Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Десь як дупло за розміром.
    Я колись давно купила ще старшій такий простий конструктор в сіточці українського виробництва. Він ідеально пасує до дупло і на перший погляд годі відрізнити, тільки колір деталей трохи тьмяніший. Але більше після того нн бачила його в продажі і не пам'ятаю марку.
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я шукала в інтернеті. Мій малий не прям фанатіє від лєґо, але часом щось складає. І от з тих наборів йому постійно бракувало кубиків. Тому я купила такий
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну бачите він в нього вже, як доповнення вийшов, а не як перший. Я теж в неті шукала/шукаю, такі не траплялися ні разу)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть розібратись із треками. Потрібно для хлопчика 3 років. На суму до 1500 грн. Не Вадер. Дивилась Хот Вілс, але щось ніяк не зрозумію їх. Набір з кусочком дороги, толком і поїздити нема де, зате з великою ціною. Щоб було цікаво і було де розігнатись, то треба все докуповувати окремо, так?
    Словом, порекомендуйте мені щось. Може й не Хотів Вілс, але все ж якоїсь непоганої фірми. Було би файно з картинками, щоб я врешті осягнула ті гонки :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    бураго)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть: хлопці в 10 років ще складають конструктори чи то вже неактуально їм? І взагалі чим цікавляться в такому віці, бо я щось зависла...

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    складають, але то звісно залежить від дитини чи любить таке. Трохи вище писали про електронний конструктор, подружки малий таки дуже любить. І лего бавиться точно
     
  8. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Класно)),а ще чим бавиться?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @model fantazii складає лего технік. Там є вже складніші моделі. Бо якщо брати звичайне лего, то вже не цікавить.
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    планшетом))) більше не знаю чим. Ніби ще якісь фігурки чи то маски мультяшні збирає, шось таке тепер популярне, я в тому не шарю. Взагалі він по конструкторах більше. Є ще аналоги лего, я сама йому купувала, то теж сподобався, довго з ним сидів. Брікс здається
     
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Мій син дуже хоче трек Хот вілс. Але так як в нас це буде перший трек, то також вагалась який взяти. Такий, щоб був повноцінним треком, а не елементом. Вибрала такий, сподіваюсь сподобається. Попала на хорошу акцію, вийшов приблизно 1100 грн
    0aef9401-ec84-44a0-a527-067c1240280e_1.923477e327d0c8afe0541733611032fc.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    @KOCHAM Ви, швидше всього, помилися темою. Вам до @Sluhachka.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    хтось купував копію lol surprise? чи сильно від оригіналу відрізняється?
    tots_product_img.jpg
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Минулоріч обговорювали.
    Хот вілс, до речі, не мусить відразу бути великим, повноцінним треком, там якраз прикол в тому, що треба проявляти фантазію .
    А цей, з минулорічного допису, якраз завершений. Є кілька варіантів траси, залежить як скласти. І машинки по ньому швидко гасають і вилітають, як на мене трохи цікавіше ніж хот вілс. Хоча то мені цікавіше напевно ) мій малий найбільше любить хот вілс, по перше має велику колекцію машинок, по друге весь час щось нове з’являється, по третє - дуже любить ті всілякі детальки- шлагбауми, гірки, механізми які перемикаються від руху машин, ємності з водою і т.д
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fish

    Fish Well-Known Member

    Розкажіть мені, будь ласка, про дзиги beyblade. Я правильно розумію, що для того, щоб їх запускати, має бути пусковий механізм? Тобто набір з самими дзигами брати немає сенсу? Чи там у кожному наборі щось таке має бути? Малий мріє, пише листа до Миколая, а я на них геть не розуміюся :)
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2017
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Те саме)). Більше нічого і не написав , крім тих дзиг. Так, там треба з пусковим купувати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    От і мене цікавить, правда для 9-річного подарунок. Лего - улюблений конструктор, але вже дарувала 100 разів)
    Дивилась такого дінобота-трансформера
    Динобот-трансформер Dinobots Стегозавр (SB375)

    Чи на 9 років вже не цікаво?
    Зараз є багато гарних настольних ігор, тільки, на жаль, в такому віці часто хлопці граються тільки
    --- дописи об"єднано, 8 Листопад 2017 ---
    Відносно лего-дупло - залежить від дитини. Наш малий, 6 років, має багато різних, в основному грається серією ніндзяго, але дупло теж під настрій складає. Ну і в них в школі більш популярні хотвілси, то зараз ними став цікавитися, хоч до дого треками майже не грався
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, а є щось таке з гаражів/парковок/треків, від яких ваші малюки (2.5+) і ви в захваті? Бо от передивилася і Вадер, і Хотвілси, і Ббураго, і всякі китайські, і щось нічого мені аж так не подобається. Не хочу, щоб просто добавилася ще одна габаритна іграшка посеред хати. Ходили з малим по магазинах, то крім машинок і пазлів нічого не бачить:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    Порадьте музичні іграшки для малюка 8-9 місяців.