Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Nastyrcija

    Nastyrcija New Member

    @Zuzulka ви вже отримали цей Tempdrop? Дуже цікаво послухати відгуки.
     
  3. Anabelll

    Anabelll New Member

    Дівчатка, є тут такі, яким допомогла конкретна лікар завагітніти, але толкова. Зараз ходжу в Параскеву на фолікулометрію, і в них така система, що не виходить до одного й того ж лікаря приходити в різні дні циклу. То це просто якась жесть. Одна лікар каже одне, через два дні інша каже, що попередня помилилась, нічого толком не можуть сказати мені чи є домінантний фолікул чи ні. Я сьогодні розревілась прямо в кабінеті лікаря... мені так стидно, але хочу змінити лікаря і клініку. Може хто порадить. Мені бажано в приватній структурі, бо не маю змоги сидіти під кабінетами в живій черзі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я ходила на Короленка , 9
    Центр репродуктивного здоров'я .
    Узедист там хороший , постійно приймає (правда, черги там є , навіть якщо і по запису на конкретну годину приходиш, тому що узедист толковий ).
    І лікарі там хороші. Я ходила до Бурак О.Є. , але вона звільнилися ... Теж лікувалася тривалий час - мені вона допомогла.
    Плюс , чоловіка водила до Черепаніна В.І. (теж там працює) - хто що б про нього говорив , але він свою справу знає , бо пишуть, що він гроші полюбляє, а я вважаю, що 200 чи 250 грн. за прийом , то не такі вже і великі гроші в наш час...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дивно... Я так само ходила в Параскеву на фолікулометрію минулого року. І також потрапляла до різних лікарів (коли у мене з"являлось "віконце" у робочому графіку). Робила у трьох різних. І всі писали однаково. Розбіжностей не було. Тим більше - помилок. То були Чукліна, Гармадій та Юник.
     
  6. Anabelll

    Anabelll New Member

    Ну значить вам пощастило. Тому що в мене вже друга така фолікулометрія. Що чітко мені не можуть сказати що й до чого. Доречі, лікарі Гармадій, Раковецька, Пелех, і Чимерис( чи якось так). Не знаю, або в мене так все там погано що вони різне говорять, мбо хтось з них кращий уздист за іншого.
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Anabelll спробуйте просто приватного Узд-та (виберіть когось конкретного і зробіть фолікулометрію в цього конкретного лікаря).
     
  8. Anabelll

    Anabelll New Member

    А в кого ви лікувались? Якщо то не секрет.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Власне фолікулометрію я не робила ні разу. В мене подруга її робила перед обома вагітностями. Але ходила до одного і того ж лікаря-узд. Один раз попала до іншого і теж було незрозуміло.
    Ви в темі по Узд подивіться відгуки/локації і виберіть собі до кого би хотіли піти.
     
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А чому стидно Вам?
    Почитайте про Михайлишин Любов, вона зараз в Альтернативі працює. Вона не з тих лікарів, що прописують гормон "на всякий випадок, а вдрух вийде". Але запис ло неї колись був на місяць-півтори наперід
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Михайлишин Л.О. в Альтернативі
     
  12. Anabelll

    Anabelll New Member

    Дякую дівчата за відповідь. В мене вже була невдале знайомство з Альтернативою. Де вони мене записали до Михайлишин на ті дні, коли вона у відпустці і не попередили. Планую вже до неї записатись після відпустки. Надіюсь на вагітність на морі))
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Її нанотехнології такі, дівчата щодня розказують. Клостилбегіт і інші стимулюючі. Це природній метод? Не думаю. Тій дівчині, що завагітніла, вона давала пігулки від прргестерону
    Він у неї в нормі був, але згідно таблиці гормонів, яку має Городенчук, він не вписувався туди в норми. Понизила його і вуаля.
    А інша знайома ходить, ходить і ходить до неї. Поки без толку

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    НаПротехнології - це не диво і ті лікарі, що освоїли той метод не лікують дивом. Це є, грубо кажучи, метод спостереження за собою, метод визначення плідних днів, овуляції. Метод, який дає зрозуміти, що з здоров'ям жінки щось не так, коли вона не бачить плідних днів. Якщо є якісь проблеми, то їх діагностують і лікують звичним шляхом, і тими ж стимуляціями. То так, на хлопський розум :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    То то саме, що на узд йти і дивитись чи була О, замість того, щоб нюхати слизь) то так, на хлопський розум)

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Кожного циклу Ви не ходитимете на узд протягом усього життя аби просто спостерігати за собою. А за слизом можете спостерігати кожного циклу. То інформативно і плануючи ванітність, і не плануючи. Ну і нюхати слиз не треба.
    Я не закликаю усіх вивчати метод і ним користуватись, як і не ідеалізую його. Як комусь він не підходить, то це нормально. Але і критикувати не треба, не вникнувши в суть.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я не знаю чого ви так колючо це критикуєте, певно маєте на то особисті причини.
    Метод допомагає найперше розібратися в причинах. Зрештою то є хороша альтернатива екз, а в ціні то і не зрівняти.
    Метод є природнім для планування , тобто нема потреби використовувати будь які сторонні предмети чи медикаменти для запобігання В. А ті, в кого проблеми з плідністю... ну я не знаю як би ви собі уявили природній спосіб - чарівною паличкою порухати живіт чи шо ?!! :girl_in_dreams: Але з допомогою тих календарів принаймні потрібні гормони вживаються чітко в потрібні дні, а не "десь там приблизно порахуй собі стільки-то днів після такого-то дня".

    Не знаю як ходять ваші знайомі, та я особисто своє виходила з толком і з потрібним результатом. До знайомства з нею вже встигла находитися по Львову по лікарях. Теж маю з чим порівняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Та я не гостро критикую, і з нею бачилась один раз в житті. Нічого проти неї не маю, сама збираюся до неї. Але всюди про неї пишуть, що вона допомагає завагітніти використовуючи природній метод планування.
    Але я б швидше її назвала просто репродуктолог, який практикує планування природнім методом ( БТ, слизь, врегулювання гормонів чимось натуральним).
    Бо інофолік і клост - це, як Ви називаєте, альтернатива ЕКЗ.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так вона це і робить. Можливо просто у вас якісь інші уявлення про те як би це мало відбуватись щоб було природно.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2018 ---
    при природному методі нюхати не треба, але можна. І жодне УЗД (яке ви в будь-якому випадку не будете робити щодня), не дасть вам стільки інформації скільки слиз .

    І на подумати для всіх: слиз є ключовим в системі створення сприятливого середовища для настання природної вагітності. У вас може бути овуляція за годинником і ендометрій ідеальний, а що вам те дасть якщо слиз не пропустить сперматозоїди.
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2018
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Скоріш за все, що метод природнього планування я уявляю суто так: БТ, аналізи і природні пігулки, які внормовують гормони і ще щось в організмі. Але аж ніяк клост і йому подібні, для мене це вже не природній метод.
    Добре, а якщо та слизь не альо: мало її, загуста, рідка і інші варіанти, то які методи використовують для вирішення цієї проблеми. Бо для мене стан жіночої слизі, це як Бог дав - не додаш і не віднімеш

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  21. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Бо я думаю, що як є проблеми зі слиззю то простіше зробити інсемінацію і все

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk