків і дорослих... але дітей нібито також набирають..
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. agalinka

    agalinka Active Member

    Дівчата чи знає хтось де можна дитину віддати на акторський чи театральний гурток, а то ті вистави вдома мене вже замучили, кожного вечора всі сідайте і дивіться виставу )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    записала свою на малювання в Будинок дитячої та юнацької творчості. Бачила там є театральний гурток.
    там взагалі є купа гуртків на різний смак, і головне безкоштовно.
     
  15. agalinka

    agalinka Active Member

    Дякую, а можете підказати де?
     
  16. Bibinka

    Bibinka Active Member

    D wty
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Девочки!
    В районе Балатона, Арсена какие развивайки для деток от года есть?
    Нужно что то музыкальное)) спасибо!
     
  18. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    @Bibinka, це приватна студія ( вокал, театральне і естрадне мистецтво). Приватна - відповідно далеко не безкоштовна.
    доня в Форі відвідувала дитячий табір ( то власне на тих мистецьких канікулах були присутні елементи з театральної студії ). Досить цікаво.
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Та я знаю, що приватна.. зараз більшість гуртків - приватні.. просто є здирницько-приватні, де збирають оплату ні за що і нічому корисному дітей не вчать, суцільна профанація, а є приватні - де викладають справді спеціалісти і діти можуть себе реалізувати і розвинути свої таланти.. Хоча, дякувати Богу, у Львові ще залишились і безкоштовні комунальні чи державні заклади позашкільного дозвілля :) і якщо там викладають молоді люди - то зазвичай гуртки дійсно класні.. але якщо якась пенсійна бабулька, що вчила ще при СРСР, то там інновацій зазвичай 0...