Як Ви проводите своє дозвiлля

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Lika20, 10 Січень 2009.

  1. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Ми лиш у миколаїв їздимо, чи Пісочне (нажаль далекувато). Я як дна бачити не буду, то в воду не полізу. Але чула краєм вуха, що десь в сторону Новояворівська є ще якісь карєри, чи карєр. Може хто там бував?
     
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Це напевно Ясенський карєр
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Ми були на кар"єрах минулого року.дуже чиста і прозора водичка, але глибоко!! (хоч на глибині видно дно!)
     
  4. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    я також полюбляю їздити по кар'єрах,і в Ясненському буваєм ,доречі минулої неділі теж там були,там два озера більше і менше,що там ,що там вода чистенька,правда глибоченько там...так що хто плавати не вміє то не увлікайтесь... :girl_in_dreams:
     
  5. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    За Ясенський я знаю, але щось він мені не до вподоби. Але чула ще якісь інші карєри є, чи то сірку видобували там, чи щось інше, вже непригадую.
     
  6. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А я з сім"єю на позаминулі вихідні була на річці Мізуньці, що за Долиною. Гарні місцинки, суперово відпочила.Лежала на камені на березі, зануривши ноги в річку, і грілась на сонечку, як зміючка :), аж задрімала. Кайф... Шум гірської річки вивмиває з голови все непотрібне, залишаючи спокій ....
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Дівчатонька, хто може щось повідомити про етнофестиваль Підкамінь? Маю на уазі, чи був хтось там у попередні роки і які враження? Подумую про те, як провести вихідні, але не знаю, чи варто туди пертись...:girl_in_dreams:
     
  8. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    була минулого року:girl_in_dreams:
    організація була бєє. оскільки постійно падав дощ - утворилось багато багнюки, і по ній давай їздити тракторцями - так що вся земля була у ровах, і добратись від сцени до наметового містечка можна було тільки вплав:girl_devil:
    біотуалети були, польова кухня, краники з водою. в наметовому містечку весь час полювала дуж невихована і некоретна охорона.:girl_mad:
    не знаю чи у вас є діти.. багато п.яниць назбирується, наркоманів.. навіть не знаю чи то все їм тре бачити:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Sahara

    Sahara Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Lady_Opium, дякую за інформацію, особливо про дітей :). Моєму 7-річному хлопчиську того точно не тра...Та й мене це вже не приваблює...:)
     
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Дівчата, троха продублюю питання про озера біля Львову. Зараз вивожу малого у Колибу, там на травичці тінь (пісок на сонці, а малого в то пекло не пущу), але вода мені не дуже подобається, щей людина на людині плаває, хоч подобається, що чистенька доглянута територія. Їздили на кар"єр, за Метро направо, там через якесь село... раніше там був пісочок і прозора водичка, а зараз шлакбаум зачинений, пісочного пляжу немає, все перерите... жах. Винниківське і бухта теж пройдений варіант... Може порадите якийсь кар"єр чи озеро з пісочним берегом і нормальною водою :sad: Сама не перебирала ніколи, а от з малим питання постали :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    отакі є можливості кудись поїхати на ці вихідні, хто має бажання, любить, хоче;)
    1. свято бринзи в Рахові (центрі Європи):)
    2. свято Борщу і борщівської вишиванки в Борщеві, Тернопільська область

    Ми певно поїдемо на друге...:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А я в ці вихідні їду на свято бринзи. Шкода що Богданкою розменемся.
    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Кугут

    Кугут Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    в футбол играю)
     
  14. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Нині дозвілля ми провели ось тут:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А ми сьогодні були на ковзанці!!! Мені дуже сподобалося. Дозвілля провели з користю!
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Раніше було якось легше з проведенням вихідних, а зараз щось все мені набридає швидко...не знаю куди би то податись сьогодні...але так кудись хочеться :sad:
    Люди, поділіться своїми планами на вихідні, будьь ласка, може і мені щось в голову прийде цікаве...
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    народ, що будете робити на вихідних поділіться!!!! Аж три вихідні , а погода просто не для них:beee:
     
  18. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А я люблю з коханим удвох десь на природу поїхати, або на дачу нашу, ходимо на ковзанку, в кіно, в більярд - обожнюю, були б гроші, було б більше можливостей, бо з фантазією у мене все ок :)
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    почитала трохи тему.

    Я страшна людина (напевно) - книжка+кава+диван=мій природний стан

    Нє ну я могу (і майже кожен тиждень буваю) і на природу і в кіно. Але вищенаведена формула - моє всьо. Цікаво чи це лічиться?
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    а вишивка+ноут+кава+диван=мій природній стан

    справді відпочиваю тільки тоді, коли відпочинок пасивний