Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

1. галичанка

галичанка Well-Known Member

Буду дуже вдячна за контакти того гомеопата,в ПП,чи тут

Останнє редагування: 3 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

На кожну людину по іншому діє гомеопрепарат. Це ризиковано давати по рекомендації когось з форуму. бо цей препарат може викликати зовсім інші симптоми. Я наприклад знаю інший гомеопрепарат від кашлюка. Ігор Адамів гомеопат- багато про нього писали в іншій темі. є в фб

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. галичанка

галичанка Well-Known Member

Яким препаратом лікує кашлюк Ігор Адамів?
    Звісно ж, потрібна очний огляд дитини в лікаря. Думаю,кожній дитині необхідне своє дозування,свої препарати. Але щоб зорієнтуватися про лікаря, збираю інфо.
    Чула про такого лікаря Адамів ,хотіла б спочатку дізнатися про нього,якими препаратами лікує, перш ніж обрати до кого звертатися

4. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

Якраз в нього і лікувалися. Це був мій перший і наразі останній досвід лікування гомеопатичними препаратами. Про "радити/не радити" їх на форумі/ФБ чи ще десь - про це навіть мова не йде, бо навіть в нашому випадку призначення були різні для кожної дитини, практично кожного дня ми списувалися, я детально описувала частоту/тип кашлю, записувала навіть кашель, наскільки це вдавалося, і відсилала йому, то вже по тому коригувалися призначення. Щодо "чим лікує" - в нас було не менше 6 найменувань, може й більше, вже не пам'ятаю.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

6. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

@ГаЛоЧкА а призначає кілька припаратів одночасно чи тільки один?

7. Virna

Virna Well-Known Member

дівчата, а що має показати загальний аналіз крові, якщо є кашлюк?

8. marianast

marianast Well-Known Member

Нічого. Треба здавати мазок, але то на початку захворювання, або антитіла до кашлюка, але то вже після 20-го дня.

9. Virna

Virna Well-Known Member

бо читаю, що дівчата в темі пишуть, що кров має показати. Малий кашляє вже довго, кашель сухий і час від часу відкашлюється. тобто вдень часто відкашлюється. Вночі напади сухого кашлю. спить-спить і тут будиться, сідає і кашляє майже без можливості вдихнути. так 3-4 рази за ніч. здали сьогодні кров, повишені лейкоцити, лікар слухала, легені чисті. сьогодні сказали, що схоже на коклюш, паракоклюш. сиджу тепер і читаю тут.

10. marianast

Незначне підвищення лейкоцитів було в обох моїх дітей при коклюші. Але це не прямий показник.

11. silvia

silvia Well-Known Member

Нам підтвердили коклюш лише після здачі аналізу на антитіла. Загальн.аналіз крові був добрим. І не кашляли вночі...лише вдень...і репризів аж таких не було..і відео кашляння лікарю скидала.....довго шукали причину кашлю,бо змазані симптоми....аж поки самі вирішили здати...

12. Virna

Virna Well-Known Member

а які то саме мають бути, igm?

13. marianast

Ви кажете, що син кашляє давно? Місяць? Тоді Igg, то з вени.
    Igm в перших 10-12 днів при коклюші. Зазвичай в той час кашель не має характерних коклюшних ознак.

• Інформативно Інформативно x 1
  14. Virna

Virna Well-Known Member

Так, довго вже. Певно місяць вже є, я щось з рахунку збилася. Що то таке в нас? Сьогодні і мене почало в горлі лоскотати, дихати заважає і кашляти хочеться.