Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ціна 300 грн. за місяць (заняття 2 рази в тиждень), дітей в неділю було десь 12-15 чол., десь по 5-7 років, діти поділені на доріжки від умінь плавати. Як на мене тіснувато, але все інше ніби мене влаштовує, та й в інші місця далеко їхати. Були лише 1 заняття, тому про тренера поки сказати нічого не можу, але дитині сподобалося. Басейн десь такий як в 36, може трохи менший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    О, доня теж відвідувала Розумничку, так само дуже раджу.
    Дівчатка, а порадьте, може хтось знає, в районі Д.Вашингтона, або Сихівської куди би малій 9р. піти на рисунок-живопис. Є здібності, хоче малювати вчтися. Зараз намагається щось в Іллюстраторі сама робити, але не вистачає досвіду малювання. Пробували самі вдома пастеллю малювати, ну я не педагог , тому не варіант. Розглядали Школу на Антоненка-Давидовича, але не підходить. Ще дивилися на Погулянці є, але з Вашингтона до них їхати двома транспортами. Ніби близько, але обходити- об'їзджати парк досить довго. В ідеалі б Пасічна чи в районі Сихівської.
    Записалися тої неділі на разовий живопис на Кубанську, у вихідні, можна з'їздити далі від хати, але в них дорого - одне заняття 120 грн, і то не курсом, а по бажанню, хіба для різноманітності, а не курсом.
    Знайшла ДШМ №5 на Хуторівці, хтось водить туди діток малювати, чи є відгуки?
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    це ви напевно в Зебру записались? Бо там же поруч є дитячий еколого-натуралістичний центр і там теж є малювання і заняття безкоштовні
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    не можу знайти де писали про басейн на Південному. Цікавить ціна.
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    У темі про басейни? 500 грн в міс, бізліміт, дитина до 5 р вроді безкоштовно з кимось з батьків.. 300 грн якщо з 12 до 16 чи 17
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Той тапаток((( то я відповідала @silvia
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Натуля

    Натуля Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Так. Про заняття в екол.центрі теж чула, але там в будні, а в нас досить загружена програма після уроків. Малій подобається, то субота-неділя ідеально. Хоча й дорого..:girl_sad:
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Цікавить, куди варто записати малу (має 6 років), зараз в першому класі. Думали на танці (наприклад бальні, або на спортивну гімнастику (є на Дудаєва - може в когось є відгуки про них, там вже давно є спортивна школа, досить відома, цікаво враження якщо хтось їх відвідував. Ще мтам є художня гімнастика, але на неї не налаштовуємось, чи малих дітей вони там не муштрують тими розтяжками і іншим?). До того на такі гуртки вона не ходила (лише тке щотв садку було), бо була алергія. і т.д. Зараз бачу що дитина хоче чимось ще займатись, окрім школи. Що порадите? Хочу щось таке, щоб розвивало фізично, виробляло пластику, але боюсь щоб не було скучно і одноманітно. Також на плавання дам, але трохи пізніше.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2015
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Чи водить хтось своїх діток на бойовий гопак? Хочемо на якусь руханку сина дати, а тут в садку побачила оголошення про гопак, от і думаю, може, це те, що нам треба?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Jana Marjana

    Jana Marjana Active Member

    Цікавить гурток англійської для 11 - ого хлопця.Хочу щоб навчали - допомагали по максимум вчити слова (читання,писаня).Район Сихів.
     
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    А до кого ви ходити у 85 школу?
    У вас группа де діти самі чи з батьками?
     
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Сисоєва Марія Геннадіївна, майже всі діти без батьків, хіба 1-3 з батьками, діти десь 4-7 років. Були в неділю, то дітей було ну дуже багато, напевно до 20-ти.
     
  14. zirka

    zirka Well-Known Member

    @Arika дякую.
    А в 36 ви до кого ходили?
     
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Таня, не знаю прізвища.
     
  16. vanja

    vanja Active Member

    Можливо хтось знає, де у Львові є гуртки з міні-футболу? бо я щось нічого знайти не можу .
     
  17. skai

    skai Well-Known Member

    Дівчата, може хтось має синочка (1-3 клас) і має бажання дати його на танці, - зголосіться. Хочу доцю віддати на танці, але без партнера немає сенсу йти(.
     
  18. Лесик

    Лесик Member

    Ми ходили в мовний центр "Бояр". Нам сподобалось.(Одне але- бардак з адмініструванням- треба звикнути.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Natur

    Natur Well-Known Member

    Я чула про той гапак. В мене в племінниці однокласник ходить, о вона розказувала, що він їздив виступати по різних містах.
    А в оголошенні куди (який район) набирали?

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Садок в Шевченківському.