Історії планування зі смугастим фіналом

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Юкола, 25 Лютий 2010.

1. Farbovana

Farbovana Метушлива та непосидюча)

• Подобається Подобається x 2
  2. Yuhymka

Yuhymka Member

Спасибі всім, хто поділився щасливими історіями двох смужок:) Це важливо для нас, які сподіваються на Боже чудо вже стільки років...

• Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

Тут дуже часто питання не в тому, щоби знайти діагноз, лікаря.. А в тому, що б йти до Бога, знайти шлях до Нього. А там і не тільки смужки, а й здорові веселі дітки зявляються ;)

• Подобається Подобається x 3
  4. MariannochkaM

MariannochkaM New Member

Дівчата, всім привіт! Хочу і свою щасливу історію розповісти. Після одруження ми з чоловіком почали планувати дитинку. Та все ніяк не виходило. Вдвох почали проходити обстеження, виявилося, що у чоловіка олігозооспермія. Раніше і не замислювались, що це взагалі таке. Виявилось, що у спермі дуже мала концентрація сперматозоїдів. Лікар вирішив відразу діяти медикаментозно, виписав англійський препарат ФертилМен Плюс. Сказав, що зараз це один з небагатьох препаратів, чия дія клінічно доведена і в Україні і в Європі. Придбали ми його, вартість для нас була трохи великувата, та не можна шкодувати грошей на здоров’я. Курс лікування мав бути мінімум 3 місяці, але лікар сказав чоловікові трохи довше приймати. Після лікування пройшло мабуть більше півроку, і в мене вийшло завагітніти!

Як же добре, що все так гарно закінчилося! Нашому щастячку вже 2 рочки, дуже довгоочікувана дитинка!

• Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1