Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас є, то найменший з 10 міс. вилазить по драбині на самий верх, один раз вночі проснувся, зліз з ліжка, заповз в коридор і виліз наверх в темноті, злізти не умів і кликав мене. Я такого шоку з чотирма дітьми ще не отримувала. Зараз 1 рік 8 міс, то гойдається на кільцях, підтягує ноги догори до кілець, гойдається з підтримкою на мотузяній драбині, але треба пильнувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Mamma Mia!:girl_crazy: Схиляюсь наразі таки до думки, що то буде мені дуже клопітко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Osya

    Osya Active Member

    Дівчата, хто має ляльку яка п'є водичку а топім пісяє. Може якісь критерії вибору є? Бо я щось розгубилась, їх так багато і різні ціни.
     
  4. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Ми маємо бебі борн. Пісяє, все як треба :) Наскільки я знаю, це одна з найліпших. Єдиний ньюнс, що в старших моделях з часом починає відвалюватись голова :)
     
  5. Osya

    Osya Active Member

    @jassystay а лялька відразу як п'є пісяє, чи кнопочку якусь потрібно нажати. бо ті що на шуваі продають то відразу треба на горшу пити давати
     
  6. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Ми купили класичну стінку, малому десь було 3 роки.
    Не скажу, щоб він аж так часто нею користувався, раз, в рік я б точно не купувала (хіба якусь спеціальну для малих), два.
    Мені і зараз деколи страшно, як син покузує "трюки" на стінці (то він так каже), хоча наш малий порівняно спокійний

    А мені підкажіть для сина на 4 роки подарунок, питають потенційні гості)
    Лего любить, має вже багааато, машинками не грається взагалі. Самокат, мольберт , ровер є (якими не дуже цікавиться) Щоб могло бути цікавим для усидчивої дитини, не маю фантазії
    --- дописи об"єднано, 4 Червень 2015 ---
    Ага, і можливо хтось має якісь ігри типу конструктора з водою, напр. такі ігри має плей мобіл, але зараз ціна зашкалює
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Подивіться Magna Tiles


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Ви знаєте, я толком і не знаю. :) По ідеї, судячи зі складної системи трубочок всередині, вона має пісяти при натисканні на піщалку в ручці. Але наша починає потроху пісяти зразу, як заллєш воду. Може, то вона підтікає, бо лялька вже не нова, а може так задумано, що вона поступово пісяє потроху. Але доню абсолютно те не турбує, тішиться, що і ляля на горщик сходила! )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте хороші пластиліни і пальчикові фарби в плані найбільш еко-органік, щоб мінімізувати можливі алергічні реакції
     
  10. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Підкажіть, де купуєте лего зараз по адекватних цінах?
     
  11. karioka

    karioka Well-Known Member

    якщо дійсно пластилін (щоб добре ліпився і деталі з~єднувались,а не тісто...)-то в Ашані є Кох-і-Норовський дуже класний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Будинок Іграшок і Антошка цілком зараз оптимальні по цінах
    дешевше я не бачила ніде.. можна спробувати глянути в Лімпопо, там може завалятися коробка по старій ціні.. але приміром за останні місяці два помітила що їх швиденько розібрали, хіба щось непопулярне лишилося.. в сільпо на південному бачила набір на 10 грн дешевше ніж в Антошці, не знаю чи то сильна економія)))
    ще можна глянути на кідстафі, може в когось ще старіша ціна, але вже пару місяців тому ті ціни попіднімали до рівня магазинних, якщо з доставкою - на одне виходить
    Лего зараз не працює з дрібними реалізаторами, навіть тут на ДП наразі ніхто лего не замовляє, тому дешевше важко знайти
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    де найдешевше можна купити вадерівські машинки? і маленькі і більші?
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Чоловік купляв на Галицькому перехресті на подарунок за 450 грн, тоді я подивилась на сайті тут - то була така ж ціна.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Так, але до кінця червня для форумлян знижка 10%

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, може знаєте скілки в нас коштують отакі дощечки-розвивайки для найменших? не знаю чи замовляти в неті чи купувати так.
    [​IMG]
     
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Чим бавляться ваші дітки? Нам 3р і щось не знаю в який то бік іти))
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    нікому не попадалось таке на очі? Буде тепло і в селі сама б побавилась)))
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    лего, пазли, набір лікаря.