Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    на різних сайтах зустрічала, що під лікуванням мається на увазі якраз або видалення труб ( у важких випадках), або відновлення прохідності.
    думаю не варто, воно все так пов"язано в жіночому організмі, що наслідки будуть колосальні. :girl_impossible:
    Під кат сховаю уривок статті (мовою оригіналу)

     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Власне в мене труби ідеально прохідні. Тому звідки такий у попередньої лікарки такі висновки... Плюс як виявилось опис МРГ взагалі нідочого, нічого там толкового не написали. Таке враження головне що гроші взяли.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  4. artariya

    artariya Member

    Дівчатка, порадьте, будь ласка. Хочу на наступний цикл зробити фолікулометрію. Я живу за 100 км від Львова і не матиму часу щоб з'їздити до лікаря, щоб призначив мені її, а біля мене є мед.центр, який робить фолікулометрію.
    Так от, чи можна самій записатись і її зробити, чи краще з'їздити на консультацію.
     
  5. Breeze

    Breeze Member

    Думаю це не має значення, Вам будь-де детально все розпишуть, прокоментують, а вже з тим ви можете прийти до лікаря, який вже зможе зробити висновок.
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    До якого саме, хто в цій галузі спеціаліст? На прийомах розбирають саме ненастання вагітності?
     
  7. ohra

    ohra Well-Known Member

    Уляна Криницька-Березюк. Не знаю чи вона саме в цій галузі спеціаліст. Перший раз, то певно години 3 розмовляли. Розбирали все життя, від перших спогадів дитинства і до поточного моменту.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  8. siriuska

    siriuska Member

    Дівчата, відгукніться хто має знижки в сінево чи ескулаб на торч-інфекції. Буду дуже вдячна.А може хто пдкаже, колись в на Короленка плануючі та вагітні здавали безкоштовно ці аналізи, зараз таке є, чи кажуть що немає реактивів?
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Мені здається що багато направляють в ескулаб. Але краще подзвоніть спитайте.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Підкажіть хорошого лікара, який робить гістероскопію
     
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Я робила в Мартина. Задоволена впринципі. Пишіть в пп якщо цікавить детальніше

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  12. Breeze

    Breeze Member

    Скажіть, чи допомогла комусь гістероскопія завагітніти? Ця процедура справді збільшує шанси? І чи дуже вона страшна? Бо поняття про'неї не маю, а начитавшись виглядає не дуже простою )
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Привіт, дівчата! Я знову сюди. Минулоріч виявила фолікулярну кісту, яка зникала з місячними і появлялася знову всередині циклу. Фолікул росте, але не лопає. Потім зробила перерву і тепер хочу знову обстежитись, хочу знайти причину чому дозрілий фолікул не тріскає. Які гормони треба здаати і коли? Естрадіол, тестостерон ? На 5 дц. здавала ФСГ і ЛГ - в нормі. Чи ЛГ треба перед овуляцією здавати? Підкажіть щось будь-ласка, хочу вже з готовими результатами аналізів до лікаря йти.
     
  14. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Наразі тільки планую лікувальну гістероскопію, але лікар детально пояснила, що нічого дуже страшного у процедурі немає, і у випадку, якщо немає жодних інших перепон до настання вагітності, то протягом одного-трьох циклів жінки вагітніють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я робила гістеро в серпні. Каже книжка, що до року шанси завагітніти після неї вищі. Але у мене там нічого цікавого не знайшли

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Мені допомогла. За 2 місяці настала вагітність. Але все в купі в мене допомагало, і гістероскопія, і гормони,і імунопрепарати, і вітаміни, і кроворозріджуючі,і психологічний фактор тощо . Робила в Михайлишин
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Breeze

    Breeze Member

    Дякую дівчата за відповідь) Якось вселяє надію ,що є шанси)
     
  18. crissola

    crissola Well-Known Member

    @Кіцюня я також робила гістероскопію в Мартина Т.Ю. , правда після неї мені не вдалось швидко завагітніти.
     
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Мені допомогла. За 2 місяці настала вагітність. Але все в купі в мене допомагало, і гістероскопія, і гормони,і імунопрепарати, і вітаміни, і кроворозріджуючі,і психологічний фактор тощо . Робила в Михайлишин
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а щось виявили?
    тобто яким чином це допомагає?
     
  21. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Нічого не виявили. Після процедури впродовж місяця два ендометрій наростає дуже якісний - з цією метою і робили, щоб підвищити шанси.