Як ви ставитесь до брекетів?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем irinara, 16 Квітень 2007.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  В мене була ситуація певно непроста, бо не було місця куди розсунути скучені зуби і всі казали одноголосно рвати 4 зуба і на їх місця розсувати. Десь я була в 10кл і треба було видалити всі 4ки. Звучало то дико і ясно що батьки не погодились рвати здорові зуби.
  Потім я сама все ж взялася за то в 23 роки. Видалила всі 5ки, бо вони на той час вже були в гіршому стані ніж четвірки. Носила місяць чи два в роті купу металу (так мені тоді здавалося) - якісь дуги і всякі штуки мали максимально природно зрушити з місця зуби, а потім вже поставили брекети, десь до 2х років.
  Робила в Зіада Зази. Ціна в нього на той час була найдорожча на ринку. Але походивши по лікарях він мені інтуїтивно найбільше підходив. Але з тим випиванням зубів я так за все переживала, що не могла здатися будь кому аби дешевше, а до нього відчувала довіру. Врешті потім навіть прямо запитала чого ж він так дорого бере )))
  Але я задоволена результатом і його ставленням. Завжди готова рекомендувати цього лікаря, якщо є можливість виділити бюджету трохи.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Olenka Matviikiv

  Olenka Matviikiv Well-Known Member
  Плюсуюсь за Зіада .
  Колись теж в нього ставила брекети. Дуже хороший ортодонт. В мене був пташиний підборідок, вирівнювали прикус і зуби потрібно було в ряд вставити , все зробив суперово.
  Я вже за нього писала в цій гілці, десь є мій коментар .
  Якщо потрібен професіонал , то лише до нього
   
  Останнє редагування: 31 Березень 2019
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  він в Симбіотиці приймає чи ще десь?
  --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2019 ---
  можна контакти?
   
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 4. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  В симбіотиці здається раз на тиждень має прийом. Зараз має вже свій кабінет чи клініку, ще там не була правда (здається то десь в р-ні політеху). Я до нього ходила ще на К.левицького в той час, але незнаю чи досі має там прийом.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  ну мені всерівно де саме насправді, хотілося б потрапити швидше (я знаю що раніше він більше часу був у Києві)
  хтось має телефон для запису?
  --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2019 ---
  його брат має кабінет в районі Героїв Упа, Зазадент, це там?
   
 6. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  @Багіра, він у Симбіотиці буває раз в місяць, і в Зазаденті також ( то їхня з братом клініка). Ходила до нього в Зазадент на консультацію. Ставити хотіла в Симбіотиці в нього. Але виліз один нюанс. Маю вісімку ніби лишню як всі лікарі говорять. На консультації він мені сказав, що в процесі носіння ми побачимо, що з нею робити. А в Симбіотиці адміністратори перепитали в нього за цей зуб і він без моєї присутності сказав їм, що треба перед фіксуванням брекетів вирвати. Оце мені не сподобалося, я тоді вирішили перечекати, подумати. Але все ж думаю знов почати щось вирішувати таки в його клініці.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Трошки поділюся досвідом носіння брекетів 3 місяці. Я в приємному шоці:) зуби вже дуже помітно зрушилися назад (в мене дуже сильний нахил вперед + щілини по 5-6 мм), одна щілина закрилася повністю. І це я ще не вирвала жодної вісімки ( це таки треба зробити, бо не вистачає місця в нижньому ряді). Дискомфорту якогось суттєвого нема. Я ставила самолігатурні брекети: в них нема резинок і огляди в лікаря раз у 8 тижнів, а не раз в місяць, як з резинковими. Доглядати за ними значно легше. Але ціна вища. Дуже задоволена своїм лікарем. Вкотре впевнилася, що молоді лікарі, які постійно вчаться новим методам, дають фору досвідченим.
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 3
  • Корисно Корисно x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  Дівчата хто носив чи носить брекети, як у вас було з гігієною домашньою? Задумуюся над купівлею іригатора, а також обрила Алік на предмет йоршиків тих грубших... Якими засобами ви користувалися і де саме такі йоршики ортодонтичні брали?
   
 9. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Нормально з гігієною. Раз у 4 місяці роблю професійну, а так вдома чищу. Під час професійної лікар нічого катастрофічного не бачить, просто деякі місця важче дістати. Йоржики беру в свого лікаря різних розмірів, нитку купцю сама, проліскувач звичайний.
   
 10. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  у мене була спеціальна щіточка для брекетів - маленька і кругла. Професійної гігієни за весь час носіння не зробила жодного разу, але це не те, що треба наслідувати :)
  Зуби в порядку. З рітейнерами роблю професійну гігієну раз на пів року, вдома чищу звичайною щіткою та тонкими йоржиками.