Як нарешті стати мамою? (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Vittoriya, 8 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Продовження теми Як нарешті стати мамою? (4)

     
    Останнє редагування модератором: 11 Травень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Здала я сьогодні решту аналізів, і в суботу до лікаря, то вже все добре в нього попитаю.
    Фіансе, вітаю Вас!!!Бережіть себе.
     
  3. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)


    І я вітаю)))) хай вас Бог береже))


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Я теж була впевнена , що у вас усе вийшло!!! Вітаю, ура !!!!
    Нехай Боженька вас охороняє!
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Fiancee . приєднуюся до всіх вітань!! Бережіть себе і усміхайтеся тепер побільше !!


    а я нині від доктора просто з нічим - фолікулометрія показала, що на чергові ліки мій організм не захотів реагувати. Клостилбегіт нічого не дав. З нового циклу - нові препарати. Я вже так втомилася. Ще і та історія з походом чоловіка в армію витріпує нерви, а це знову ж таки псує цикл. Просто капець :sad:

    Як думаєте, чи є сенс іти ще до якогось лікаря, бо я весь час фактично зараз тримаюся одного. Чи то вже взагалі збиватися з того лікування і переходити в розділ молитов?
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Фіансе, Ви молодець! Вітаю і бажаю тільки позитивних емоцій!! :)

    Retaret молитва і лікування один одному не заважають ;) все буде добре!
     
  7. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Я то думаю, 4 фолікули, інакше бути не могло. Можливо і дійсно подвійне щастячко буде. Вітаю!!!!
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    я би спробувала ще якогось. А раптом якась інша схема підійде вам краще, та й завжди добре, коли ще хтось подивиться збоку
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Фіансе, мені ще цікаво що лікарка сказала щодо Норпролаку, ви ж його ще приймаєте, ні?
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Дівчата, дуже дякую Вам за привітання!:girl_in_love:
    То такі емоції, навіть важко описати :girl_haha: І радість, і страх, і невідомість. Ще знадобиться трохи часу, щоб зрозуміти, що то зі мною насправді:girl_haha: Але я вже по трохи входжу в роль - прислухаюсь чи не болить, не тягне :girl_haha: Також закралось до мене питання: цікаво скільки їх там?:girl_haha:

    Я ще їй не дзвонила, бо на роботі мені важко побалакати. Але ввечері треба задзвонити, бо то вже певно треба його відміняти.
    Ви мусите для себе визначитись чи довіряєте Ви свому лікарю настільки, щоб більше не йти ні до кого на консультацію. Я трималась лише своєї лікарки. Хоча часто мене переконували, що варто ще до когось піти, та мені це не було потрібно. Якось я розуміла, що все роблю правильно, хоча невдач також було багато. Але то в мене така натура :girl_smile: Та кидати лікування зовсім я би не радила. Я вже казала, що багато раз, розчаровуючись хотіла кинути то все, але згодом розуміла, що щкодуватиму. Адже багато зроблено, багато щляху пройдено і тоді я лікувалась далі. Разом з тим молитва була завжди.

    Дівчата, я бажаю Вам всім якнайшвидше владнати усі проблеми, адже ми маємо цього року зустрітись на пузатій форумівці, Ви ж пам"таєте!?:girl_smile:
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    думаю, як здасте ХГЛ, то вже буде видно
     
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Fiancee, а в якого ви лікаря? Бо я шось не пам"ятаю.
     
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (4)

    Як же ж приємно читати хороші новини. Приєднуюсь до вітань!

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  15. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Fiancee, приєднуюсь до вітань, легкої вагітності і побільше позитиву :girl_claping:
     
  16. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Я цю темку часом гортаю і заглядаю, вболіваю за дівчаток. І о, чудо!!!! Дуже за вас Fiancee рада, щиро, щиро!!! Легкої вам вагітності, гарно виносити і щасливо народити! Нехай Матір Божа вас оберігає!
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Казала лікарка припинити приймати зовсім.
    Маю завтра здати прогестерон. Хоч я думаю, що він добрий, бо на 21 дц він був 59, при нормі до 27:girl_haha: То ж просто 4 жовтих тіла утворилось:girl_smile: В животі ще до затримки почався якийсь "ураган" то певно прогестерон так працює.
    Ще хочу запитати, в переліку аналізів Сінево є кілька ХГЛ: β-ХГЛ вільний, Хоріонічний гонадотропін людини (β-ХГЛ)-пренатальний.А який мені потрібно?
     
  18. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Той ураган, то точно вагітність. в мене таке саме було, не знала, що то робиться, все бушувало і вирувало)))
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Вам потрібен просто хоріонічний гонадотропін. А взагалі уточните, що для визначення вагітності, вони в курсі
     
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (5)

    Вітаю!!! Чекаємо вас у наступній темці))) А то ви щось засиділись у "Як нарешті стати мамою". Як приємно що новий розділ починається з таких чудових новин!!! Дівчатонька, ви тоже не відставайте і головне вірте, чудо стається з кожним!
     
Статус теми:
Закрита.