Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  2. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Куди варто піти з 1-2 річними дітьми на вихідні?
     
  3. Milena

    Milena Member

    Ми ходимо вже третій рік на чілдрен кінофест:)
    До неділі ще будуть безкоштовні сеанси в Форумі)
    На їх сайті треба моніторити, квитки-запрошення з'являються.
     
  4. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, а в які басейни можна піти з малям?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Може будуть якісь цікавинки у львові до дня захисту дітей, куди можна піти з 1,5річною мацьопою? (крім дитячого форуму видівців)
    І ще, хтось може розказати про дитячий зоопарк на новому львові?Недавно про нього вперше дізналась, а в неті мало інфи. Може хтось був, розкаже що там до чого?
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То Еколого-натуралістичний центр (тут в темі теж про нього згадували). Ну і "зоопарк" то так трохи заголосно сказано :) бо він зовсім невеличкий і тварин не є багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ми там були нещодавно, то тваринок досить є. Як я була мала і ходила туди, то було менше. Є поні, коза, дикі кабани, лисички, лами такі гарні, дикобраз, єноти. Ще дикі птахи і рідкісні птахи. Це не зоопарк, як такий. Вхід безкоштовний. Тварин годувати не можна, але якесь мясо чи корми можна принести і віддати працівникам.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми взимку ходили в цей зооцентр. Враження в мене неоднозначні. Може зараз там гарно, за рахунок зелені навколо. А тоді...Звірята якісь трохи вимучені, в тих клітках жахливих. Особливо вразили мене дві мавпочки при вході в будівлю. Такі нещасні за тим склом, так мало простору їм. :girl_sad:
     
  9. Isa

    Isa Well-Known Member

    цей натуралыстичний центр, бачу, працює тільки до 17, то реально пізніше туди не можна зайти?
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть мені про лазанки "Маленька скандинавія". їх є дві - в парку культури і на Сихові. Вони однакові по конструкції і по ціні? :) Там платиться один раз і гуляєш скільки хочеш чи ні? Ну і раптом хто підкаже де зазвичай дітей менше, чи то не вгадаєш? :)
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    2 тижні тому ще чи то вже не було, та й там біля траси і на сонці.
    так. Але виходити за межі нізя. Там є столик з лавочками, де можна перекусити. Нам було цікавіше з компанією, бо коли сам, то максимум півгодини і все.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Біля траси, але не на сонці. Ми все минуле літо там мавпували. Малому цікаво один раз пробігти ту лазанку, потім потусити з дітьми , потім знов пройти маршрут ( а це вже 30+30грн). Загалом нічого особливого, як і всі лазанки такої вікової категорії. Спеціально я б не їхала, але як будете поруч то можна зайти. Бракує там розваг окрім канатної дороги, мотузкової павутини, гамака, і т. д
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тобто платиться не один раз? А щоразу коли залізає?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ага. Маршрут можна пройти лиш раз. З'їхав вниз і усьо. Перший раз мій малий проходив його десь 10 хв, мав 4 роки і боявся де не де. Десь з четвертого разу - вжик, скок, вжик і 30 грн нема)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    На Сихові мені не дуже, а в Парку Культури подобається. Годину малий там проводить запросто, якщо є компанія - то й більше. Гуляєш безлімітно, але вийти навіть на 10 хвилин не можеш. В Парку культури платиш тільки за вхід на територію, на лазанку йдеш скільки хочеш. Дітей у вихідний більше, але щоб прямо армагедон, то ні.
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. anfisushka

    anfisushka New Member

    Ми любимо багато гуляти пішки і не важливо де. Просто виходимо і йдемо куди очі дивляться. За 2-3 години ходимо)
     
  17. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Девочки! Сад закрыли на 2 месяца:sad: надо что то делать! Дочке 3 года, энергии- валом! Что где происходит? Вот у нас на Балатоне 11 июля будет праздник, с мастер классами и тд. Я сегодня сфотографирую афишу и выложу попозже!
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Афіша розваг для дітей та усієї родини у Львові 1-3 липня | Діти в місті Львів
     
  19. Whiff

    Whiff Well-Known Member

  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Були сьогодні в зоологічному музеї на театральній - хто ще не був, сходіть обов"язково :girl_yes:, зараз працює лише 6 залів але подивитися є на що. Можна навіть без екскурсовода, багато цікавинок про тварин розписано на плакатах. Є навіть екрани де показують відео з птахами та комахами. І ціна зовсім смішна -10 грн дорослий, 5 грн - діти від 6 років (менші безкоштовно :) )
    Дитина вже замовила "ще музей" - навіть не знаю що то ще було б цікаво? Арсенал трохи ранувато, певно, в 4 роки... По художньому сходити потинятися чи що? :)
     
    • мімімі мімімі x 1