Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи був хтось на Виставці роботів і трансформерів у Вікторії Гарденс? Як там, варто йти?
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @MalvinkaLv , ми були... але випадково. Як на мене - "ну такоє". Довше 15-20 хв нема що робити. Тобто - якщо "мімопроходящі", то - Ок. Якщо навмисне їхати - я б не радила.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    мій муж вчора водив менших, то таку саму думку склав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ехх, а я то думала, що цікава виставка, бігборди по місту...
    В тому то й справа, що нам їхати з Винник.
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    хіба, як доєднання до чогось ( мультика, закупів...)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Згідна з @nibysh, спеціально не варто. Плюс ще можна розшарити їх рекламу в себе на сторінці в фб, тоді на вході це показати і буде безкоштовний вхід для того, хто розшарив. Ми так з малим ходили - я безкоштовно, заплатила тільки за нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, а каруселі в Парку культури для діток лиш від 3-ох років? Думала піти з малою, але зайшла на сайт і бачу, що всі від 3-ох і вище. То так?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 2
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    @Happy Fiancee, а ми з 2,8 - на деякі впускали, а на деякі - ні
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сама і відповім. На дитячі каруселі малу не впустили. Лише трамвайчик (приватний). Можна на дорослі з батьками. Не знаю чи на всі.
     
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    На мою думку, гарне місце, але маловідоме - це еколого-натуралістичний центр на Кубанській, це недалеко від Стрийського базару. Там є багато тваринок, є орли, лисичка, поні, козлики, навіть Лами були. Ми там були давіше. Недавно їхня експозиція була в Шевченківському гаю.
    І на День Дитинки, як каже моя Аня, ми були на Святі -Казка у гаю. То мені там теж дуже сподобалось , Ані теж. І в хатки старовинні цікаво було їй глянути і на коників, а моя любов - то кучерява свинка маленька, я ще такої не бачила)))) Ну, і що я вам скажу - росте в мене малий театрал. Так ті вистави дитячі дивилася зацікавлено, вкінці ще й каже, що думала , що не так закінчиться.
    Тому це теж класна місцина для вихідних.
    І запрошували нас там у Музей Іграшки у Львові. Ще там не були, але цікаво звучить.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Іграшки зібрані з радянських часів. Ми теж ніяк не дійдемо...
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та чого маловідоме. Тут про нього багато писали. Ми теж там буваємо в теплу пору двічі на місяць, а взимку раз на місяць)) Правда там трохи занедбано, як на мене. Але бачу вже почали трохи "чепурити" заклад. Ну і в спеку там специфічний запах від корму. Треба йти. коли трошки прохолодніше, от як сьогодні. Ще ми з малим ходимо годувати качок на Алтайські озера, в кінці трамваю 2. Ну і спитаю про центр Шептицького. Там є щось для дітей 4 років? Маю на увазі всередині закладу - якісь майстер-класи, вистави і т.д. Бо на коциках на вулиці ми періодично валяємось, але от цікаво, що там для дітей є? Я на них підписана у Фейсбуці, але там щось нічого не пише про такі заходи. Може якась кімната дитяча там є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто був останнім часом в нашому Аквапарку? Як там ситуація? Бо чутки ходять, що там все запущене, неремонтоване і небезпечне. Відгуки якісь стрьомні в інтернеті. Чи перебільшують? Бо діти тягнуть на гірки, думаю чи варто.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не варто, так воно і є: брудно, гидко, бррр, жах!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Свіжий відгук від друзів, аналогічний цьому
    Я вже мовчу про ту кількість травматичних випадків, які там успішно замовчуються і "залагоджуються" у всім відомий спосіб. Я взагалі боюся отих всіх Аквапарків і Дитячих планет, і їм подібних. Я туди добровільно ні-ні, хіба на свято запрошують.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Випрошує мій малий сходити кудись на десерт. Підкажіть - де є гарні, смачні десерти, такі гарно прикрашені, зі всякими там посипками-еменденсами, ну або морозиво таке? Так щоб в місті, і не ресторан))))