Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Мамусі, якщо хтось десь побачить бетономішалку Wader- дайте знати, бо ми фанати бетономішалок ))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    не тільки бачила, а й купувала свому племіннику таку бетономішалку в Києві. Ще є з цієї серії машина для сміття , кран, всі дуже цікаві і зроблені як справжні). А у Львові така була в Арсені на Чорновола, але давно, років 3 тому, зараз, можливо, вже нема.
     
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    бачила їх в Метро, але чи між ними була битономішалка:8: - не памятаю.
    Спробуйте зателефонувати
     
  4. христуся

    христуся Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Гарний вибір машинок WADER в Тигресі - Наукова Арсен, Скриня на Городоцькій та на Сихові в Арсені.
    Здається я там бачила, бо ми маємо всі їхні машини, то таку бетомашинку :8:теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Сто відсотків є у всіх тигресах, а якщо живете на Сихові то на Шуварі на 2 поверсі в дит.магазині,тому що біля Карапуза.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я теж хочу, правда прочитала про поломку то задумалась....але дуже хочу
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ксані, бачила таку машинку в Арсені на Чорновола (але пару місяців тому). На базарах точно є, я на Перехресті бачила
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Сьогодні там була, немає. є тої фірми, але не бетономішаки, а інші робітничі ).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Будь ласка, підкажіть, де можна купити іграшкових коників для лальки не дуже дорого?
     
  10. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    На Франка є магазин "Бембі" купували для похресника - ціни там були найнижчі, і забавки WADER там також є!
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

  12. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    і мене дуже цікавить :) Може десь в інеті можна глянути?
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А де її можна купити, і скільки коштує приблизно?
     
  14. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Найкориснішим для нашої сім’ї я вважаю крісло-гойдалку-масажер від Фішер прайс. Десь з шести місяців доня сиділа в ньому (вірніше напівлежала) і бавилась підвісними іграшками, а я спокійно готувала обід і, при потребі, колисала її однією ногою. Так склалося, що в тому ж кріслі ми дотепер годуємось під мультики Бебі Енштейн і Професор Карапуз. Та ще й Олеся любить по ньому лазити, вмощує м’які іграшки і деколи сама гойдається.
    [​IMG]

    Швидко і впевнено доня почала самостійно ходити завдяки ігровому центру-ходункам від Чікко. Але спочатку треба було пильнувати дитину: періодично перевертала ті ходунки на себе. Та вже за якийсь час Олеся спокійно і впевнено проходила через всю квартиру, потім сама повертала ходунки на 180 градусів і йшла собі назад! Щасливий час!:radist: Я собі лежала на дивані і спостерігала, не мусіла вже крок в крок ходити за малятком для страховки. Крім того ми часто бавимось ним: закидаємо в отвори фігурки та й все, що лиш в руки потрапить.
    [​IMG]


    Зі всіх наших багатьох іграшок доця виділяє розумне цуценя від Фішер Прайс (чим старшою стає, тим їй цікавіше з ним) і тієї ж фірми цирковий поїзд з кубиками.
    [​IMG]

    Незамінна в наших поїздках машиною звукова паличка фірми бебі Комфорт з Антошки. Трохи дорога, але бавимось нею давно і не набридає:dance:
    [​IMG]

    Ой, мало не забула, м’які книжки видавн. Кашалот і книжки з серії Брязкальце переглядаємо щодня по кілька разів. Олеся має шухлядку зі своєю „бібліотекою” і сама витягує книжку і підходить до мене з закликами читати їй.

    Але, шановні батьки, не гарантую, що вашим малятам то все сподобається, дітки ДУЖЕ різні :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    на гуртовні іграшок (вул. Бузкова, бічна Зеленої) ця машинка коштувала рік тому 69 грн, а в Арсені -100-120 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Це українська машина, шукайте по базарах. На Краківському таких на кожному кроці повно :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    У нас таке є. Але мій кавалєр навчився сидіти і недавно мені видав бум, справжній причому. Сидів грався, пристебнутий звичайно, а іграшка впала перед ним на землю, а він добра душа вирішив її підняти і наклонився за нею разом з гойдалкою і чолом у паркет. Далі я плакала разом з ним, обійшлися царапиною на лбу. Сподііваюсь більше такого не повториться, тепер спостерігаю за ним в два ока. Чесно,страшно його лишати там тепер.
     
  18. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    :agree:Рано чи пізно таке буває з усіма дітьми і в різних кріселках. Тіштеся що ваш козачок такий сильний виріс!!!:radist:
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Дякую, треба бути готовим до різних ситуацій, але так важко потім себе в руки взяти якщо щось
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А нам то крісло чомусь недовго подобалося...Бавився тими підвисними іграшками, але припнутий сидіти не хотів. Режим вібрації дитину взагалі дратував...Зараз вже, як підріс, інколи може туди на хвильку всістися й повібрувати:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.