Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    о моя принцеса не раз цілувала чолом підлогу , також підіймаючи іграшку перд собою з цього кріселка. Зараз коли іграшка впаде, вона тримається за поруччя і обережно нахиляється, а як не виходить мені каже бо-бо і показує на підлогу:xaxa:. Ніщо так не вчить обережності як власні гулі:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я бачила схожий в магазинчику на краківському базарі, але якийсь дуже дорогий -чи не поза 400-500 гривень. Той, який у нас (трошки менший) наш дідо купив на "Львівхолоді", два роки тому він там коштував 130 гривень.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Дівчата, а цікаві конструктори для дітей де Ви бачили? Так, щоб матеріали були міцні.
    У нас є чудовий конструктор, з якого дитина робить каляски і машини і тд, але якщо надто сильно дитина засуває деталі то пластик тріскається і стає дуже гострим і небезпечним (вже частину викинули поламаних деталей).

    Вчора навіть бавилися дорослим конструктором з металевих деталей, які треба справжніми шурупами та гайками зєднувати, але куплений він був ще за часів союзу... :)
     
  4. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Хтось з дівчат на днях питався про велику машину (задається Скорпіонша) ,я сьогодні в реклаці від Чіко побачила ось таку поліфункціональну машинку 4в1.
    Мені страшенно сподобалась!:y:
    Вона також виконує функцію того славнозвісного допомічника для ходіння від чіко! І як качалка працює!:)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Хто бачив десь м'які кубики з буквами? Ната нам розпоідала, що в Антошці є, вітчизняного виробництва. Там є такі, але без букв, а з буквами є якісь гігантські за 450 грн.:eek: Хочу купити маленькі, щоб дитина і в ручк могла взяти, і потім для навчання щоб пригодлись, але не знаю де шукати
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ми колись в Антошці і купували, вони там час від часу бувать. А ще бачила такі в Арсені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    І ще в "Знайці" є!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    ДЛЯ ОЛЬГИ. Для малих купляла класний конструктор з міцної пластмаси від WADER здається їжачок називається,дуже цікавий,бавляться і не набридає,легко чіпляється.
     
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ми хотіли такий малому купити. Але на нашому чіко сайті про нього погані відгуки - тому ми передумали.
    А ще у вас він дешевший (59,95 євро = 404,66 грн.) ніж у нас (659 грн.=97,41 євро) :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    В нас з братом такий в дитинстві був:)
     
  11. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Купували в "Метро" укр. виробника - 8 невеликих кубиків коштували 35грн.,але не завжди є в наявності:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Металеві конструктори продають в Антошці, але позиціонуються від 5-6 років.
    Щодо дитячого конструктора, купую малому Івано-Франківський. Поламалася тільки одна деталька (я стала ногою випадково:shy:).
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    У Карапузі на В.Великого зявилось кілька видів машин від Wader, серед них і бетономішалка. Ціна 117 грн. 80 коп.
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Мамусі, хто знає, чи працює Антошка в неділю?
     
  15. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Працює!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    По наводці мамочки купила в Арсені за 9 грн. горнятко, яке дитина може розмалювувати (фарби і пензлик додаютюся). Дуже гарно виходить!
    Ми таке таткові на роботу "розмалювали" :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я вібро не включаю хіба натрошки і малий з нього посміється. А так йому подобається там сидіти, не лежати, а сидіти, а мама поруч бо боїться нового бух головою.
    Машинку бачила таку на ПД вже-88 грн. На Краківському дешевше, а ту від Чіко щось задорогувато,якщо чесно. Кубики хочу купити такі що дзвенять, мого то тепер цікавить(звуки), то на ПД поштучно по 9 грн. Є паравозіком кубики по 28 грн. всі матерчасті.
     
  18. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Може хто купував діткам іграшку-каталку (таку з ручкою,що штовхати),розкажіть де і в яку ціну?Бо ми вже ходяєм за одну руцю:clapping: і мусимо другу чимось зайняти,а то збираємо все сміття в парку:8:
     
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    ми таке в "Знайці" купували, трохи дорожче було, але фарб вистачає не на одне горнятко, так що скоро в нас буде цілий сервіз :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Та вони продаються на любому базарі,навіть на Маршала РИбалки бачила
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.