Є ідея, нема компанії!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем New look, 10 Квітень 2012.

  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я любитель театрів. Раніше ходила дуже часто в театр Заньковецької. Пішла би з радістю, але в першій половині дня.
     
  2. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я більше люблю Крушельницбкої, але і в Заньковецької зрадістю піду. Але щось не можу розібратись в них з афішею на сайті.
     
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Вистав здається немає на липень-серпень. Шукайте репертур в Крушельницької, може туди підемо :d23:
     
  4. resnichka

    resnichka New Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Дівчата, а мене візьмете з собою у театр? Обіцяю поводитись чемно:girl_blush2:
     
  5. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Візьмем всіх) Я буду слідкувати за афішею, коли щось буде напишу сюди і домовимось хто хоче. Бо в оперному зараз цілий серпень пустий стоїть чомусь(
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    артисти теж хочуть відпочити. закрився в неділю сезон :)
     
  7. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!


    Доречі ще ідея піти на органну музику.Ніразу не була, аж соромно(
     
  8. resnichka

    resnichka New Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я вже їздила на карпатському трамвайчику, дуже цікава екскурсія, заходили з гідом у гості до бабусі, яка пригощала (за символічну плату) самогоночкою, канапками і пиріжками. Класні фотки з водоспаду залишились на згадку, але дуже обережно пийте водичку, бо нам було погано потім:d25:

    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------

    Я не дуже полюбляю органну музику:girl_in_dreams: ... а може тоді в аквапарк? Чи ще кудись, а то дома не дуже весело сидіти:d23:
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я теж не була. А куди це треба йти? В філармонію? До кінця тижня визначаємся куди йдемо і хто йде, а на наступний тиждень йдемо. Ну якось так кривувато, але пояснила :girl_haha:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    ага, хочуть :) Але то не тому нема вистав і концертів влітку. У нас відпустка офіційно 24 календарні дні. Я в відпустці з 15ого липня до 8ого серпня. А останній концерт був 22 здається червня. А наступний певно вже у вересні буде. Просто влітку ніхто не піде на концерт, чи виставу. Скажете, як ніхто, як ми хочемо? Так, але зали все-одно були би пусті :)

    ---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

    в органний зал ;) В філармонії органу вже нема, винесли і тепер тільки муляж :sad:
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Мені здається, що то вже давно так. По перше вони його як туди заносили, то пообрізали, а потому й взагалі збулись.

    ---------- Додано в 22:37 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    А чому? В нас навпаки літом проводяться концерти під відкритим небом, і народ огого як іде на них. Тай в нас тут така культура, що в тіятри ходють часто. Хоча погоджуюсь, що сезоном вважається жовтень - травень.

    Доречі. Літом концерти під відкритим небом безкоштовні.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Тут хотіли концерт органної музики. Ось завтра буде
    [​IMG]

    А чи я знаю? Так завжди було :) А під відкритим небом ще тре вміти зробити концерт. Озвучку треба, бо ж звук тікатиме, а у нас того нормально нігди не зроблять. Плюс то має бути нормальна сцена, щоб якщо дощ інструменти не намочити. То ж не шютки, я би скрипку навіть на малюнький дощ ніколи не винесла. А у нас так роблять сцени, що і дірки є і вітер задувати може з дощем. То ж краще хай ми літом відпочиваємо :D Та й я не впевнена, що в нас би люди йшли так масово, як в Європі, чи як ви кажете в Америці. ....
     
  13. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    А куди винесли?
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Хочете піти принести назад? :xaxa: :d23:
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

     
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я б задоволенням пішла на орган. Тільки справді куди тепер?
    А ще пропоную ходити на більярд.
     
  17. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Логічно - в органний зал :)
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    так-так, головне знайти відмазку ;) не ходила, не оидла , то й тепер не піду :) Не знаю, може то просто мені незрозуміло , як то можна жити у Львові і не знати, що є Органний зал..
     
  19. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Лиш тепер зрозуміла, що я наплутала.Перепрошую за плутанину. Я думала з органного залу винесли орган і його ТАМ нема. Про його я знаю, навіть раз ходили з дівчатами туди, але він був закритий. А відмазки я не шукаю, я люблю ходити по таких місцях, дуже подобається оперний. Ще хочу побувати на виставах в Курбаса і Воскресіння.
     
  20. resnichka

    resnichka New Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    А я була в Воскресіння на виставі "Він, воно, вікно, покійник" - дуже раджу, і ще б пішла, а на їх "ніч для жінок" краще ходити у дівочій компанії, бо там у кінці чоловічій стриптиз:girl_cool:
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2012