Канцелярські товари, шкільні ранці. Які найкраще купувати?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем хельга, 26 Квітень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ще дуже залежить від дитини. Є діти акуратні, то їм можна і дорогий купити. А є діти які на тому рюкзаку будуть по сходах з‘їжджати. Це вже ніякий не витримає. Ну і діти (не всі) люблять міняти приладдя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ні, купувала взимку після свят, на той час пам‘ятаю заплатила приблизно 50€, повний комплект: сумка на перезувне і два пенали. Мені вони подобаються тим, що вмісткі і ну дуже легенькі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Напевне, так і є. Малій заширокий, якби я приміряла перед покупкою, не брала б такого.
    Поламалася пластикова застібка, без можливості її замінити. А пенал і сумка теж досі в гарному стані.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я так і написала. Навіть, наш дуже слухняний в таких питаннях ,захотів нове)).
    Але, я бачила і знаю, що в нас були випадки по дві торби за 500 +- за рік. Або поламані замки/ручки і т.п. носять до останнього дзвінка, то нічого в тому цікавого не бачу))
    А, і це не означає, що дорого- значить якісно. Віру, що є і дешевше і нічим не гірше. Другу я вже купила дешевшу)))
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Сьогодні і старшій купила ранець, взяла 1 Вересня, знов брала в Акварелі, бо там гарні консультанти і ціни. В них акція, можна покрутити колесо і до ранця буде подарунок. Я накрутила на цілий набір канцтоварів (альбом, олівці, фломастери, стирачка, ще якісь дрібниці). Сам ранець 1000 грн. На акції ще є трохи за 400-500 грн, але менше, ніж було 2 тижні тому.
    Я цього року щось взагалі не готова до школи. Купила по 5 зошитів і наплічники. Зборів ще не було, але ж правда в 1 клас там більше йде друкованих зошитів? Тобто особливо і не треба нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я по два зошити купила. Ранці є з минулого року і там лінійки-ручки-олівці. Решта докуплю що треба в польоті.

    Перший клас там дійсно багато друкованого.
     
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я купила 4 упаковки по 20 шт, сподіваюся, на перший час вистачить :girl_crazy:
    А, ще треба декілька в косу лінію докупити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вас більше школярів і старші. І я люблю щоб обкладинки були різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Нам вчителька так і казала: по 5 зошитів в клітинку і косу лінійку буде достатньо. Плюс простий олівець, стирачка, стругалка, лінійка на 25-30 см.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Я замовляла меншим на Амазоні. Не дорогі і супер класні - вмісткі, купа кишень.
    Screenshot_2020-08-25-22-23-16-604_com.android.chrome.jpg Screenshot_2020-08-25-22-21-43-193_com.android.chrome.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Evynya

    Evynya Member

    тільки кайт німецького виробництва з кращої серії, бо вже є і дешевша, наше виробництво. носяться на ура - мала 3 роки поспіл ьвідносила .і зараз малому на 1 клас взяли знову ж таки кайт. реальна висока якість і ціна виправдовуєж себе. Я шукала минулорічні моделі бо цьогорічні на ринку 1500. Мені пощастило я вклалась рівно у 1000 за кайт