Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Дівчатка,хтось записувався останніми днями до Красівської?Третій день не можу додзвонитися..
    Правильний у мене номер ?
     
  3. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    пила борову матку. Мені ніяк:girl_in_dreams:
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    пила шавлію і шишки хмелю - на наявність овуляцій не вплинуло
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Чи почнуться місячні на лютеїні 200? Одні пишуть, що самі починаються, а інші, що по відміні до 10 днів.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Вам їх в Україні призначали? Лікар про можливі побічні дії лікар попередив, але сказав, що альтернативи достінексу не існує, бо бромпректин ще токсичніший.

    Чи були в вас побічні дії від достінексу? Сподівалася, що побічні дії оминуть, але нудота не проходить навіть на 3 день після прийому таблетки, ще й турбує головний біль, запаморочення й загальне самопочуття таке, що важко нормально функціонувати і працювати (певно ще й тиск падає, бо без кави взагалі не можу "включитися"). Приймаю вже 2 тиждні (по 0.5 таблетки 2 рази в тиждень), але від них настільки хижо, що задумуюся як витримати курс лікування (за словами лікарів мінімум 2 місяці), ще й на 2ий тиждень лікування симптоми посилилися. Крім того, велика ймовірність, що 1 курсом не обійдеться і лікування прийдеться періодично повторювати (як мінімум тоді, коли плануватиму вагітність).
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Так в Україні.
    Потім замовляла з Польщі Норпролак, (у нас його тоді було дуже важко знайти в аптеках) взагалі побічок від нього не мала, нормально переносила.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Існує, Норпролак, просто він доситт дорогий. Я його пила і в мене ніяких побічок не було. Лікар мій власне казав, що є рефундовані ( в Польщі багато ліків частину оплачує держава), але з побічками, типу головний біль, тошнота, а є нерефундовані дорогуваті, але добрі, це був Норпролак
    --- дописи об"єднано, 7 Серпень 2017 ---
    В Украіні Норпролак є, @Fiancee теж приймала
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Якщо комусь пригодиться, то скажу, що у мене укол Прегніл 5000 виводився з організму 14 днів. Вичитала, що це залежить від ваги і роботи нирок. Всі 14 днів тест показував //

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Це не факт,що це був лише укол, можливо перші днів 7 укол,а потім вагітність,власний ХГ.
    Скільки є фото в інтернеті - тести в динаміці з 7 дня після уколу, спочатку бліді,потім яскраві //
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Але є й приклади, що 15 днів виводився. Власного хг ноль за аналізом

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Бажаю Вам і всім бажаючим в цій темі, щоб ХГ був власний,а не від укола, і наступило це чудо поскоріше, і ХГ тільки зростав зростав, вагітності були легкі, діточки народились здорові)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Breeze

    Breeze Member

    В мене не було зовсім, але починала я з 1/4 два рази на тиждень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Підкажіть, будь ласка, чи в радіоізотопній лабораторії можна здати аналіз на пролактин
    І як там з чергами. Дякую
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    можна,черга просувається дуже швидко, варта прийти раніше, бо люди підходять в районі 10-тої
    я здавала аналізи в травні, то той аналіз був, медінститут, чив 5-тій є не в курсі, там тиреоїдна панель точно є
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от про неї знаю, дякую
    а пролактин вилетів з голови чисто (дай Бог, щоб і в прямому сенсі теж :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Чи були в вас побічні дії від достінексу? Сподівалася, що побічні дії оминуть, але нудота не проходить навіть на 3 день після прийому таблетки, ще й турбує головний біль, запаморочення й загальне самопочуття таке, що важко нормально функціонувати і працювати (певно ще й тиск падає, бо без кави взагалі не можу "включитися"). Приймаю вже 2 тиждні (по 0.5 таблетки 2 рази в тиждень), але від них настільки хижо, що задумуюся як витримати курс лікування (за словами лікарів мінімум 2 місяці), ще й на 2ий тиждень лікування симптоми посилилися. Крім того, велика ймовірність, що 1 курсом не обійдеться і лікування прийдеться періодично повторювати (як мінімум тоді, коли плануватиму вагітність).[/QUOTE]

    Ні. в мене жодної побічної дії не було взагалі, але мене гінеколог попереджала що це можливо. Вся група препаратів що знижує пролактин має багато побічних дій. Сказала, що достінекс один з кращих і має найменше побічних дій. Але, можливо, саме вам він не підходить.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не достінекс, але інший препарат, що знижує пролактин
    Головокружіння, запаморочення, ранкова нудота і навіть блювання. Постійно холодні руки. Тиск 80 на недо50
    Але результат того вартий:d25:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Подумала,що можливо варто здати аналіз на гомоцистеїн,хоч ніхто мені його і не призначав. Чи має значення на який день циклу його здавати?
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    І ще чи варто здати "Фосфоліпіди, антитіла IgG / Ig М "? Колись ще Склярова давала мені список аналізів, і там був аналіз на антифосфоліпідні антитіла IgG, але тоді його не здавала, бо вона казала не спішити. Тепер вирішила здавати все, що може допомогти виявити причини безпліддя (не сильно на лікарів надіюся, шукаю сама ті аналізи). Але чи краще здати зразу і IgG і Ig М, чи достатньо тільки Ig G?
     
  21. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ви ще не дозріли, щоб поміняти лікаря?