Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Дівчата-формулянки, розрадьте, будь ласка.

    В грудні була ЗВ. Причину визначила, пролікувала, лікар дає добро на подальше планування. Єдине, через те, що тепер боюсь, хочу для перестраховки здати ще аналізи на torch-інфекції, вовчаковий і пролактин. Це нормально, чи я просто тепер такий "панікьор"?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @sonyachne divcha, здайте та не мучтесь. Також мала ЗВ, але причини виявити не встигла), трохи шкода мені, що не здала деякі аналізи, бо зараз мушу всліпу приймати деякі препарати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я би обов'язково радила вовчанковий
     
  5. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Пишу трохи не в ту тему, бо вагітність найближчим часом не планую. Але цікавить досвід прийому достинексу при підвищеному пролактині. Хто мав би призначати достинекс: гінеколог, ендокринолог? Пролактин підвищений в 2,5 рази, причина ймовірно в функціональному порушенні гіпофізу (можливо є наслідком видалення щитовидної залози). Якщо це справді наслідок видалення щитовидки, то прийом достинексу може бути постійним, це і непокоїть, бо препарат серйозний і хто зная як поведе себе гормональна система. Ендокринолог призначила достинекс без попередження про серйозність\тривалість\вартість лікування і без індивідуального підбору дози (з того що вичитала, то навіть при перевищенні рівня в 5 раз лікування починали з половини таблетки).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Скільки років планування і це перший раз мені призначили аналіз на гомоцистеїн. І якраз він не в нормі. Все решта нормально. Надіюсь що вже на цей раз буде довгожданий результат
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Думаю разом, і щоб лікарі були грамотні.
    Була і в того і в того.

    Якось справді безвідповідально вам призначили.
    Я здавала пролактин в 1 і 2 фазі циклу, на основі кількох аналізів розраховували дозу.
    І Достінекс мені був не дуже, мала головні болі, потім пила інші таблетки здається польські, не пригадаю. То їх переносила легко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Прийшов мені результат гістологічного дослідження ендометрію після гістероскопії : "Ендометрій у фазі проліферації з ознаками неповного вогнищевого відторгнення під час попереднього циклу. Хронічний ендометрит, діагноз верифікований імуногістохімічно."
    Отже напевно якраз причина у тому хронічному ендометриті. Але до того я здавала безліч аналізів і ніяк його не було видно. Чи ендометрит тільки так і можна виявити (після біопсії)?
    Говорила з лікаркою (але тільки по телефону), то вона казала, що треба буде приймати антибіотики. Хоч вона же мені антибіотики виписувала, але якщо ендометрит є, то скоріш за все вони не подіяли. І сказала, що не впевнена у якості наших антибіотиків, і краще їх привезти з-за кордону. Але ж якщо антибіотики купляються в Україні, то вони все одно переважно імпортного виробництва. Чи наші можуть їх підробляти і справді є різниця, чи ті ж самі ліки куплені в нас, чи в Польщі?
    І чи хтось стикався з тим хронічним ендометритом, і успішно вагітнів після виявлення і лікування? Бо почитала декілька статтей, то там описано, що важко і довго лікується, особливо якщо вже хронічна стадія.
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Alstroemeria , я приймала. Про побічні дії не памятаю...певно не було, або слабо виражені. Призначав гінеколог, після аналізів.
    Конкретніше нічого не памятаю, бо я загалом баагато що приймала...
     
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    В мене ступор якийсь: по УЗД в мене була О десь на 14 ДЦ, зараз вже 30 ДЦ, місячних нема, сьогодні одноразово поміряла БТ- 36.4. М в мене завжди приходять на 12-13 ДПО. Сьогодні дзвонила до лікарки, пояснила ситуцію, вона сказала, що та температура нічого не значить, зранку зробити тест і до неї з повним сечовим, буде дивитись на УЗД, бо якщо є В, то треба подивитись що і як, бо ендометрій був не таким як треба. Вже аж голова болить з того всього, як дотерпіти до ранку...
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Kiruskin, а УЗД покаже, якщо навіть маленький термін? може ще потрібно кров на ХГ здати (результати лабораторії переважно через декілька годин після здачі крові дають).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Це я знаю, але ще треба знати, що з ендометрієм, бо на останньому УЗД він був 6.3 мм, це вже після О.
     
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Завтра все взнаєте, постарайтесь думати про хорошо.
    В мене цього циклу теж була затримка, 4 дні, вечером не втрималась зробила тест, а там пусто. І за 10 хв зразу М пішли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ohra

    ohra Well-Known Member

    Kiruskin, як ви? Зробили аналіз?

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Вагітності нема, пішов якийсь збій, а той фолікул, що був швидше всього регресував, а не зовулював. Тепер сказали колоти прогестерон, щоб викликати М. А з 1 ДЦ почати пити той трібекс. Одним словом вічно в мене не так, як має бути.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ви не одна така. В нас вже і все добре, а результату нема. Треба мабуть організму трохи спокій дати. Уявіть якби від вас припустим на роботі кожен день вимагали якогось результату, які б ви тоді виснажені були.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Trustline

    Trustline New Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. Mysiandra

    Mysiandra New Member

    Дівчата підкажіть на який день циклу потрібно здавати фсг лг естрадіол тестостерон? Бо одна лікарка иені колись говорила здавати на 2й зй д циклу, а інша казала всі гормони на 7 д.ц?
     
  19. Hebo

    Hebo New Member

    Дівчатка, а Михайлишин Л.О. тільки в Альтернативі приймає? Чи, можливо, ще десь можна з нею перетнутися? Бо в Альтернативі до неї запис - на місяць вперед. Нема як так довго чекати...
     
  20. artariya

    artariya Member

    Привіт! Підкажіть, будь ласка, чи займається Філіп"юк питанням безпліддя.
    І як до нього потрапити, за попереднім записом, чи жива черга?
     
  21. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Філіп'юк на 5 поверсі приймає, жива черга. До Михайлишин записувалася за місяць.

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk