Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @галичанка серйозно? це ж просто огляд чи ні?

    я чогось вперше чую. хоч проходила процедуру.
    але мені ніхто такого не казав.
    в мене було діагностично.
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Ні, це мініоперація.
    Але я читала що можуть проводити просто мазочок одної ділянки ендометрію.можливо,це було у вашому випадку.
    Як правило роблять під загальною анестезією або при місцевому знеболенні
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @галичанка Ви знаєте, я навіть маю відео:) на диску. бо я робила ще лапару теж, разом під наркозом. Це просто огляд ця гістероскопія.
    Таки думаю, що це ніяк не впливає .
    Якщо щось виявлено-це вже інше питання. Тоді це вже міні операція.
    Не бачу звязку між ендометрієм і оглядом гістероскопом. Це ж нечистка цього ендометрію, щоб новий наростився, а лиш огляд

    Ось тут є Гістероскопія

    Хоч, може є і інше бачення, рада, що Вам допомогло, це головне
     
  5. Breeze

    Breeze Member

    Мені лікар теж казала, про те, що при гістероскопії вони відшаровують старий ендометрій, і згодом виростає новий, кращої якості
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Є різні види гістероскопії: діагностична - просто огляд, і хірургічна - коли забирають ендометрій, весь чи частинку:
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2017 ---
    А що Вам допомогло завагітніти?
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @галичанка просто я зрозуміла, що у вас діагностична, якщо Ви кажете, що нічого не виявили. тому я не зрозуміла відношення до ендометрію.

    В моєму випадку - нічого конкретного не допомогло. Оскільки в мене було безпліддя невідомого генезису.
    Лапароскіпію і гістероскопію -робили без жодних прямих показів, просто за моїм наполяганням. Діагноз "придумали" для папірців перед операцією.
    Вагітність наступила самостійно , через 7 місяців, без втручань і жодних препаратів. Оскільки нічого особливого на операції виявлено не було - то немає прямого зв'язку. Хоча хто ж його знає, бо спайки трохи були , і як казав лікар "просто промили все добре":girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мені в четвер робили лапаро+гістероскопію. Гістероскопію вже другий раз. Робила на Русових. Побачимо, чи буде результат

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Бажаю, щоб був і вже скоро!Щось виявили? забрали якусь перешкоду чи все було ок?
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Нічого страшного, пишу в пп

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Дівчатка, в цьому циклі будемо робити тест на сумісність, так переживаю , що це капець, вже поначитувалася всяких жахів. Можливо хтось з таким стикався? Ще й той ендометріоз чи то аденоміоз жити не дає. Можливо в тому проблема? Бісярін каже, що приводу робити лапару нема. А час то йде, деколи вже опускаються руки. Ще й до того всього підвищені чоловічі гормони, але О нормально відбувається, яйники нормальних розмірів, кортизол в нормі. Лікар каже, що явних причин для ненастання вагітності нема. Може вмовити його на лапару?

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я собі лапару сама призначила, це останнє, що неперевірене було

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  13. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    І я вже також прошуся на ту лапару, а він каже, що не потрібно. Ще зроблю той тест на сумісність, і якщо і там все добре, то приїду в лікарню і не вступлюся поки не зроблять лапару. Але я ще десь вичитала, що ендометріоз також може провокувати вироблення АСАТ. І будь тут мудрим. ..

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мені ставили ендометріоз, аденоміоз, а лапара показала, що нема того нічого

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    ckorpionsha, а на основі чого Вам ставили ендометріоз, аденоміоз?

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Корінець по УЗД і в Паренсі Жемела на основі огляду

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  17. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    А мазалось перед М? Наші лікарі люблять розкидатись "діагнозами".

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ні, не мазалося. Тільки згустки є при М.

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Оце чиста правда, мені теж коись в Параскеви на основі одного узд поставила лікарка, яку я тоді вперше і востаннє бачила діагноз ендометріоз і вже запрошувала на наступний візит, щоб підібрати гормональні препарати для лікування.
    Згустки не є ознакою ендометріозу, це ендометрій виходить просто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    В мене взагалі враження, що цей діагноз всім ставлять, коли не знають, що полікувати..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, хто останнім часом робив гістероскопію, скажіть яка приблизна вартість? В приватних центрах від 4300 грн., тому мені сама лікарка з приватного сказала йти наприклад на Топольну, бо там можна за 2500 зробити.
    І чи правильно я зрозуміла, що гістероскопія - це не зовсім операція, а просто детальний огляд матки, і через 1-2 години після процедури можна йти додому? Чи якщо таки шось виявлять на тому огляді, то зразу і полікують, чи щоб полікувати, то треба іншу операцію робити?:)