Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Вкотре не надивуюсь нашим лікарям))) як то або, або то, або то???:girl_sad:
    ЕКЗ то взагалі саме останнє, вже коли чітко встановлені діагнози, причини і інших шляхів завагітніти або немає або мізерні.
    І де лапара і гістероскопія, а де екз ОМГ...з допису як я зрозуміла то призначили з мінімальним обстеженням.
    Рятуйтесь від них :)
    В сторону ЕКЗ думаю вам не вaрто поки дивитись, шукайте причини, здавайте аналізи, консультуйтесь. Тут дужеее багато відгуків про хороших гінекологів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. artariya

    artariya Member

    Дякую! Так і буду робити!
     
  4. artariya

    artariya Member

    Дівчатка, хочу зробити фолікулометрію, а потім з результатами йти до лікаря.
    Порадьте, будь ласка, на який день циклу іти перший раз? Тривалість М 27д. +- 2 дні
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Була в Михайлишин сьогодні. Спитала її, якщо ХГ показує якийсь, хоч невеликий результат чи вартує підтримати медикаментозно. Щоб не прийшли місячні, вберегти. Сказала, що непотрібно. Матка сама знає, який плід потрібно рятувати. Йде природній відбір. І якби рятувати постійно то скільки б хворих дітей родилося. Все має йти само.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я ходила на 5, 9,14 день (цикл 28 днів).
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    о, я таку саме думку писала десь вище. Але от після стимуляції, чи екз - є підтримка і ого-го яка. Ще навіть до результату ХГ.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Навіть за стимуляцію казала приймати те, що призначають. А давати сильнішу підтримку, якщо паде ХГ нема сенсу. Матка знає, кого зберігати треба. Але не всі лікарі такої думки

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Я теж записала до Михайлишин. Вже просто в відчаю і незнаю що робити. Все ніби підлікували , свої аналізи привели в норму. Сказали нам до вересня відпочивати, не переживати. А якщо нічого не буде, то в вересні перездати спермограму, і напевно будем пробувати інсемінацію. А та процедура не зовсім мені щось довіру внушає. Піду в вересні ще напевно до Михайлишин просто щоб вона глянула на загальну картину, і почути ще думку зі сторони.
    П.С. чи не мішають міоми завагітніти, якщо одна в середині в тканинах матки нікуди не проростає, а друга так якби ззовні хоче утворюватись
    плюс питання хто робив рентеген маткових труб. На фото чітко видно що труби прохідні, коли влили контраст зразу гарну він розлився по трубам і вийшов . В заключенні написали труби прохідні з невеликим сальтосапінксом. ПОказала іншому рентгенологу, сказав що труби цілком прохідні. В мене вже голова йде обертом від тих лікарів.
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    А чим інсемінація страшна? Я робила у Хміля? Якби вернути все назад я б спершу труби перевірила ренгеном потім інсемінацію

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Вам робили інсемінацію без перевірки труб? Не можна ж за протоколом. Мені і Михайлишин відмовляла, посилаючись на протокол, доки труби не перевірила.
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    нічим не страшна, просто мені здається що мало в кого вона успішно закінчилась. І в мене ніби все в нормі, овуляція відбувається, за винятком останнього узд ще в квітні, трохи не зрозуміла та овуляція була, а так до тогов се як годинник , і чоловікові аналізи покращились. Хоть бери головою об стіну:girl_devil:,чесно вже сил нема .
    Пів року тому нам сказали що краще попробувати інсемінацію, бо ми зробили тест на сумісність але він виявився сумнівним. Я би ще раз той тест перездала, бо на той момент як потім виявилось спермограма була не добра, і мазки мої теж.
    А в мене часом істерика до того доходтть що кажу що піду і на ЕКО запишусь, хоча показань до того нема.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Хміль робив маючи на руках узд труб. Де одна прохідна частково, а друга непрохідна. Але лапара показала, що обидві прохідні, але були заспайковані

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    :d25::d25:Дівчата а може ну його всьо , і гайда всі разом на Закарпаття до цілющого джерела. В селі в якому воно тече одні близнюки народжуються :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я збираюсь до Хміля на природнє. Але коли, не знаю. Поки я на канікулах)))) нема вже до кого йти лікуватись

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені робили інсемінацію без провірки труб. Я писала відмову. Ну після того як результат був негативний, таки зробила і узд прохідності труб і рентген. УЗД показало прохідність, а на рентгені одна труба частково прохідна, а друга повністю прохідна.
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2017 ---
    я теж) всі лікарі з часом відправляють відпочивати, коли вже стомлюються з пошуком проблем)
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А хіба можна робити, якщо труба непрохідна? Я думала, що не можна, щоб не було позамат.вагітності. Чи навпаки, перевіряють, щоб принаймі одна турба була прохідна?
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Робили бо О була з того боку де прохідна труба.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Як труби зі спайками можуть бути прохідні?
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Лапару ж я робила 2 місяці тому, а інсемінацію давніше.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  21. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А хтось пив борову матку або шавлію? Чула що багатьом помогло, але знаю що це фітогормони і не бажано собі самому їх пити.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk