Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

 1. burtseva

  burtseva New Member

  без процентів є. звісно ж якщо можна це так назвати. знаю що ПриватБанк та Bank Alliance протягом певного періоду повертати кошти безвідсотково, но якщо невкластися в ці терміни, відсоток може бути великуватий
   
  Останнє редагування: 15 Травень 2019
 2. sherry

  sherry Well-Known Member

  Підкажіть будь-ласка, де на нормальних умовах можна взяти кредит на 5000 - 6000 дол без довідки про доходи або під нерухомість (на крайній варіант)
   
 3. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  За даними на 2008 рік, початок росту долара з 5.05, кредити в доларах перестали видаватись, фізичним особам, на споживчі цілі, чи на купівлю нерухомості. Останнім часом не моніторю ринок, але здається що нічого не змінилось.

  Таку суму думаю, що ніде без довідки не візьмете. Хіба якісь кредитні установу, чи спілки. При розбитті на менші суми.


  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Ніколи не думала, що буду хвалити Приватбанк...
  Сьогодні я , роззява, забула картку в банкомат (А тут би Приватбанк зАбила, бо , наприклад, Ощад чи Кредо банк спочатку віддають карточку, а вже потім - гроші, але якщо чесно - самадура). Відійшла метрів 20, дзвінок з Приватбанку(автомат) - картку вилучив банкомат. Біжу в відділення (колись дуууже давно їх якось віддавали) - кажуть, тепер ні, вмерла, то вмерла, тільки перевипуск... а вона ж в мене така гарна, іменна, з фоткою, 150 грн.давала... Кажуть, нема різниці, хоч і з фоткою, хоч і можна ідентифікувати - утилізовані, і всьо... (якби та миттєва була, то я лишилась би та й зробила швиденько перевпуск, а іменна робиться до 14 днів... Йду я назад в аптеку (саме почала замовляти, як подзвонив банк і я побігла, навіть карточку бонусну в провізора лишила).
  Поки розраховувалась - дзвінок вже з невідомого номера - Приватбанк, але вже жива людина. Каже та пані - банкомат забрав Вашу забуту картку, але Ви для нас справді дуже важливий клієнт, тому пропонуємо безкоштовно перевипустити ТАКУ САМУ, золоту, ІМЕННУ, З ЧІПОМ І БЕЗКОНТАКТОМ! Уточніть лише, на яке відділення надіслати, щоб зручніше забрати! Нічого не треба робити, інформація є, фото візьмуть попереднє, до 14 днів прийде повідомлення, щоб забрати.
  Так що протягом 5 хв.я мала шок 2 рази, другий раз - приємний.
  П.с. НЕ ЗАБУВАЙТЕ КАРТКИ В БАНКОМАТАХ :girl_crazy:.
   
  • Подобається Подобається x 4