Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ви краще вибирайте де краще а не де дешевше. Бо потім також свої наслідки можуть бути. Якщо у вас нічого там нема, то це буде огляд.якщо є поліп наприклад його заберуть. Після загального наркозу, якщо все ок, в той день ідете додому.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я робила в Хміля в Тернополі - 3500 грн. В Філіп'юка лапаро+ оглядова гістеро, за власним бажанням дала йому менше, ніж в Хміля

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  4. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    В Параскеви гістероскопія+анастезія 6,5 тис. грн.
    Для мене при виборі місця проведення мала значення перш за все довіра до лікаря та якість техніки та препаратів, які використовуються.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    дівчатка, хтось мав справу з лікаркою Лобозинська К з Інтерсоно? як вона?
     
  6. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Останнє редагування: 16 Травень 2017
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я б ще додала "як вберегтись від таких лікарів, які здоровим вагітним калічать дітей своїми діями під час пологів..". Надіжко він ще той експерт..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Хто здавав аналіз на гомоцистеїн? В мене він значно перевищує норму. Ви з таким стикалися?
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я здавала, але він в мене був нормі. вроді тільки на виношування впливає і лікується великими дозами фолієвої кислоти
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Зробили вчора гістероскопію . Нічого там аномального чи незвичного не знайшли, тобто все добре. А так надіялася, що може якраз шось знайдуть і вилікують. Ну значить причина не в матці, чи її особливостях. Взяли ще хібашо ендометрій на гістологію. Чоловік завіз той ендометрій в якусь приватну лабораторію, а звідти вже повезуть в Київ на дослідження, може там шось виявлять.

    Ще сказала лікарка, що так як гістероскопія нічого не виявила, то навряд чи лапаросокпія би шось показала. Тому вони можуть звичайно зробити лапару, але показань жодних нема.
    От що далі робити, які шукати варіанти і рішення? І в чому ще може бути причина просто не знаю..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

     
  12. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Дівчатка , можливо хтось чув про такий препарат, як Трібекс? Порадила мені його попити одна хороша лікарка. Як виявилось, в мене після прийому Діане -35 перестав нормально наростати ендометрій. Вона радить його попити, щоб організм відпочив від тих всіх гормонів, і відновився нормальний гормональний фон.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Breeze

    Breeze Member

    Дівчатка, вирішила написати, можливо і мій допис комусь додасть віри,надії...бо знаю по собі, як мені це допомагало.
    Після планування 2.5 років...відчуття зневіри, відчаю, хоча найбільше в мому випадку підходив вислів "без надії сподіваюсь"...так от, попавши перебравши купу лікарів, перечитавши купу відгуків та форумів, попала я до СВОГО лікаря.....і три місяці...і такі очікуванні дві полоски. Коли їх побачила на тесті, не вірила своїм очам, це був шок. Сталось несподівано....коли в нас була перерва між спробами з додатковим втручанням, єдиним лікуванням в цей цикл була просто психологічна підтримка, що в нас все вийде, і точно вийде! І так сталось....тому дівчатка, відпустіть ситуацію для лікаря, а ви вірте!!!! Впевнено і чітко йдіть до мети і не падайте в відчай, бо чудо є!)))
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Це була одна з причин по яких я пила Інозітол. Результат був.
    Не гуглила про ваш препарат але може щось схоже??
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А хто Ваш лікар якщо не секрет?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Ні, це трохи інше. Ось, що пише в інструкіції (мовою оригіналу):
    ТРИБЕКС оказывает общетонизирующее действие и стимулирует некоторые функции половой системы. У мужчин - восстанавливает и улучшает либидо и эрекцию. Оказывает стимулирующее влияние на сперматогенез, увеличивая количество сперматозоидов и их подвижность, повышает уровень тестостерона. У женщин ТРИБЕКС улучшает либидо, стимулирует овуляцию, устраняет вазомоторные проявления при естественном и посткастрационном климактерическом синдроме вследствие его балансирующего действия на гормональную активность.
     
  17. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Мій чоловік пив "трібекс". Конкретно про цей препарат нічого сказати не можу. Прочитавши опис і інструкцію - вроді хороший. В нашому випадку зміни були на краще після прийому. Але крім трібексу приймав і інші ліки, тому що помогло - не знаю. Мабуть все в комплексі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я стикалася,Михайлишин мені його гарно і швидко привела в норму,приймала нейровітан і фолієву
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    Гомоцистеїн у великій кількості мішає зачаттю
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    Для чого робили аж 5-6( діагностичні всі?
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    Напевно,варто поміняти лікаря, як у Breeze. Часом є аналізи,але нема лікаря,який правильно інтерпретує їх...Ви здали всі можливі аналізи: Nk клітини, HLA, гомоцистеїн?
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ні це не тільки діагностичні були (в тому числі чистка після завмерлої вагітності, видалення кисти бартолінової залози, тому їх треба було робити, навіть якщо не хотіла). це я про наркози писала, що їх було 5-6.
    лікарів вже багато поміняла за ці роки. переважно всі лікарі кажуть, що у нас все нормально, напевно просто ще не час. то або бажання розбиратися не мають або часу. навіть та же Михайлишин сказала "пробуйте далі".
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    А вовчанковий робили?, раз була ЗВ, тут може бути причина...в темі Виносити народити ціла група дівчат,яким вдалося стати мамою,прийнявши грамотне лікування від вовчанки
     
  21. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    так вовчанковий робила (там по ньому все нормально). ну зараз лікарка якісь нові аналізи призначила (на вірус Епштейн-Барра і хілобактері пілорі). про них нічого не знаю, але здала, чекаю результатів)