Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я теж так думаю. В різних джерелах по-різному пишуть, але суть в тому, що стимулюватися такими препаратами можна всього 3-6 раз за все життя, тобто за репродуктивну його частину.
     
  3. Breeze

    Breeze Member

    Інколи складається враження,що в лікарів одна лише ціль : добитись бажаної для пацієнтки вагітності любими методами, без врахування наслідків в подальшому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dilnaromana

    Dilnaromana New Member

    Дівчатка всім привіт.Я тут новенька).Шукаю вашої поради.В мене було дві ЗВ. на 6-7 тиж. Пройшла обстеження на Тоrch,АФС,вовчаковий антик.,гормони щитовитки, горм.першої фази менстр.циклу.,також з чоловіком здали на каріотип-усе в нормі.Спермограма в чоловіка теж хороша.Одним словом причини не знайшла.Моя лікарка радить знову планувати,а я боюсь.Недавно прочитала про проблему з боку імунної системи(тобто мій організм під час вагітності розпізнає плід як чужорідне тіло і бореться з ним)Можливо хтось стикався з таким?В кого обстежувались і які злавали аналізи?Йде мова про НК-цитотоксичні.Буду вдячна за будь яку інформацію.
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    По НК спеціаліст - Михайлишин,Альтернатива. По ЗВ плюс радила б проконсультуватися в Прокопчук,читала, що допомогла багатьом в цьому питанню
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Дівчата, а хто останнім часом робив гістероскопію у Варніковського? Скільки це все обійшлось і як це все виглядало? Можна в ПП.
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    А я вчора була на МСГ, "задоволення" ще те. Це було щось з чимось, але витерпіти можна. Ще зробили біопсію ендометрію, сказав лікар, що передзвонить і скаже результат. Ну а труби виявились прохідними. От цікаво чому не настає вагітність, якщо в мене О є , в чоловіка СГ добра, труби прохідні ? Ще прийде результат біопсії, і будемо рухатись далі.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hebo

    Hebo New Member

    Дівчатка, те саме питання. Є особисті контакти в когось?
     
  9. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Зробили 5 квітня лапароскопію та гістероскопію) Операція прошла успішно, труби прохідні:girl_claping:були у зростах з яйниками,це могло бути причиною позаматкової вагітності, зрости забрали:girl_yes:до матки зауважень лікар не мав. Аналізи на НК клітини, будуть готові за тиждень, гістологія сьогодні.В новому циклі можна планувати, але я ще здам на Плазмоцисти аналіз в першій фазі, та проконсультуюсь на рахунок біовену з Любов Олегівною.Дівчата хто капав біовен відгукніться, лікування пішло на користь?
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2017 ---
    Про лікаря окремий відгук! Задоволена і рекомендуюю звертатись при потребі))
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    На другий цикл після біовену настала вагітність! Але плюс ще були препарати утрожестану,велика доза,та фраксипарин здається.
    Успіхів вам! Як на мене Біовен то серйозний препарат, мені здається,досі імунна система ослаблена,але можливо,це через вагітність, ГВ грудне вигодовування,тотальне невисипання.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Я також робила МСГ, все мені коментували під час процедури, що рідина добре пройшла і вийшла, тобто труби прохідні. Але є невеликий сактосальпікс, тобто було запалення і є невелика рідина, як я зрозуміла вона не мішає. Лікарка виписала антибіотики. Пішла до іншої лікарки, та сказала що якщо є той сактосальпікс то труби не можуть бути прохідні. Тепер сиджу і думаю.
    Рентген маєм показати ще одному рентгенологу. До Того часу напевно посивію

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Не переживайте, все лікується! Навпаки радійте,а може виявлена причина невагітнення,і тепер просто її грамотно подолати і все!
     
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Та так, просто я вже начиталась що то страшне той сактосальпікс, і він майже не лікується. Надіюсь це хтось помилився, бо в принципі на рентгені як нм мене труби, гарненькі тоненькі, без розширень і тд. Треба якось заспокоїтись і хоча б свята добре провести, бо в мене вже якась депресія. Таке враження що в мене зачароване коло з якого не вийдеш.


    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ohra

    ohra Well-Known Member

    Я 3 роки ходила по зачарованому колі, здавала сотні аналізів, проходила купу процедур, стимуляцій, інсемінацій... І як результат - прекрасна донечка і зараз знову вагітна. Вірте в себе, це банально звучить - але на все свій час. Після всіх невдач, була депресія, повна апатія, нелюбов до себе, жахливе тіло, я просто починала втрачати інтерес до навколишнього світу і тут БАЦ!!! Все буде добре!!!

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Та я знаю що вихід знайдеться. Добре що зараз є різні методи, на крайній варіант це ЕКО. Тобто в наш час результату можна добитися бкдь яким методом. Просто потрібно час, і зараз мабуть одного лікаря триматись, бо за рік часу я їх трохи змінювала, хоя до знайомих ходила, але всерівно щось не те. Мені здається крім Того що це має бути нормальний спеціаліст, то ще й щоб душа лежала до Того всього. Просто до цього часу вже все підлікувала , і овуляцію відслідковувала і гормони в нормі. А тут вчора мені таке лікарка сказала.....чекаю тепер наступного тижня. І буду старатись не думати, бо я вже начиталась всього :sad:

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ohra

    ohra Well-Known Member

    Я ще ходила до психолога, реально допомогло.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  17. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Доречі в мене коліжанка ходила , типу як перенатальний психолог, казала багатьом помогло. Але ця психолог сама не зі Львова, приїжджає час від часу на семінари.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Не печальтеся! :) У мене був гідросальпінкс. Лапароскопія його чудово усунула. І вже маємо двох малюків :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ви мене заспокоїли. Бо я ще нічо конкретного незнаю. А вже дійшла висновку що мені там все повидаляють. Я вже просто за півтора роки таке наслухалась від доблесних лікарів, і купу антибіотиків даром пила. Але то може сама винна, бо не треба було спішити. Але то таке..... Зараз набратись терпіння.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  21. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    IMG_0742.JPG Дівчата, можливо хтось з вас розуміється і на таких аналізах, чи є серед них показник на НК клітини? Немає можливості потрапити на прийом до лікаря(