Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    А чим бавляться дітки від року до півтора? Бо моїй 1,2, то нічого не цікавить... Все лише розкидає. Пірамідки, сортери - на 5 хв максимум. Конструктор - завдання висипати все з відра і на тому кінець. Кубики - взагалі не цікавлять.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @TASJA прищепки, мячики різних розмірів, всякі іграшки, які грають/співають/видають різні звуки. Наприклад моя бавилася таким:
    83FC7C1C-99BE-404D-9320-E4611343A9B4.jpeg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    в мене спочатку теж лиш розкидав, а я складала напр. пірамідку, з часом і він почав. А найкращі забавки в такому віці, то було кухонне причандалля. Поки я готувала то давала йому лопатки, мисочки, корочки , кришки пласмасові та ін. а ще горішки і каштанчики і він міг довший час оте все перекладати або пересипати з однієї посудини в іншу. А ще любив книжечки розглядати показував пальцем, що цікавить а я розказувала. Сортер доречі теж не цікавив в 1,2. А кубики то я будувала, а він розкидав і це дуже веселило. Потім вже сам почав. Любив копати м'ячик і надворі і вдома.
    А от
    Нам не підійшли, тому що боявся тих звуків.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    шукаю такі пазли-мозаїка, але щоб букви алфавіт
    [​IMG]
    малого розміру, а не великим ковриком
     

    Вкладення:

  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я теж до вас, можна і мені контакти групи і продавця. Бо мій теж затятий блейдоман

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А поговоріть зі мною про ті Бей Блейди - вони є якісь живучіші? Щось ніби чула, що там є нюас по отому пусковому механізмі.... Як ту штуку обирати аби не одразу зламалась?
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи має хтось екскаватор на радіоуправлінні, якісний, яким задоволені? Шукаю щось добротне, щоб сподобалось 3-річці.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ніяк. Методом тика. Ну і по ціні.Мені подобаються з запускачкою- коробочкою, така більш масивна.
    B3E1A234-96E2-4AB5-9EBB-D764E3F390A3.jpeg
    Знизу- вверх.Перший - повне ге, другий так плюс-мінус, всі функції виконує , але пластмаса дешева, довго не проживе. Третій класний, малий ним вибив усіх на вулиці, щаааааасливий. Але він дорогий.
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2018
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в чом їх прикол?
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дзиги. Крутяться довго, зіштовхуються одна з одною. Чия довше крутиться - той бос. В компанії цікаво. І мультики такі є.
     
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @marianast а можете зблизька сфотографувати той третій, або дати на нього посилання
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Це не бей блейди. Це інфініті надо, а бей блейди то трохи інше. І найкращі то оригінальні, а дешеві аналоги то ось такі, саме такі запускачі найкращі для мого малого, все решта швидко ламається.[​IMG]

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Плюсую за ці неоригінальні запускачі. Запускають добре і досить міцні. Від них беї г... рідкісне, ламаються дуже швидко. А в оригінальних беїв запускалки нікудишні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я нам хочу купити алфавіт на магнітах: "Абетка на магнітах Vladi Toys"
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мій з магнітами так собі
    букви в нас найпроблемніша сфера, порадила одна педагог, що мають бути такі як от я питала, плюс на великих картках кожна буква окремо
    якраз шукаю
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я теж не люблю, як на буквах намальовано купа всього.В результаті купила "Більше ніж абетка" від тої ж фірми Vladi Toys. Букви там червоні і сині, голосні і приголосні, без малюнків.
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    чи може хтось залишити відгук про конструктор на присосках? Отакий...
    [​IMG]
    як тримаються?
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    прошу порадити дитячу залізницю. Так, щоб вагончики їздили самі(на бат) і робили ту-ту)))) щось чула про ікеа-поїзд. є в них таке?
     
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    дівчатка просвітіть мене, бо ніяк не можу зрозуміти малого - ті блейди є одного розміру чи є менші і більші? каже що хоче ВЕЛИКИЙ блед - в садочку бачив.