Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Тоді давайте домовлятись, а то мені вже ну дуже не терпиться маляті сюрприз зробити:clapping:
    Я крім хохотунчика хочу ще підвіску сонечко та книжечку, але як тоді зібрати гроші, бо оплата повинна бути наперед через банк?:confused:
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    та то не проблема, ми ж все-таки в одному місті живемо.
    Якщо доставка точно Нічним експресом, то я можу і скарбником бути. Сьогодні ми ідемо в Жевжик на 16:30, можемо зустрітися раніше і проплатити, до того було б добре вже замовити... Але нас тільки троє бажаючих...
     
  3. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Маємо хохотунчика-собачку - тато купував в Знайці за 78грн.Посміявся тиждень і помер -думали батерейки -поміняли(такі як до годинника по 18грн/шт.,а їх там 3 чи 4).Від нових батерейок не ожив.Віддали знайомому на ремонт виявляється полетіла мікросхема,він так відремонтував,що хохотун сміявся не від руху,а від шороху.Поки їхали в машині він півтора години "хохотав" - мусила тримати в руках щоб він замовк.Через 2 дні знов "помер" - реанімувати не пробуєм - дитина бавиться як мякою іграшкою.:xaxa:
    Ще один мінус попрати його неможливо томущо всередиі мікросхема з дротами прикріплена:bad:
     
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я теж хочу того сміхунчика та книжку "Лошадка". Але в мене скрутно з вільним часом, я до 18 на роботі. Як можна гроші вам передати?
     
  6. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Шкода не знаю англійської.....а от цікаво тутhttp://www.fisher-price.com/us/default.aspщось можна замовити до нас? Бо іграшка яка в них 35у.о. в антошці 400грн
     
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!


    Тільки США і Канада
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я хоч не Гуцулянка, але свої 5 копійок вставлю.
    Гарний вибір розвиваючих іграшок є тут. І ціни нижчі, а вибір більший ніж в Знайці. IMHO.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Мякі книжечки я купувала на просп. Шевченка дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Моя дитина хоче велике СПРАВЖНЄ піаніно...в мультику побачив :)
    Мамусі, хто знає чи є якісь дитячі аналоги ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Наскільки я зрозуміла то фірма фішер прайс в 2007 зробила відкликання іграшок в яких виявлено велику кількість свинцю. Ось перелік тих іграшок, хоч в нас я таких ніби не бачила, і вже кінець 2008 :)але можливо все рівно комусь знадобиться
    http://service.mattel.com/us/recall/39054_IVR.asp?prod=/us/recall/39054_IVR.asp
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 5
  12. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Згадала, що в Метро були ще кухні великі для дівчаток. Ціни не пригадую.
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Важко зараз з аналогами... Пам"ятаю, ще коли я була маленькою, у мене було таке велике дерев"яне з приємним звуком, не те що сучасні пищалки :)
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ксані, може все-таки варто тобі купити справжнє піаніно?:)
    У нас вдома є, але дитина на жаль не проявляє інтересу...
     
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я не знаю, чи надовго той інтерес. Крім того, його ж потрібно десь поставити...
     
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Штефко от вже місяць чи навіть більше бавиться звичайною пірамідкою з легкого пластику, яка коштує копійки. Там кільця з 4 частин, які складаються, як пазл. Діти в певний момент починають шукати нове застосування старим іграшкам, так сталося і у нас. Ту пірамідку йому ще давно купила няня, то він її лише розбирав і грався з нею в душі (мив усі деталі:)). А зараз власне зробив з тої пірамідки пазл і складає його у всі можливі конфігурації-кільця, змійку, віночок і ще як нафантазує. Ці вправи дуже добре розвивають моторику, просторову уяву та швидкість рук, бо він з такою швидкістю то все ламає-збирає!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Зорянівонько, а де саме, бо там є кілька книгарень?
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    М"які книжечки "Курочка ряба" і "Котик" в-цтва "Ранок" я сьогодні купувала в "Барвінку" по 28 гривень,побачила випадково,бо і недодумалася б шукати книжки в продуктовому магазині:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Щодо піаніно, то в Пелікані є килимок у вигляді піаніно. Коли стаєш ніжками, можна і ручками, то грають ноти. Мені сподобалось. Сьогодні своїй старшій доці там купила музичну абетку-плакат українською мовою. Функції: вивчення букв, гра (знайти букви, з яких починаються слова), іспит, пісенька про абетку. Коштує 114 грн. Моїй малій сподобалось. Просто супер.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Таку точно моя подруга купила за 100 грн, а я купила у нас на базарі за 50 грн. малому на майбутнє. Їсти не просить
     
Статус теми:
Закрита.