Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем tanchyk, 14 Серпень 2011.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka Гопак
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Також подумала про цей варіант. Колись всім радила Три Оскари, але востаннє, як там була залишилась зовсім незадоволена. Тому, не раджу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Раніше порадила б Ратушу. Але зараз вони змінили концепцію на кондитерську і не знаю нащо їм так багато тих залів. Дуже шкода.
    Пораджу 100% смачно і затишно у Багеті на Чупринки. То наше з подругою улюблене місце зараз і вже пару років. Там зал якраз на стільки осіб. Більше точно ні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Може гуцульський двір біля південного? Чи то трохи за далеко від винник


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я думаю, що відстань не принципово. Головне смачно і музика щоб хороша була). Взимку були в Шопені, то там була просто босбезна музика.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Там кухня не є аж якась така нестандартна, хто шукає цікавинок.
    Ми рік тому робили там христини, шось музика нам не актуальна була то я не звернула уваги. Буду там в суботу , прислухаюся.
    Там є закриті приміщення, а є такі шалаші-альтанки.
    Ну і дуже файний дитячий майданчик і трохи звірят


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, послухайте музику). Бо після ДН кума чудово пам’ятаю, що файно потанцювали, їжа так не запам’ятовується).
    --- дописи об"єднано, 23 Серпень 2019 ---
    Дівчата, ще зорієнтуйте яка зараз ціна за одну людину на бенкеті плюс-мінус. Дякую!
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    В тому ж гуцульському від 700, солодке замовляти обов'язково в них, але мені минулого року сподобалося . Будемо там за тиждень рочок малому святкувати, а цих вихідних буду там гостею святкувати


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Rodionochka
    чи ви вже знайшли щось для святкування ? Бо маю таку ж дилему на початок жовтня.
    На разі розглядаю 2 варіанти: Гуцульській двір (до до нього мені 2 кроки) і ресторан Рамади (бо там пресмачна кухня і можна домовитися про своє солодке і частину алкоголю).