Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так його треба зранку робити до їжі і пиття.

    І може Ви це знаєте, але я краще скажу: при СПКЯ основне лікування - це корекція способу життя, дієти, фізнавантаження і все таке. А гормони - це допоміжне.
    Мені колись теж ставили СПКЯ і ніхто ні словом не прохопився про спосіб життя - сама все розкопувала (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    посиділа місяць на дієті і здалася(
    я читала, що не обовязково той тест робити зранку до їжі - головне, щоб 2 години перед тестом не їсти і не пити, щоб не порушити біологічну структуру слини. щось таке..
    цього циклу куплю ще пару тест-смужок на овуляцію, ще на них провірю)) а після свят на узд.
     
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я собі такий замовила на eBay декілька тижнів тому. Чекаю, думаю, з дня на день прийде. (Хоча, читала , що в свята в них бувають довгі затримки.) Ви де купляли ? Бачила на одному укр.сайті аптеки, але замовила таки на еВау.
     
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    я в Україні на сайті купувала такий:
     

    Вкладення:

    • ову.JPG
      ову.JPG
      Розмір файлу:
      13,3 КБ
      Переглядів:
      26
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    колись, як тільки почалося статеве дозрівання , перші місячні (я пташка рання - в 11р. перші місячні), в мене одразу були збої, місячні раз через раз, затримки ... І так декілька років . Мама , ясно ж по лікарях почала їздити (в основному, в охмадиті досліджувалася ) . також, була підозра на полікістоз , але я підлікувалася , все добре. Зараз ведуся в гінеколога , бо плануємо з чоловіком стати батьками , тому, відкидаю полікістоз, так як на фолікулометрію час від часу ходжу. (Останнього разу була на узд на початку листопада, але тоді овуляції не було. Як каже гінеколог , таке буває, оскільки наш організм 1-2рази на рік відпочиває і овуляції немає ).

    На фолікулометрії в мене кількість фолікулів в межах норми , домінантний дозріває пізніше , ніж повинен був дозрівати, тому, в мене овуляція пізня (останнього разу на 16-17д.), плюс , цикл довгий , десь 30-32 дні. Якось вже пробувала тест-смужки на овуляцію , тоді , наскільки пам'ятаю , було так, як в інструкції написано : одна лінія, потім блідіша і яскрава ...
    Що зараз не так , не розумію (
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

  8. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Таки треба ранком проводити тест .
    Перед тим, як придбати такий тест-міні мікроскоп (в мене він так і звучить однойменно -мaybe baby ) теж багато читала про нього . потрібно зранку , коли ще не їв, не пив і зуби не чистив провести тест . тоді має бути правильний результат (на одному форумі читала , що дівчина пробувала проводити тест протягом дня. Їй тест теж показував різні показники, то є овуляція (ефект папоротника) , то немає . А коли почала нормально, по інструкції , тоді все ок - результати були правдиві.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я робила завжди вранці і правильно. А результати "гуляли". Що не шкодить моїй плідності.
    Я до того що не треаб зациклюватись на зовнішніх показниках. Вам же не папороть потрібна, а дитина.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    справа в тому, що якщо не їсти і не пити, то слина не розбавляється, і тоді ви не пропустите овуляцію, бо ті солі, які кристалізуються будуть у дуже концентрованому вигляді. саме тому виробники пишуть робити зранку той тест.
    А протягом дня, якщо логічно подумати, тест має просто показувати точки (бо слина стає розбавленою).
    В мене ж, в будь-який час дня і ночі показує овуляцію. Останній цикл я взагалі, здуру робила по 5 разів в день - однаковий результат.

    До речі, той ову-тест, що в мене, можна використовувати і для цервікального слизу. Може то спробувати?
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    пробуйте, якщо така можливість є. і якщо маєте змогу, то додатково сходіть ще на узд в дні можливої овуляції. хоч побачите , чи правду тест говорить ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Дівочки , з Різдвом !!! Радості , щастя, здоров'я і , головне, здійснення омріяних бажань !

    А тепер до теми :

    Декілька днів тому писала, що в мене тести на овуляцію полосяться весь час двома однаковими лініями .
    Отже, вирішила я таки продовжити свої досліди , і кожного дня я і надалі проводила тест. Перших 5 зелених смужок - це еві тест.
    Після них 2 світлі смужки - соло міні тест.
    2 останні знизу зелені смужки - rfsu тест, (читала, що це фірма з Фінляндії , але в мене в інструкції написано , що виробили в Швеції ).
    І от, два дні тому помітила скудні виділення , схожі на цервікальний слиз... Був , але в досить малій кількості. А сьогодні на 20 ДЕНЬ МЦ почало мене з лівої сторони цілий день колоти (Мені це дивно, тому що , зазвичай, я таку біль лише з правої сторони під час овуляції відчуваю, лівий яйник ніколи не давався чутись). Я чемно дочекалася своєї години (18:00) і пішла робити тест. Ще до результатів, я вже 100% знала, що в мене сьогодні овуляція . сьогодні , на 20 день!
    І я тепер , коли тест роблю, я ці всі 5 хв. очікування , коли вже можна оцінювати результат , сиджу біля нього і споглядаю , як проявляються ці полоски.
    На еві тест і соло міні майже одночасно проявлялися і насичувалися 2 полоски. На соло міні навіть була чуть блідіша потрібна нам 2-га тестова полоска (якщо придивлятися).
    А от на rfsu сьогодні чітко проявилася першою тестова лінія, а потім , до хвилини часу , почала забарвлюватися і контрольна. По кольору інтенсивніша тестова. Це трохи видно і на фото .

    Для інтересу , продовжу свій експеримент ще декілька днів. Хочу бачити, що з того вийде.

    Питання : якщо овуляція сьогодні , статевий акт був вчора , то краще знову зайнятися статевим актом сьогодні , в день овуляції , чи все таки завтра ? (З урахуванням того , що для відновлення більш менш повноцінної сперми чоловікові потрібно бодай би 2 дня... Адже, навіть лікарі рекомендують від 2-х до 5-ти днів перериву в статевому житті при плануванні дітей )

     
    Останнє редагування: 7 Січень 2018
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Привіт, дівчата. Ще один цикл ми пролетіли(( Але, воно й на краще, напевно, бо за тиждень після овуляції такий в мене грип почався, я так хвилювалася "а що якщо"... Ще й проблеми з зубами повилазили, то треба тепер це все владнати. Але паралельно не хочу опускати рук і думаю, що здалося б мені здати аналіз на гормони щитовидки. Порадьте, який то правильний пакет обрати, бо, бачу, що є
    Комплекс №1: ТТГ, Т4, АТПО і Комплекс №3: ТТГ, Т4, Т3.
    Ну і ще не хочу наразі вишукувати якісь проблеми і ще не готова чоловіка посилати здавати спермограму, але може б йому таки якісь вітамінчики попити, щоб покращити її?
    Мене гінеколог направляла лише на уреаплазму і мікоплазму, я вже навіть задумуюсь, може то здати їх)) Але реально, чи може бути уреаплазма причиною невагітнення?
     
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    якщо інших серйозних проблем немає, то можна й здати уреаплазму.
    перед першою вагітністю в мене були проблеми через СПКЯ, довгий час (прибл. рік) приймала прогестерон у 2-й фазі циклу, вагітність так і не наступала. Потім здала аналіз на уреаплазму, то було виявлено трохи вище норми. Пропили з чоловіком антибіотики 10 днів, в той час обовязково на дієті посиділи, щоб не було навантаження на печінку. Пролікували уреаплазму, і через місяць я завагітніла. Не знаю, чи це повязано з уреаплазмою, може то так стрес від дієти спровокував овуляцію, але все вийшло.
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    я своєму купила One daily Men's health, для підтримки організму в зимовий період.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Можете попробувати ті, що нам назначив Черепанін .
    PROfertil -для підвищення якості сперми.
    Трібестан , або Трібекс -загальнотонізуючі вітаміни для стимуляції організму , функцій статевої системи та посилення лібідо , сили і тривалості ерекції.
    Якщо переживаєте, то сходіть все-таки до лікаря, нехай він Вам щось назначить для покращення сперми, бо самому щось приймати , по суті не розібравшись , що і як , то не дуже добре.
    Всі ці препарати, що я перерахувала є недешевими ...
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А можна спочатку здати спермограму, а вже з нею йти до лікаря?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я думаю, що так навіть треба. Щоб лікар бачив якісь результати аналізів. Погоджуюся, що всі ті "вітамінчики" для покращення дуже дорогі переважно. Чоловік колись їх пив, хоч по його аналізах все було добре, але Черепанин кожного разу виписував оті біо-добавки для покращення)
    І ще колись хтось з гінекологів мені казав, що уреоплазма якраз може бути причиною невагітнення (але в мене з нею все було добре).
    Щодо щитовидки, то я здавала ТТГ і Т4. Але ніби не в комплексі, а окремо. Хоч то напевно краще лікар має сказати, які саме аналізи на щитовидну здати. Невпевнена, але їх може теж треба здавати в певні дні циклу. Вже того не пам'ятаю, бо давно здавала)
     
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Тільки так )) йдете до лікаря, кажете, що так то і так , ми б хотіли перевірити якість сперми, можливо все добре , але якщо раптом головастиків менше норми, або вони малорухомі, або ще щось, то чи можете Ви нам назначити якісь вітаміни чи препарати для покращення якості сперми... Він Вас перепитає , що і як, скільки часу не вагітнієте, як статеве життя і тому подібне.
    По суті, жоден лікар Вам нічого не призначить , попередньо не ознайомившись з результатами аналізів Вашого чоловіка.
    Також, думаю, що він Вас обов'язково направить здати ще аналіз на інфекції ...
    Все-таки, раджу піти до лікаря.
    Поки підтягнете своє здоров'я , за цей час Ваш чоловік підзарядиться вітамінами ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bananchyk

    Bananchyk New Member

    Доброго дня! Лікарка сказала здати ряд аналізів при плануванні вагітності. Отримала перші результати і в шоці: Вірус краснухи, антитіла IgG показує 57.05. Може хтось знає, що це означає? Я що зараз хвора на краснуху?
     
  20. Anabelll

    Anabelll New Member

    Всім привіт. Плануємо вагітність поки 4 місяць. Купила я цього місяця тест-смужки на овуляцію. І ось ніби є 2 полоска і досить чітка, але не знаю чи це рахується чи ні. Бо в інструкції пише, що має бути такого ж кольору, або яскравіша. Може хтось має практичний досвід? Тест home-test 20180411_222915.jpg
     
  21. Nadya L

    Nadya L Well-Known Member

    Ні, це ще не рахується. Таки має бути така як контрольна або яскравіша.

    Надіслано від мого GT-I9105, використовуючи Tapatalk