Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Маю два квитка в цирк на сьогодні 24,12 на 16,00 год , 3 ряд! Віддам за 250 грн 2 квитка!
     
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    В четвер до нас приїде свекруха з внучкою 8-ми років, може хто підкаже куди можна її зводити щоб їй цікаво було. Може в скай парку щось цікаве буде для неї і річної малявки? Які там приблизно ціни?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  3. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Я б порадила в театр. Наприклад, в Першому (колишній ТЮГ) на Гнатюка крутезні вистави для такого віку.
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    хто був десь недавно в театрі ім. Лесі Українки? цікавить чи не холодно в залі,
    дали на роботі квитки на виставу Золоте курча, хочемо піти,
    але якщо зал не опалюється то в холоді сидіти не хочеться

    і взагалі як вистава?
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    про виставу не скажу. але мин. місяця була там (тоді мороз був і сніг), то в залі було досить тепло, хоч ми теж боялись холоду і одяг верхній не здали))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи є десь у нас заклад, де можна подивитись на рибок у великих гарних акваріумах?
     
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Є у Веселці на Південному, правда, не надто багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а ще в ТЦ Володимир є кафе відкрите і там акваріум з великою білорожевою рибою, менших вроді теж запускали
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    А можна детальніше, де то кафе? Не дуже орієнтуюсь на Південному...
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Біля Ватсонсу на першому поверсі
    я би не сказала що акваріум великий (як тут питали) , але безкоштовний)) у Веселці не більші, але їх там декілька, є один теж з великою рибою, інакшою і декілька з меншими, і з маленькими
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bibinka

    Bibinka Active Member

    У дитячому центрі Веселка на Південному є акваріуми і взагалі там чудовий зооцентр, там і змії, і ящірки різні, і морські свинки і навіть крокодил є. Моя дитина в захваті від них. Також на Південному є ресторанчик Фортуна у формі корабля. Там теж є акваріум, але там не рибки, а досить великі раки, цікаво за ними спостерігати. До речі, там (на кораблі) прикольна дитяча кімната для дітей віком від 5 років - щось на зразок мотузкового парку, а-ля форт Буаярд.. Ми там були на Дні народженні дитячому, дуже круто..
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Amaranta

    Amaranta Member

    Підкажіть, чи працює зараз дельфінарій в Трускавці, і чи варто купляти квитки наперед чи можна перед виставою?
    PS. На дзвінки там ніхто не відповідає.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    працює. в будній день можна не купляти наперед, у вихідний можливо треба, особливо на виставу неділя вечір
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Прошу поради щодо погратись 2-ворічці. Думаю малюка завести на ДН в якийсь дитячий розважальний центр
    Де йому буде цікаво? Аби без навали діток (він того не любить), суто міг з нами погратись. Це буде будень, до обіду.
     
  15. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Дівчата, хто ходив з дітьми на сферичне кіно в Палаці Мистецтв?
    Дуже хочу піти з малим, але не читала ще жодного відгуку :dntknw:
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в будень до обіду треба ще навалу діток пошукати)) для вас буде недалеко це Веселка на Південному, хоча інвентар там старіший, але мій, правда вже трьохрічка, дуже любить там бути, а я люблю тим що навіть як я очима кліпну а його вже не бачу, то не переживаю, бо вихід один і він на кнопку на рівні дорослої руки. тобто можна туди або на перспективу колись
    Папашон у Вікторії Гарден, новіший, до обіду в будень там дітей мало, але дорожче і багато таких автоматів з дитячими іграми з дуж яскравим світлом, це при вході
    а як піти далі, то цікаво, є велика зона батутів, є лазанка, але як на мене вона для старших діток.. можна щоб з меншим хтось з батьків але мені вона дуже незручна, при високому рості там дуже складно слідкувати за дитиною
    і є ще зона для наймолодших, але як на мене і в 2 рочки можна туди спокійно... а, і ще на машинці можна покататися з кимось дорослим в такому віці
    Антошка на Науковій має ігрову зону, невелику, лазанка більш-менш зручна для дорослого якщо дитині таке цікаве
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    це єдине місце, де малюк вже був, тому думаю над чимось новим =)
    думала він суто для старших... Дякую, що відписали!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Цікавлять відгуки про "Великий Будапештський цирк?, вартий уваги?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    моєму малюку 1,11 і Папашон тепер наш улюблений заклад. там чисто, дітей мало ( ми там на вихідних в першій половині дня). Були в зоні для найменших, є потрійна гірка з басейном з кульками, блочки для будування, пару гойдалочок, віслючки-стрибунці,2 машинки маленькі. Нам сподобалось) Ще чоловік з малим катались на машинках великих там поряд. На лазанку і батути не ходили, ще замалий. При вході дійсно багато всяких блимаючих автоматів. ІГроленд в Форумі теж хороший,але ми там вже давненько не були. Дитяча Планета на Стрийській не сподобалась, потрапили в дуже людний час, малюк губився, діток купа, простір величезний,було незатишно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. vanja

    vanja Active Member

    Ми ходили в неділю : всім сподобалось, днечці 3 р. - була зачарована. Гарно та цікаво поставлені номери з танцювальним супроводом, з звірів були зебри, поні, коні, собаки, котики, бегемот, та 4 леви.
     
    • Інформативно Інформативно x 2