Як нарешті стати мамою? (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Thebestnata, 26 Квітень 2016.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут

    *****************************************************************
    місячні регулярні, ну може бути плюс мінус день чи 2. але переважно чітко на 29 день починаються. цього місяця фоліколометрію не робили, бо так після рентгену не можна було планувати. взагалі мені Склярова казала, що при прийнятті Візану буде сильно "мазатися" навіть протягом цілого місяця. нічо не мазалося взагалі)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я не впевнена, що можу вести розмову коли як аргумент приводять "ще щось в організмі".

    Зазвичай "ще щось" знаходиться в голові. Але в цій темі така думка непопулярна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Цілком згідна з @Orman. Оце "щось" в голові я виправляла півтора року. Це затяжна процедура, тому і не популярна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    І ще щось, це можуть бути якісь поліпи в жінки, вовчаковий, афс, слаба сперма чоловіка і т.д. А не одразу з головою щось не так

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    То яким чином приводять слизь в порядок, щоб жінка могла завагітніти? Це за умови, що решта все ідеально і у чоловіка теж.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як одна з можливостей, банально коригується харчуванням.
    ви якось буквально це сприйняли.
    це ви якраз дуже скоро впорались
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дякую, про корегування харчуванням не знала. Буду вивчати цю тему детальніше.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Трендючка

    Трендючка Active Member

    це ви якраз дуже скоро впорались[/QUOTE]

    Тому що довірилась найкращому Лікарю.
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В моїй ситуації не знаю, чи проблема була в голові, чи шось інше. Але шось інше не могли знайти) Ну хібашо хронічний ендометрит, але сумніваюся, що він був всі 4 роки. Та й ніби не такий серйозний він був.
    Реально, коли була сильно зайнята роботою, іншими справами, не сильно переймалася плануванням, то якось неочікувано само вийшло)
    Тому таки припускаю, що могла бути проблема в голові. В тому, що була зациклена, що кожного місяця з початком місячних починалася майже депресія.
    Звичайно зараз то легко радити відпустити ситуацію, розслабитися. Ну головне - вірити, ну або щоб хоча б хтось один з пари вірив. ( Бо коли я переставала, то більше вірив чоловік).
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Мені дууужеее допомогла (морально в першу і в останню чергу) молитва, зокрема дев"ятниця до Юди Тадея (але то в іншу тему напевно). Підтримую на 100% думку "про проблеми в голові" при тривалій невагітності, в результаті настає напевно якась психологічна проблема, яку жоден лікар крім самої жінки "вилікувати та виправити не зможе". Вже десятки разів лише серед знайомих переконалася, що вагітніють, коли "не дуже сподіваються", "не дуже розраховують", "повністю переключаються на інші речі" і т.д. Але!!!! "насильно" переключитися не вийде, воно має відбутися само-собою, бо все одно замаючись навіть цілою купою інших справ, думатимеш про вагітність! Мені переключитися і взагалі (не знаю як то правильно висловитися) впорядкувати своє життя, допомогла молитва, за що я безмежно вдячна Богу!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    І я маю щасливу історію. 4 роки знайома пара, здорова за мед.показниками, жила без контрацепції. 4 роки. Будуть дітки - готові прийняти. Але вагітність (не ЕКЗ) з двійнятами у них наступила тоді, коли знайома чітко усвідомила, що вона ХОЧЕ дітей. В способі/режимі життя нічого не міняли. Тільки в голові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ви знаєте, я думаю, що вагітність настає тоді коли ми до цього готові. Але не за нашим бачення-бажанням чи ще якось. Я вірю, що Богу відомо найкраще, коли це має настати. Він бачить чи ми готові до цього чи ні. Звичайно, бути наполегливим у своєму бажанні, робити все, що від тебе потрібно, але одночасно все віддати Йому у руки. У мене завагітніти з першими двома вийшло з першого разу, от так прикинула (навіть не точно, а прикинула), коли овуляція, і все готово. З третьою дитиною так не вийшло, оті аптечні визначники овуляціі не знаходили у мене овуляціі, потім пару місяців кинули все на авось, потім ходила до Городенчук, по фізичним параметрам все було добре, єдине, що вона сказала -можливо у мене так швидко розпочинається клімакс. Дала всі ті таблиці, у мене ніяк руки до них не доходили, кінець навчального року, випускний в садочку, який я організовувала, різні причастя-хрестини, де я хресна. Навіть часу не було про щось подумати. І ось прийшло чудо. Думаю, без Бога нічого не відбувається, тому працювати над здоровям і вірити, що Він знає як і коли найкраще для нас.
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Натрапила на інформацію про харчування для покращення якості слизу - вода, грейпфрутовий сік, морква і темно-зелені овочі (броколі, шпинат)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    тобто, якщо хтось лікується роками, і Бозя йому не посилає дитину , то це означає, що хтось з батьків ще не готовий до такої важливої події у своєму житті?
    так і мозгами поїхати можна... стараєшся, лікуєшся , підтримуєш здоровий спосіб життя , до церкви ходиш, нікому зла не бажаєш, але от лише як бачиш щасливі обличчя мам і татів , то починаєш заздрити... особливо, коли це твої знайомі. ті знайомі, яким теж не одразу вдалося завагітніти, ті, які теж ходили по лікарях , але їхнє ходіння тривало рік-два. а ти 10-15років ніяк не можеш ... в таких ситуаціях, на жаль, щось фізіологічно пішло не так, бракує в організмі того, з чим можна завагітніти і виносити здорову дитину. і Божа ласка, віра та молитва до нього, це просто єдина надія дізнатися і пізнати на власному досвіді , що таке батьківське щастя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я думаю, що нічого мудрішого, окрім того, що "шляхи Господні незвідані", тут не скажеш. Люди ж схильні вимагати від Бога "справедливості", як вони її бачать. А можливо, у когось саме такий довгий шлях, щоб стати батьками усиновленій дитині.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  16. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    з такою думкою згідна.
    але не кожен приходить до висновку, точніше, не може змиритися із тим, що власної кровинки він так і не буде мати... тому, усиновлення/удочеріння навіть не розглядають, тому що живуть надією, що можливо їм вдасться досягнути бажаного щастя.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, як я в тему принесла :) Мелькнуло в стрічці ФБ, раптом комусь буде корисним
    Irina Molchanova
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Класний пост, так і є - якби ми не думали, що готові до материнства-батьківства, - Богу це видніше.
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мені не дає на неї посилання. Там багато Ірин, можете в пп скрін скинути? Дякую

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  21. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    За 3,5 роки планування бхв була п'ять разів.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk