Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    У нас така каталка. Малий дуже любить, коли він катає нею, то горошинки по спіралці крутяться
    [​IMG]
    а ще мені така подобається
    [​IMG]
    Взагалі мені та фірма подобається, ми вже потрохи починаємо колекціонувати їхні деревяні іграшки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А нам бабуся подарувала ігровий центр від Тині лов - така двохстороння підвісна штука на ліжечко, різні дьоргалки, музика така собі, ну малечі звісно подобається, але я як глянула на цінник:8::8::8: - 465 грн!!!!! - я була в шоці, в нас ігровий центр від чіко, 350, і я думала, шо то дуже дорого!!!!! - а тут таке. І нічого особливого при тому....:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    У нас каталка теж дерев"яна, куплена десь у Львові на базарі (може на Вернісажі, не знаю, купувала моя свекруха). У нас жук червоний крутить ніжками, але малий не хоче возити забавку, він тільки товче нею Петрові машинки:confused:.
    Петрові я купувала каталки пластмасові, вистарчало максимум на тиждень, далі він або розбирав або розбивав.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Оооо ключі то правда! З ключами ми і цицю їмо і гуляємо і спимо :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ну так, ключі - поза конкуренцією. У мене вже другий ключник по хаті ходить :). Старшого вже цікавлять татові інструменти, диски, вінчестери, мишки...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ми в рочок вже татові помагали комп"ютер розбирати:) Зараз хіт сезону- то електроприлади, любимо вмикати все в ризетку, потім вимикати, подобається, як гуде фен або пилосос, подобається, що від обігрівача тепле повітря йде, клацати кніпками на обігрівачі попри всі заборони:) А ще подобається слідкувати за тим, як тато сверлить, при цьому затикаючи вуха маминими руками:) Ну а в Новій Лінії першим ділом у відділ освітлення!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Та ми в рочок теж добре вміємо все розбирати, але я не про це. Петро тепер усвідомлено вибирає собі татову річ і півдня носиться, випитує в чоловіка що то, навіщо, а потім застосовує це у своїх забавах.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    В Софійки улюблена забавка то мамина косметичка:). Поки ще не вміє футлярчики відкривати то даю під наглядом,потім доведеться викинути,бо там така косметика,шо вже нею не користуюсь. А з тою,що користуюсь,доведеться деякий час переховуватись,а потім вже й ділитися:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Kristin_Daae

    Kristin_Daae Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Аналогічно. Пластмасові побилися ледве не одразу. Була машинка, яка при їзді пищала та закривала очі-фари, та вертоліт з дзвіночком. Малий ними дуже тішився, але недовго. Вже давно є дерев'яна - півник на патичку, чоловік купував на Вернісажі. Синочку вдалося і йому колесо відбити, але ми його за допомогою суперклею успішно відремонтували. Тільки малий з ним особливо не возився, ходить махає ним як палкою...
     
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    в нас така ж машинка вже 4 роки і все ще жива
    от що значить хлопці :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Я не можу знайти пальчикові фарби. Їх чомусь ніде немає. Тісто для ліпки, пластилін, звичайні фарби є, а пальчикових нема:sad: Може хтось десь бачив?
     
  12. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Бачила в "Антошці" в ценрі і в "Будинку іграшок" на Південному
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А я в Антошці в центрі не бачила:sad: Все облазила і не бачила:sad:
     
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Пальчикові фарби я колись купувала в "Галицькому писарі" на початку Городоцької (навпроти Магнуса). Можете там попитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Хтось тут питав про піаніно. Може ще актуально...Вчора я бачила в Тигресі в Скрині біля приміського вокзалу - пластмасове, чорне, на ніжках, верхня кришка піднімається як в справжнього. Але китайське і коштує десь 28 грн. На привокзальному ринку таке ж але за 30...

    І ще про супер клей - незамінна річ при малих дітях, :xaxa: врятував нам масу іграшок:)
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Уляночко, пальчикові фарби є на Південному в Піраміді. Там взагалі дуже великий вибір розвивальних забавок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Але ж малі діти все тягнуть до рота, а суперклей токсичний...
     
  18. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А нас малий замучив інструментами, то ми вирішили йому такий набір купити
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!


    вчора ще в Пелікані бачила але трошки за дорого навіть зі знижкою. Їхня ціна взагалі 97 грн. але там 8 кольорів. Хочу менший набір
     
  20. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    [​IMG]

    А де можна придбати такий лабіринт фірми Bino?


    Ну а це звичайно не іграшка, але для малюка так хочеться купити.
    Пікажіть, будь ласка, де можна придбати такий або подібний спортивний куточок.

    [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.