Канцелярські товари, шкільні ранці. Які найкраще купувати?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем хельга, 26 Квітень 2013.

  1. vanja

    vanja Active Member

    Я хочу тут купляти рюкзак сину!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    це я писала минулого року:girl_smile:
    доречі, замовила сама тоді собі. Все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Menilina

    Menilina New Member

    Дівчааата! Я от дивлюсь на ці ранці Kite в інтернеті і думаю - ну яка ж Німеччина, це Китай звичайний! Коли купувала такий вперше сину (у 1 клас), теж з такими мотивами - типу гарная якість німецька і все таке. Порвався за півроку. Пізніше дізналась у знайомих, що воно Made in China,тепер нікому не раджу. Вдруге купувала "1 вересня", тут із якістю проблем не було, носимо вже другий рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Цілком з Вами згідно, у нас Kite також в 1 класі розлізся за півроку. Проте так не у всіх, тому допускаю, що є різний Китай.
    А от з 1 вересня правда - носимо вже другий рік і ранець як новенький.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fish

    Fish Well-Known Member

    Поділюся враженнями від ранців. Дитина в 2 класі, має Zibi Lotus, з тих трохи більших, класичний "коробочкою". Влізає все і ще трошки :) Бачу діток з меншими ранцями, то папку з англійською носять окремо (ну, воно, може, і краще, бо вага розподіляється). Безсумнівний його плюс - дитині з ним дуже зручно в школі, все видно, нічого не напхано, як в шафі на поличці :) Але таки він незграбний і важкий. Заявлена вага менше кілограма, але все одно - як напакуєш, нести незручно (мені :) ). Діти випадково дістали в подарунок рюкзаки укр. виробника Surikat і мала почала з ним ходити до школи - це зовсім інше. Банальний міський рюкзак з однією кишенею спереду, з трохи укріпленою спинкою. Відчувається набагато легшим, дитина може нести і сама, хоч все одно допомагаю часто, але є випадки, коли треба, і тоді це не така проблема. Коротше, для молодшого, який йде цього року в школу, я купувати ранця поки що не буду. Я не спішу рекомендувати саме цю фірму, вони у нас ще не довго, не знаю, як себе далі поведуть (бо до Зібі у мене ніяких претензій до якості). Але хочу просто сказати, що вибираючи, радила б приглядатися і до м'яких рюкзаків також. Їх батькам, до речі, носити зручніше :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. anykorka

    anykorka New Member

    А мені от якось набридли ці каркасні та сундукообразні перші вересня і кайти. Залізла в нет подивитись, як там в цивілізованому світі дітей в школу відправляють і трохи під враженням. У них взагалі "ортопедичні рюкзаки" як поняття не існує. Є рюкзаки із мякою або жорсткою спинкою і єдині поради ортопедів у тому, щоб рюкзак для малечі був достатньо захищенний для протидії проколам і випиранням гострих предметів із ранця у спинку дитини. А загальний принцип, якому повинні всі дотримуватись - не пхати у рюкзак кілограми речей, купляти максимально компактні. Натрапила на статтю про міф ортопедичних рюкзаків і якось сама задумалась. Сестра малому купила дитячий рюкзак Eastpak в магазині Рюкзаки Украина. Купить рюкзак в PICPAC, Киев, Харьков Одесса Днепр Львов! з гарантією у 2 роки. Рік пройшов і осанка досі рівна! :) Забираю на доношування для свого малого, треба якось дітей вдягати зручніше і так щоб їм подобалось. Але це моя особиста думка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    я б теж приєдналася - тільки ще не обрала плюс там дуууже багато ненмає внаявності..
     
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    В кого є рюкзаки для першо-другокласників TIGER поділіться, будь-ласка, враженнями.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і мені) але у нас є один і ще один доці подарували -- тому з нею питань немає. А малий другий рік доношує Оллі -- то жах, там порвалось все, що могло порватись. Більше не хочу ніяких сундуків. І взагалі, не хочу, щоб моя дитина книжки носила.... Ну Ок, зараз ми більше возимо-забираємо зі школи, то й несем той портфель. Я, як вдягаю, мене спина капець як болить -- може від незвички, але ж то не є нормально такий важкий портфель... Як буде вже сам ходити в школу -- буду якось це питання піднімати: щоб пр черзі книжки носили чи як
     
  10. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть хтось зі мною)))) а то купа питань маю, а розпитати вживу немає в кого(((
    В мене синулька низького зросту+худенький, до школи-зі школи рюкзак буду носити я, АЛЕ він буде ходити на продовжену групу чи гуртки при школі, бо ми всі працюємо нащодень, тому вимушений буде трохи із тим рюкзаком в межах школи ходити.
    Чи вірно я розумію, що каркасні є більш масивними ( важчими?), а такого плану безкаркасний краще підходять для дрібних діток? ( чи це суто зручність батькам?) [​IMG]
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Такий справді буде легший і акуратніше виглядатиме на дрібній дитині. В моєї дочки такий:
    [​IMG]
    Вона теж дрібненька, то він нормально виглядає, компактний але місткий, ну і сам по собі не є важкий. Коли шукали рюкзак, каркасні навіть не розглядали. Я кілька штук в руках покрутила і зрозуміла, що нам такий не потрібен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. katkas

    katkas Well-Known Member

    У нас такий
    [​IMG]
    Відносили 2 з половиною роки. І ще носили б , але малий каже, що йому задитячий. )))
    Він зручний, якщо водите і забираєте дитину. Туди вміщається все. І ще є місце. Для дитини є важкий, але тепер у нас безкаркасний, то він є ще важчий, як на мене, у тому, то хоч розподіл ваги зручний і є спинка м'ягка.
    Якщо дитина сама в школі ходити буде, то краще такий, як Святкова показало фото, але вони є менш довговічні. Наш рюкзак ще може не одного першокласника витримати.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2017
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    На зборах нам казали купувати для діток легкі, безкаркасні рюкзаки з твердою спинкою. І обов'язково зважати на вагу, тобто пустий рюкзак має бути легким.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Коли найкраще купувати шкільні ранці - щоб були ціни хороші (знижки) і вибір?
     
    • Креативно Креативно x 1
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    знижки на минулу колекцію вже були, може ще десь є залишки,
    зараз на південному вже є нова колекція, ціни більш менш прийнятні,
    з літа точно будуть вищі і аж до жовтня-листопада
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    дуже дякую за інформацію!

    Кого теж цікавлять шкільні рюкзаки - в магазині "Лімпопо" (Південний) зараз на них знижка - 20%
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хочу похреснику купити рюкзак на 1 вересня( перший клас). На яку суму розраховувати приблизно?
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Dominika думаю від 600 і до 1000 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Поділіться, будь-ласка, досвідом яке саме взуття варто купляти дитині-першачку на перезувне ? ( із фото)
    Буду дуууже вдячна!
     
  20. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Мами, поділіться будь ласка враженнями, можливо хтось мав такий рюкзак
    Дякую.

    [​IMG]