Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Велосипед в 3 роки нормально, але це штука не дешева. Найкраще батьків спитатися.
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Прошу порадити щодо подарунка хлопчику (6 років буде).
    От чомусь подумалось мені про треки...То не запізно в такому віці?
    Щось таке

    Або таке

    Що ще порадите?
     
  3. Online

    Online Well-Known Member

    @Dominika, як запізно?! Якраз сам вік. Мій малий і всі його друзі тими треками захоплюються. Але перед тим як брати, подивіться вживу на якість кріплень, пластмаси, чи легко крутяться колеса в тих машинок. Бо в китайських і наших буває, що погано скріплюються ті дороги, розвалюються, перекручуються, машинки туго їдуть - дитина нервується.
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Другий, нмд, вже не дуже цікавим буде, нашому 6, то просто возити-паркувати машинки не дуже любить, а от якісь "спецефекти", петлі-трампліни, всякі трюки мали би бути ок. Тому я за перший)
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Dominika беріть Бураго треки . вони класнючі
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Дівчатка, що подарувати хлопчику на 5р? Мені крім машинки в голову ніц не лізе(
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Bree van deKamp наші знайомі всі захоплюються лего-нінзяго чи нінзя- майстри спінжицу)))). Є набори з героями. Класні набори поліцеського чи пожежника. Конструктори, але вони вже дорожчі. Треки по типу хот-вілс. Щось таке.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дарували дартс магнітний класна штука,в мого буде д.н то хоче синтезатор з мікрофоном, робота, лего, 3д книгу. Можна ролики, настільні ігри
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. fillette

    fillette Well-Known Member

    Порадьте що купити на дн хлопчику 7 років.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Так, у мого 5-річки теж вже з рік сильний інтерес до лего. маємо 2 гарні набори оригінали, то дуже задоволена. Тепер і на іменини просить новий набір. Дуже нам обом сподобалась новинка із драконами (там теж 3в1). А хто підкаже, де найоптимальніше по ціні можна оригінал лего купити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jMoondance

    jMoondance Member

    Привіт! Порадьте мені будь ласка якусь класну, оригінальну, українську іграшку для хлопчика 4 роки з США. Щось таке що там не куплять. Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мабуть, в цю тему.
    Де купити пісок для дитячої пісочниці? В Епіцентрі немає. Будівельний не підходить, бо з домішками і не побудуєш пасочки з нього.
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чому не побудуєш?)
    Я не вникала який в нас, але майже впевнена, що стандартний, не спеціальний. Чистенький і все ліпиться)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На об'їзній в районі кільця (Городоцька) стоять машини навантажені всяким добром (цегла, земля, щебінь, пісок), там можна і подивитись на той пісок і, напевно, купити невеликий об'єм з доставкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Мамусі хлопчиків, маю замовлення для хлопчика 5 років робот трансформер, але я зовсім не в темі. Порадьте , які кращі за якістю, а також можливо вони є з певних серій. Які зараз найпопулярніші?
    І ще цікавить конструктор банчемс, може хтось купував , на скільки деталей вартує брати? І де його шукати у Львові?
    Дякую
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    купувала неоригінальний. до речі, читала, що не уступає оригіналу по якості, але відчутно дешевший. мали маленький набір, не пам"ятаю вже скільки саме деталей, то дуже мало. треба велику упаковку
    брала в інтернеті
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fish

    Fish Well-Known Member

    Трансформери фірми Hasbro дуже якісні. Все чудово трансформується, міцні. Але дорогі :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    А де на них можна глянути?
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2017 ---
    А де на них можна глянути?
     
  19. Fish

    Fish Well-Known Member

    Будинок іграшок, Антошка
     
  20. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Дівчата, підкиньте, будь ласка, ідей☺️ Синочку скоро 3 рочки, всі питають, що дарувати, а я в ступорі... Уявлення не маю... Зараз не так багато часу на іграшки, бо почали ходити в садок, багато часу на вулиці, таке... Він активний дуже. Конструктори щось не дуже цікавлять. Машини вадеровські є, плюс вантажівка із серії Гігант. Велик, біговел, басейн надувний є. Намет віддали свій невеличкий на "розтєрзаніє", то купа радості... Я не знаю... Що є цікавого на такий вік? Ще такого не було, все були якісь "хотілки", а тут як відрізало... Йти би у великий іграшковий, але хочу ідей, бо з пустою головою там блудити між полицями немаю бажання

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk