Канцелярські товари, шкільні ранці. Які найкраще купувати?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем хельга, 26 Квітень 2013.

  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Ортопедичний рюкзак зручніший реально тільки в класі - дитина швидко знаходить потрібні речі, застібається швидко і легко, менше гнуться великі зошити-альбоми. При достатньому наповненні рюкзака в першому класі, його носять тільки батьки, принаймні у нас так. Для малого він просто непідйомний.
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    о, я певно з місяць лазила в просторах нету шукаючи рюкзак. основні вимоги були: більш-менш відома фірма, ортопедична спинка, не надто великий, не дуже світлий колір.
    оті "каркасні", або як тут їх називають "коробочки" відразу ще по фото мені видались важкими і громіздкими, а коли мама крупненької дівчинки-першокласниці сказала що їй важко його носити, то я відразу від них відмовилась - моя худенька і дрібненька. Не розумію чому вони такі популярні, дорогущі...?:girl_nea:
    зараз багато де в неті знижки 20-40-50%, але з 4-х сайтів де я намагалась щось замовити, виявлялось що в наявності нічого нема, хоч на сайті було вказано що "є":girl_devil: мене вже то реально дістало, і нарешті знайшла на одному сайті те, що хотіла.
    Отже, купила ось такий ранець KITE за 277 грн Рюкзак шкільний 523 Popcorn по [Цена] купить у "ЧП Бабич", самый большой ассортимент в Харькове , Киеве, Украине, доставка по Украине, доступные цены +380 (96) 953-95-44 Светлана
    таку ж сумку для взуття за 56 грн, і ще й два пенали:girl_claping:
    за все разом мені вийшло 400 грн разом з доставкою.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    Ще правда не приїхало, вт-ср чекаю.
    От і є подарунок на Миколая:girl_crazy:, крім всіх інших звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я так не хочу того чумадана але боюсь, чи в інший все поміститься.
    Заодним запитаю тут, чи мав хтось такого плану, що можете сказати? І чи можна десь офлайн побачити/пощупати))?
    Ранец школьный ортопедический "Zibi" Moto: продажа, цена в Харькове. рюкзаки и портфели школьные от "ЧП Бабич" - 35042644
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    от я такий дуже хотіла, вже навіть замовила була на сайті якомусь щось в р-ні 400 грн, але мені так звідти нічого не відписали...
    по фото мені страшенно сподобався. так акуратненько виглядає Ранец школьный ортопедический "Zibi" Sea Beauty: продажа, цена в Харькове. рюкзаки и портфели школьные от "ЧП Бабич" - 34634027
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я такий купила сину в 3 клас ( синій з вовком). Купувала в липні на модній касті за 369 грн. Класний, стильний, не виглядає великим ( син невисокий). За 3 місяці цілий. На мій погляд єдиний недолік - відсутність зовнішньої кишеньки для пляшки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olenya

    Olenya Active Member

    а які пенали для першого класу найкраще?
    такі як косметички Пенал косметичка Zibi Flora ZB14.0400 FL по 57 грн. купить у "ЧП Бабич", самый большой ассортимент в Харькове , Киеве, Украине, доставка по Украине, доступные цены +380 (96) 953-95-44 Светлана, чи такі квадратні Пенал «Kite» из серии Hello Kitty HK 14-621-2 по 91,80 грн. купить у "ЧП Бабич", самый большой ассортимент в Харькове , Киеве, Украине, доставка по Украине, доступные цены +380 (96) 953-95-44 Светлана Ну і зразу питання по квадратних на скільки відділень 1, 2, 3? Чи чим більше, тим краще?
    Ще питання, чи потрібні підставки металеві для книг? і де їх використовують переважно в школі, чи дома?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в нас пенал форми тубуса-два олівця , ручка і резинка. а олівці купувала в жестяній коробочці(здається тм марко). нам так зручно, бо мій син точно не запихав би кожен олівець в резиночку, а одним махом руки все добро в пенал, а я би вдома розпихала то по місцях.))) але то так мій син, можливо дівчатка будуть то все в порядку тримати
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    І мене так: два сини зсипали всі речі в пенал- тубус і все, а в доні чим більше відділень, тим краще. Вона порозкладала фломастери, два види олівців, маркер, кольорові ручки... Все залежить від дитини. І чим більший пенал, тим більше він займає місця у рюкзаку
    @Olenya ми підставки використовували, але переважно вдома і більше пластикові, а не металеві
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть найкращий пластилін - м"якенький і гарні кольори.
    Тісто для ліпки маю, але воно засихає нам швидко...
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а чи дає щось оте "ущільнене дно"?ну крім зайвих грамів?:)
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я б радила восковий. Він м'якенький, зручно користуватись. От виробника не підкажу, бо коробку мала викинула, а пластилін в контейнері тримає з тістом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Останнє редагування: 27 Січень 2016
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Borsychok я хочу але наразі потрібного кольору торби нема(
    Поглядаю, може появиться.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. magic

    magic Well-Known Member

    Дівчата, а як взнати чого і скільки з канцтоварів потрібно купити для першачка?? типу скільки і яких зошитів, який альбом для малювання і т.д.? Я би вже по-трохи почала прикупляти..
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в школі мали б список давати.
    мені дали (не в школі) приблизний список, теж потрохи купую.
     
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Зошити в клітинку і косу лінійку на 12 аркушів спочатку по 10 шт., альбом для малювання може бути звичайний, а може друкований, з готовими заготовками (залежно від вчительки і школи), фарби гуаш і акварель, пензлики великий і малий, кольоровий папір і картон, ножиці, клей, пластилін і дошка для нього, папка для трудового навчання.
    Рюкзак, сумка для змінного взуття, папка для зошитів ( не всі використовують), пенал, кольорові олівці ( на мій погляд оптимально на 12-18 кольорів, фломастери (інколи треба на малювання ), простий олівець, лінійка, точилка... Ручки фіолетові, але треба уточнити у вчителя, які саме. Обкладинки для зошитів і підручників. Це те, що згадалося одразу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Альбоми в нас були друковані, в школі роздавали (за гроші, звичайно).
    Щоденник в одній школі також свій давали друкований, в іншій - ми купляли самі.
    Можна мати підставку для книжок, зручно.
    Зошитів як забагато купите - не біда, не пропадуть. В косу лінійку діти 2 повних класи пишуть.

    Ага, переважно гелеві або чорнильні. Кулькові в початкових класах рідко де дозволяють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ще своїм дітям купую самоклеючий кольоровий папір, крім звичайного. Дуже зручно: вирізав і наклеів, як наклейку. Все чисте, і діти задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. magic

    magic Well-Known Member

    Дівчата, малий хоче на перший клас такий рюкзак:
    BC14-509K.jpg розміри 29x13x38
    Чи вистачить його розмірів для великих зошитів і усього різного??
    Чи краще брати каркарного плану:
    BC14-501K_0.jpg розміри 27x10x34
     
    • Подобається Подобається x 1