Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Anabelll

    Anabelll New Member

    Зрозуміла, дякую за відповідь, буду тоді далі слідкувати. Я так зрозуміла що чим яскравіше, тим вже ближче овуляція?
     
  3. Nadya L

    Nadya L Well-Known Member

    Так. У вас вже досить яскрава смужка, тому вже не довго чекати. Думаю день-два

    Надіслано від мого GT-I9105, використовуючи Tapatalk
     
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Про овуляційні смужки. Хочу нагадати такий нюанс. Якщо є якісь проблеми з гормонами (точно не скажу, якого саме більше, щоб не збрехати) - такий тест може увесь час показувати яскраву овуляцію. Навіть під час місячних. Але то треба в динаміці дивитися. Якщо кілька смужок зробили - і всі приблизно однакові, ще й в зовсім різні дні циклу (після закінчення місячних, середина, кінець) - то треба здавати репродуктивну гормональну панель. Власним досвідом ділюсь.
     
  5. Anabelll

    Anabelll New Member

    В мене щодня стає трошки темніша, хоча здавала гормональну панель і поки трохи нижчий рівень прогестерону. Чи то критично для настання вагітності? Бо до лікаря трохи пізніше маю йти, багато читала що приймали дюфастон. От мені цікаво чи впливає той рівень гормону на власне зачаття чи він важливий лиш потім вже для підтримки вагітності?
     
  6. Bize

    Bize Well-Known Member

    Наскільки я знаю, це означає, що Ви в минулому перехворіли на краснуху, і є антитіла. Нічого поганого це не має означати.
    Якщо Ви ще здавали на токсоплазму, і там не виявлено антитіл - то під час вагітності треба буде уникати котів, щоб не захворіти на токсоплазмоз
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Bize

    Bize Well-Known Member

    Для настання вагітності прогестерон непотрібний , він починає вироблятися лише після овуляції, і підтримує вагітність. Якщо у Вас після овуляції недостатній рівень прогестерону - то лікар може призначити Дуфастон чи інші препарати прогестерону. Але потрібно точно бути впевненій, що овуляція таки була, бо якщо приймати дуфастон ДО овуляції, то він може приглушити її (хоча лікарі твердять, що Дуфастон не впливає на овуляцію).
    Щодо тих смужок на овуляцію: як дівчата писали вище, коли підвищений гормон ЛГ, тест-смужка може постійно показувати овуляцію, бо це якраз той гормон, що виділяється при овуляції, і на який реагує той тест. В мене з полікистозом яєчників кожен день циклу показувало овуляцію, навіть під час КД.
    Тому єдиний надійний метод зловити овуляцію - це узд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Для мене чудовий метод зловити овуляцію-слідкувати за своєю базальною температурою. Уе не складно, і безкоштовно) Так само по БТ я бачила, коли ановуляторний цикл, чи коли таки вдалося завагітніти, навіть ще не дивившись на тест.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    З приводу не складно я б посперечалась. Треба мати стабільний режим дня, лягати спати в той самий час, прокидатись в той самий час, спати перед вимірюванням безперебійно не менше 3 годин (якщо крутився, прокидався чи в туалет вставав - похибка буде). Хвороба (навіть банальний нежить) - похибка. Дуже багато факторів впливають на точність результату.
    Але якщо дотримуватись усіх умов та правил, метод і справді показовий і дозволяє простежити закономірності циклу. Правда, для більш-менш якоїсь картини треба не менше 3 місяців поспіль вимірювати БТ. Один місяць нічого суттєвого не покаже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Anabelll

    Anabelll New Member

    Привіт всім, я знову зі своїми полосками) думаю, прийду додому зроблю тест і вже точно покаже овуляцію, а тут зробила і смужки взагалі нема, ну такий ледь привид. То таки мені тест вчора показав і це його максимальна така яскравизна, чи то в мене чомусь не відбулась овуляція? 20180412_211720.jpg І я маю здавати рівень прогестерону через 7 днів після овуляції, то рахувати від сьогодні?
     
  11. Bize

    Bize Well-Known Member

    а місячні у Вас регулярні? можна хіба що відрахувати від того дня коли у Вас була найяскравіша полоска на тесті 14 днів. якщо співпаде з приблизною датою наступної менструації, то скоріш за все це була овуляція
     
  12. Anabelll

    Anabelll New Member

    Так, переважно 28 днів, по тестах овуляція сталась на 15 день. Плюс мінус 14 днів. В мене минулого циклу О по узд була на 21 д.ц, то й місячні змістились на стільки, щоб вийшло після О +14 днів.
     
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    тут я погоджуюся, що треба кілька циклів підряд міряти, просто, щоб розуміти свій організм. І, якщо знаєш приблизно, яка в тебе Т. в першій фазі, не так страшно ті похибки, коли поганий сон чи встав. це все відносно.головне, побачити цей стрибок температур овуляційний. зрештою, можна смужками підстрахуватися.
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    На овуляцію тести дуже яскраві,мають бути чіткі дві полоски. Якщо бліда друга полоска - можливо овуляція вже відбулася або ще тільки буде або і не буде ...
     
    • Баян Баян x 1
  15. Anabelll

    Anabelll New Member

    В мене перед тим тест досить яскравий був, а на другий день зовсім блідий став. Думаю таки була овуляція
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене ніколи друга смужка не була яскравіша за першу, а дітей четверо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Вважаю найдостовірнішим методом визначення овуляції - фолікулометрію. На УЗД вже точно видно, коли відбудеться і чи відбулася. Процедура, безумовно, вартісна. Зараз 500 чи 600 грн. коштує, мабуть (робила в 2016 році - то платила 450 грн.). Але і тести-смужки недешеві. За набір з 5 штук - 200 грн. або дорожче. Якщо активно користуватись (дехто радить і двічі на день, щоб точно спіймати овуляцію) - приблизно на те й вийде.
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Значить була)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    зараз дуже багато хороших відгуків про Tempdrop, я ще не пробувала, але обов'язково відпишусь за цикл-два :) Кажуть алгоритм працює так, що режим дня необов'язковий і ще й прокидатися не треба :)
     
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Щойно погуглила. Але ж він просто чіпляється на руку. Хіба БТ не вимірюється вагінально/ректально/орально? Це ж буде вже не БТ, а звичайна температура тіла?
     
  21. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Таки так, але він напічканий програмним кодом і обробляє отримані дані таким чином що порівняльні графіки (тобто БТ графік і в тому ж циклі темпдроп графік) майже ідентичні і стрибок теж видно. Я не рекламую, бо ще свій не отримала :)