Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, чим бавляться дівчатка 3 роки?
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Кухня. Лікарня. Перукарня. Лего дупло. Барбі. Лялька пупс. Маленькі ляльки і меблі. Магазин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    В кого є гра Голодні бегемотики?
    Які порадите?
    Продають різних фірм і різного розміру...

    IMG_1732.JPG
     
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Пазли, але щоб багато намальовано картинок, так легше складати і дитина буде вчити нові тварини чи речі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Sylvanian - це повна фігня, особливо для такої маленької дитини. Ікеа мені більше подобається, а найбільше подобаються будиночки від kidcraft, їх є море варіантів і всі одразу з гарними меблями продаються. І досить великі ляльки туди поміщаються. Playmobil в нас теж є. Однозначно краще за sylvanian, але для старших дітей. Там море дрібних деталей і все насипом в тому будинку. Христинка його любить, але більше любить бавитись з барбі в будиночку від kidcraft


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Беріть з твердої пластмаси. Мала радянський суперовий, а тепер купила дорогий, але китайський, добре ті кульки не лапає, голови заїдає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    порадьте, що можна глянути з базових наборів ( кубики, прямокутники, базові фігурки, ті дрібніші) аналогів ЛЕГО.
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, порадьте касовий апарат. На що звернути увагу при виборі. Є відомих фірм, а є ноунейм, але недорогі.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А я прийшла ганити конструктори Engino. Пожалійте дитячі руки. Першу модель малий склав, але розкласти конструктор було для дитини нереально. Я розкладала з ножиком, і руки аж пашать ((( Жах!
    Тішить тільки те, що купила його за 199 грн, бо 575 грн було шкода викласти за таке.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а це ви б.у купили? чи підробка?
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Купляла новий по акції в будинку іграшок. Не думаю, що підробка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В Будинку іграшок дуже неоднакова якість. Купили ліхтарик, лампочка здохла після першого включання, а перевірити на місці не було як, бо 1)запаковано, 2) батарейки не входять, 3) навіть якщо придбати батарейки, щоб вставити треба повністю розібрати пристрій за допомогою викрутки. Лампочка не гарантійний випадок, а знайти заміну нереально - вже таких не випускають. На радіобазарі аж заледво останню купили... Так що продають там і відверто протерміноване, і неякісне, і не виключаю, що підроблене...
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Щодо якості, то немаю ніяких зауважень. Просто дуже непродумані механізми. Реально важко роз'єднати деталі. Лего того ж цінового діапазону, але кожна деталь продумана.
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А що, вони такі популярні, що їх навіть підробляють? Я на Розетці за 50 грн купила, малий склав, сподобалося, правда, ще не розбирали)
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вони ж тільки посередники, мають ті самі товари що Антошка і подібні, за певними винятками
    якщо товар запакований і з необмеженим терміном придатності то претензії виключно до виробника
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Але в тому БІ такі ціни, що я хіба подивитися заходжу. Наприклад, на ляльку барбі на ту ж саму модель різниця була 100 гривень в порівнянні з тим магазином, де я завжди іграшки купую. І якщо в них товар на акції зі знижкою 60% - то є майже та сама ціна, що без знижки в Левеняті. Ну і упаковки в них бувають якісь потріпані. За оригінальність не знаю, ніби ті кілька іграшок, що родом звідти, були якісні. Словом, не люблю я той БІ, вже краще в Антошку піду якщо треба щось конкретне тільки там доступне.
    Вийшло як антиреклама. Але то 6-річний досвід)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я взагалі ні в Антошці, ні в БI не купую іграшки, то грабіж серед білого дня
    і мені ціни там одинаково високі на те що дивлюся, і так само потріпаність траплялася
    але буває що суто якась іграшка вигідна, чи якийсь розпродаж
    в БI віддали мені карточку на знижку, суттєва тільки на зареєстрований по ній ДН дітей (вроді до 2 можна зареєструвати))) 15%, а звичайна то слабенька
    Антошка слабенька знижка, не знаю як накопичити в них на такі суми)
     
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ми купували в БІ польський конструктор (схожий на Лєго) за 70 грн. зі знижкою (повна ціна - 140 грн.). Порівнювала з іншим магазином - так і є 140. А загалом ціни там і справді космічні, як і в Антошці.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Не скажу саме за базові набори.. ми маємо купу наборів різних серій: і лего оригінали, і пару китайських, що практично розсипаються в руках - але з досвіду найближче до якості Лего - Урбан. Маємо вже 2 набори цієї марки, на Новий рік їде ще один.
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Шукаю якусь таку штукенцію - дошка чи щось інше невелике, щоб можна було малювати фарбами, і змивати легко водою. Є щось таке? Може в канцелярських товарах пошукати? Ну і бажано не габаритне дуже.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk