Канцелярські товари, шкільні ранці. Які найкраще купувати?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем хельга, 26 Квітень 2013.

1. mokhnatska lesia

mokhnatska lesia Well-Known Member

@marianast спробуйте ручку-стирачку, просто ту гумку заберіть, ми беремо Пілот стержень 0,5.

• Подобається Подобається x 3
  2. Fish

Fish Well-Known Member

А чому не варіант? Тим більше якщо дитина звикла пером писати. У нас в школі 90 % дітей ними пишуть. Чи Ви боїтесь, що потече? Вони тепер ніби не мають такої властивості, принаймні у нас за 4 роки такої проблеми не було, а нормальну гелеву чи кулькову так і не знайшли. І приєднуюсь до поради про стирачки Pilot, вони класні, хоч і небюджетні, на жаль.

• Подобається Подобається x 1
  3. marianast

marianast Well-Known Member

В мого сина потече:girl_smile:
    Може з часом коли буде трохи більш зібраним, організованим. А зараз шукаю щось просте.
    Pilot спробую, дякую. Ще мені на ФБ нарадили ручки Hiper, в середу отримаю, спробую

4. Borsychok

Borsychok мамуська-пампуська

мала пише ручкою фірми piano.
    Гарно яскраво пише, є і сині і фіолетові, і чорні. І дешеві. Я собі на роботу теж їх купувала.
    https://ak.ua/files/products/14128.800x600w.jpg

5. Gloria Tempus

Gloria Tempus Well-Known Member

Питання щодо шкільних ранців (так, я оптимістка і вірю, що моя дитина у вересні таки піде до школи). Хто мав ранці від kite і 1вересня? Другі дуже поступаються першим чи нема аж такої суттєвої різниці. Справа в тому, що син перші 2 класи проходив із каркасним ортопедичним kite. Хороший, міцний рюкзак, претензій нема, мало що знищився в принципі, але хоче вже інший. От і я думаю, чи знову брати kite чи трохи зекономити і взяти 1вересня? Рюкзак планується на 2 роки. І ще одне питання: у не каркасні (ті м'які) папки а4 вміщаються?

6. raspberry

raspberry Well-Known Member

Мені без різниці. Мали і той, і той.
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2020 ---
    Вміщаються
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2020 ---
    А як щодо upixel? Я молодшому купила, теж вірю, що з 1 вересня піде в школу. Виглядає дуже добротно, плюс з пікселів можна якісь фігурки складати.

• Корисно Корисно x 1
  7. Havronia

Havronia Well-Known Member

З мого досвіду 1вересня гірші.
    В м‘які безкаркасні папки поміщаються (в ті, що в нас були), але, вони теж різного об’єму і розміру є.

8. Gloria Tempus

Gloria Tempus Well-Known Member

Треба погуглити, в поле зору не падали мені, щось на тих зосередилася. Але щось на подобі лего йому би зайшло.

А можете уточнити, чим вони гірші. Власне, хочу зрозуміти, чи це для мене визначальні фактори.

9. Havronia

Havronia Well-Known Member

Рвалися, тріскалися, 2 роки не витримували. Але припускаю, що різні моделі по-різному себе ведуть. Бо я і про кайт чула негативні відгуки, але в нас було декілька рюкзаків - і всі ок.

• Корисно Корисно x 1
  10. cjomcjomka

cjomcjomka Content - fairy

Kite каркасний - неубіваємий рюкзак. Мій старший відходив 2 роки, і другий відходив 2 роки.
    1 вересня - доня відходила рік, наразі претензій нема. Далі будемо бачити...

• Погоджуюся Погоджуюся x 1