Інфекційний мононуклеоз

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mamba, 11 Липень 2013.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Як Ярка мала мононуклеоз - здавали і в Синево, і в Медісі - нічого не побачили, а лімфовузли були, як половину вуха. Побачили аж в інфекційній, куди нас послали з Орлика, і в аналізі рівень мононуклеарів був 11.
    Здавали по обіді, вже їли, порахували відразу
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    У нас ніби не мононуклеоз, ат. мононуклеарів не знайшли ніде. Моноцити були 11, потім 2, тепер 7 ( це все за тиждень часу)
    Правда шалено напрягає мене збільшення селезінки. печінки і лімфовузли пакетами, мені оце "пакетами" осообливо неподобається, ну але гайдук однозначно сказав це не мононуклеоз, а наші всі збільшення і показники аналізу - це вірус.
    Правда вже ШОЕ 40 сьогодні було - не можу я однозначної відповіді знайти що це і чому так. Хіба після вірусів може бути ШОЕ таке високе?
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    В нас таке минулого тижня було. Ніби вірус, а шое високе. Але Гайдук сказав, що аналіз крові це не математика, і дивитися всі показники треба в комплексі.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    До гемотолога ми не поїхали, і не знаю чи поїдем, бо не впевнена що є сенс.
    Крім того я не впевнена що це у нас мононуклеоз, хоча впринципі якщо він можливий без антипічних мононуклеарів, то допускаю що це він, бо була трішки набряклість слизових і малий чуть сопів, висока температура, ті наші лімфовузли, внутрішні органи що збільшились, це все вказує на якусь лімфоторопну вірусну інфекцію.
    Наразі буду пересдавати кров, дивитись на наше ШОЕ, бо решта показників були в нормі вже. Здавати окремо на вірус ебштейн-барра я не впевнена що є необхідність, якщо він є то вже є. Гематолог чим саме може допомогти в нашій ситуації?

    Якщо кров заспокоюватиметься то узі лімфовузлів зробим через місяць, мали б зменшитись.
     
  5. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Дівчата, дайте будь ласка контакти лікаря Гайдука і де він приймає? нам приватний педіатр на основі огляду і всіх симптомів поставила діагноз мононуклеоз, ми мали дві ангіни повторних і печінка-селезінка збільше і всі лімфовузли, правда аналізи крові не показали мононуклеарів ( ми в медісі здавали, але я на цьому не наголошувала) тільки трохи збільшені моноцити були. Сказала що переживати нема чого, але про дієту і відмову від щеплень та ослалений імунітет дізналась самостійно, хотілось би щоб лікар поянив, оглянув і сказав чого можна остерігатись. Бо вже місяць після того не вилазимо із вірусів, горло червоне і все((
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    І знову про мононуклеоз...

    перездаємо аналізи що 2 тижні, сьогодні знов здавали, вже всі показники в межах норм, ШОЕ нарешті 5, і в крові в лейкуоформулі віроцитів 2 надивились. В неті читаю що віроцити= атипові мононуклеари.
    Чи таке можливе що до цього часу їх не було, а аж через місяць вони появились, і чи це може вказувати на перенесений мононуклеоз? Чи одне з іншим не варто повьязувати?
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Не думаю, що це вказує на перенесений мононуклеоз, тим більше то пройшло вже трохи часу, а аналізи ви кілька разів здавали.
    Я в університеті ним хворіла. Причому було два рази, тобто з рецидивом за кілька місяців. Перший раз аналіз здала якось на 4 день після початку хвороби, то не було не тих мононуклеарів. Другий раз перездала ще за кілька днів. То там вже ті мононуклеарів знайшлися.
    Другий раз як хворіла, то мононуклеари знайшлися зразу.

    Кілька років тому донечка захворіла якось в п'ятницю. В понеділок пішли до лікаря. Там було щось з горлом. Ніби один нальотик. То в той день аналіз н показав мононуклеарів( точно що було вже н пригадаю). За кілька днів перездали, то було два мононуклеари. Лікар якось пояснювала, що вони можуть з'являтися на етапі виздоровлення і при інших хворобах. То було вже давно і я не можу згадати того пояснення. Потім ще на комусь форумі запитувала, написали те саме.
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    Ой, я за порадою. Історія довга. Четвер, 16 жовтня малий захворів. Нічого особливого, як завжди. Але було дивно, що перші два дні тем-ра була 37.5, а на третій до 39. Оглянув лікар, виписав гропринозин. І за кілька днів все пройшло. Для контролю здали аналіз крові. Лейкоцити були 11, а шоє - 12. Формула в нормі. Лікар сказав, що нічого страшного за кілька днів знову перездати.
    Три дні тому знову піднялась температура. Нежить (сильний набряк носоглотки), сухий кашель, охриплий голос. Ну, класична картина вірусу. Але знову ми здаємо аналіз, і ось результати сьогодні.
    ШОЄ - 34, лейкоцити - 11, 64
    Формула: Палочкоядерні нейтрофіли - 7%, Сегментоядерні нейтрофіли - 53%, лімфоцити - 20%, моноцити - 17%, еозонофіли - 1%, мононуклеари - 2%.
    Може означати такий аналіз наявність інтенційного мононуклеозу?
    І до кого звертатись? До інфекціоніста?
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    на даний момент ваш аналіз впринципі на нього вказує..
    У вас підвищені нейтрофіли, вони підвищуються коли організм зтикається з вірусом, вони найпершими реагують. Ну і ШОЕ, високе, лейкоцити чуть підвищені.
    Я би вам ще радила зробити УЗД - якщо селезінка-печінка збільшені в розмірах, чи хочаб якійсь з тих органів, думаю вам лікар скаже що це мононуклеоз.
    А лімфовузли ваші як?
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Інфекційний мононуклеоз

    В нормі.
    Зараз дитині краще. Вчора температура вже сама спадала. Нежить і сухий кашель.
    Як до Гайдука на прийом потрапити? Ми колись давно в нього були, але то чоловік з малий їздив, і він не пам"ятає, а номер десь посіяли.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Схоже, ми тепер сюди.
    Минулотижневу історію з знайденою водянкою в малюка описувала тут
    Ще до одного хірурга не встигли попасти, але записались до іншого лікаря-терапевта (гомеопат), якому довіряю. Так от. Виявили герпес 5 типу, спричинений вірусом Епштейна-барр. Це ж мононуклеоз, так?
    Фактично причини, з якими ми звертались, це:
    1) висип по тілі дрібненькими прищиками на ногах і чуть на животі;
    2) алергічна реакція на укуси комарів;
    3) невідоме ущільнення в паху (бо так нам і не сказали 100% що це грижа)
    Лікар нащупав збільшені лімфовузли на шиї. Я вперше з таким стикаюсь і сама не можу прощупати їх, не вмію(
    До речі, рівно місяць тому, 13 червня здавали аналізи малому для профілактики. Давала їх переглядати дільничій, але та сказала, що все ок. Вчора перечитуючи результати, побачила, що моноцитів 11 при нормі до 10.
    Начиталась про мононуклеоз і всюди симптоми це підвищена Т тіла, утрудненість дихання. Але такого в нас немає.
    Варто здати ще раз аналізи (і які?) чи перевірити на узд внутрішні органи чи збільшились?
    Лікуємось зараз гомеопатією поки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    хай би хтось більш компетентний прокоментував, але моноцити і нетипові мононуклеари - це різні речі, наскільки я пригадую

    якщо маєте хорошого педіатра на приміті, то він може і намацати збільшену селезінку. Якщо нема сильних болів, то УЗД робити варто вже після хвороби, щоб побачити, що все приходить до норми.



    це Ваш вибір, але я скажу кодову фразу: мононуклеоз - вірусне захворювання. А з вірусами дають раду не ліки, а імунітет. Ще і на ГВ дитина.
    Пильнуйтесь. Як мама 2х дітей. які перенесли це захворювання, відповідально кажу Вам, що все минеться і все буде добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    І ще по ІМ. Вірус ДУЖЕ токсичний, тому важливо багато пити (багато ГВ).
    Може боліти животик
    Потрібна дієта (але малі діти і так переважно не їдять тяжкого на печінку, тому обмеження мінімальні. Хімку всяку виключити )
    Може бути покращення-погіршення кількома хвилями, загалом гострий період хвороби триває 2-3 тижні.

    Потреба здавати аналізи часто може бути тоді, коли лікар призначає антибіотик, а Ви-то знаєте, що антибіотик при ІМ ні до чого - і раз на 2-3 дні перездаєте для ілюстрації позитивної динаміки. У мене так було з Сергійком, він хворів у 1р 8міс
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А чому обмеження на сонце?
    Не хочеться пропускати прогулянки... І взагалі можна гуляти?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тому що сонячна радіація в пікові години є додатковим навантаженням на організм.
    Я для себе трансформувала б цю рекомендацію як "не гуляти опівдні, не гуляти в самих трусиках, постійно мати головний убір - бажано з крисами"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    AknytsU, потрібно перевірити мононуклеари в крові, тоді точно знатимете чи то мононуклеоз. Такий аналіз роблять, наприклад, в інфекційній.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    начиталася я, і наразі так і не знаю куди йти і що робити

    горло дивне.. я писала в іншій темі - медсестра в садку сказала що там гнійні корки, лікар потім сказала що корків ще нема, але може будуть)
    але вважає що в нас мононуклеоз... і їй трохи збільшені лімфовузли
    з симптомів - в той же день ввечері температура була рівно 37 десь півгодини і все
    далі вже 3 дні без симптомів
    малий все каже що його нічого не болить, хоча в той перший день жалівся що зубчик болить (він час від часу остатньо жаліється на нього, я якраз мала записатись до стоматолога, тепер бачу, що певно незнати коли то буде(( )

    до речі, мені тепер чітка картина - в чоловіка на морі був 90% мононуклеоз і доєдналася бактеріальна інфекція.. принаймі лікар тоді хотіла брати аналіз епштейн-барра і щось передумала.. але в чоловіка по інтернет-опису була доволі класична картина, хіба що темпа не така висока
    а от в малого... я не знаю чи чекати піку чи ні... чи давати в садок чи ні і скільки...
    що здавати? з ким консультуватись?
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Потрібно здати кров на наявність мононуклеарів.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і дочекавшись результату, не намагатись його "прочитати " самому. Це з практики.
    Нам лор назначав .
     
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми звертались в інфекційну, там і здавали аналіз.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk