Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А Ви брали дитині окремий квиток? Читаю, що до 2 років безкоштовно на руках. Цікаво чи перевіряють документи чи так "на око"? Бо нам подарували 2 квитки і от не знаю чи пробувати докупити третій чи іти самій з малим.
    @Dominika Ви ідете?)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ще не знаю))) Ми зі знайомими викупили пару квитків і будемо їх розприділяти вже напередодні. Бо знаєте як то є - то хтось сопливить і кашляє і не піде, то поїздка якась. Будемо по обставинах дивитись.
    Я "забила" два квитки - і собі, і малому. Бо мені сказали, що на дитину треба квиток і місце,(далі цитую) - а як хочете тримати на колінах, то тримайте, то ваша особиста справа.
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ясно, як будете йти, дайте знати, можемо перестрітися)
    А щодо місця, я от ще задумалася чи малому буде видно, якщо сам сидітиме. Бо в нього ріст невеликий, як на свій вік. А мені з пузом його весь час тримати теж не дуже хочеться.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, а ви на яку годину брали - на 12:00 чи 16:00?
    Теж хотіли б піти, як будемо здорові.
    Ехх, а я надіялась, що малому не треба буде окремого квитка, але ми (3,8р.) під 2-річних не закосимо))
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Розкажіть мені про басейни і платні пляжі, сприятливі для сімейного походу з 3-річкою. Кавал'єр знаю, але там ціни захмарні. І дуже гламурно. Медик знаю, але чи там добре з дітками йти? Одним словом, розкажіть щось...
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    На медику дуже холодна вода в басейні.. хіба румбамбар. Або ще є пляж в Брюховичах, я сама не була, але бачила фото - досить облагороджено, платний вхід.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Коричнева вода, спочатку трошки піску, а потім намула. Саме озеро досить мілке,може 2,5 м...
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто в курсі: чи буде цього року на День незалежності науковий пікнік для дітлахів перед університетом? В попередні роки малому дуже подобалося.
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Кожного року інститут сухопутних військ організовує день відкритих дверей, приганяють різну військову техніку і прилади. Можна все пощупати, залізти в кожну машину і т.д.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, це на Стрийській чи де? Завтра? Бо нам таке тре :)
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Akina так біля монументу
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, хто може поділитися відгуком про «Пригоду Cвятого Миколая» з «Дудариком» у Філармонії?
    дітям 3 і 5 років буде ок чи рано?
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Моєму минулий рік було нормально. Цього року не знаю ще чи варто повторювати, хоча малий каже, що пішов би.
    Ще десь місяць по тім дійстві наспівував цитати....
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А розкажи як воно виглядає - як вистава?
     
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    ми ходили минулого року. відповідно, дитині було 4. Нам з чоловіком дуже сподобалось. Гарний спів, гарна постановка. А малій не пішло. Заскладно було для неї вловити той весь кіпіш в залі. Думаю, десь з 5-6 років було б нормально.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Двіжлива і музична. Малому час до часу пояснювала що і до чого. В цілому варта того, щоб подивитись- однозначно.
    Цього року повторно не підемо. Мабуть в наступнім році.
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Чи був хтось з дітьми в музеї ілюзій на Дудаєва? Як враження в дітей?
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Рекомендую інтерактивний музей Еврика в Новому Цумі, мої пищали від радості , вражень море !!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Від дітей залежить. Ми минулого року були з 4-річним Владом, то спершу ок, але десь від середини вистави почав вже нудитися і чекати закінчення. Хоч ми й на балконі були - можна було постояти-пострибати біля перил і все гарно видно було: і музикантів, і сцену. Ну але він навіть мультфільм "Тачки" десь в тих же 4 роки в кінотеатрі не витримав до кінця - знудився. Якщо твої дівчата більш посидючі, то варто йти спробувати, бо вистава вцілому досить жвава і цікава дітям :)
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    яка ціна квитка? платиться за всіх? Я вже давно хочу піти туди з малим, але от чекаю якогось реального відгуку)))