Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Телефонуєте на номер 2442124, і на автовідповідач залишаєте свій контактний номер і говорите скільки вашій дитині. Тоді за певний час вам мають зателефонувати і запросити на заняття, тоді все можна розпитатись. Як саме проходять заняття для таких маленьких я не знаю, бо ми в тій групці, де діткам від 1р 5 міс. до 1р.9міс.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    і чим там займаєтеся ? :)
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Співаємо пісеньки, бавимось, малюємо, п`ємо чай і т.д.:)
    Вчора Катя йшла вдома по коридору і побачила, що коврик загнувся, вернулась і поправила! Це так на заняттях діти допомагають педагогові розстеляти ковричок. А ще руки мусимо мити тепер стоячи на стільчику біля умивальника, як на тих заняттях :) Одним словом, навіть після трьох занять дитина чимало засвоїла.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Приходьте з малечею сюди
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Незабаром відкриється школа раннього розвитку на Валовій. Буду знати більше - розповім.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Центр раннього розвитку дитини «Жевжик»
    Вік – 1-3 роки
    Заняття – двічі на тиждень по 1,5 год.
    Програма -- робота з глиною, солоним та звичайним тістом; малювання (адаптовані нетоксичні фарби, темпера) та відтиски; забави з водою та піском; народні забавлянки; рухливі забави в ігровій кімнаті (басейн з кульками, мякі модулі, гойдалки);
    Використовуються елементи авторських програм Монтессорі, Зайцева, Нікітіних
    Формуються групи, початок занять – кінець травня. Розташування – вул.Валова, 27
    Ціна – 30 грн. за 1 заняття (240 грн./міс.)
    Інформація та зголошення за тел. 80502356270
     
    • Подобається Подобається x 20
  7. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    скажіть будьласка а цікавились перед зарахуванням у групу чи є у дитини всі щеплення і чи просили довідку від педіатра про стан здоровя дитини?
     
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Ні, нічого такого не питали, ми лише говорили наскільки розвинута дитина, щоб педагог краще підібрала нам групку, де дитина не буде відставати від інших.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    хочу! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Куди піти з малечею

    телефон є в дописі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    :) :)
    Світ тісний... Вчора в басейні зустріла мамочку, яка якраз займається відкриттям цієї школи.:) А перший раз ми бачились на курсах для вагітних - вона приходила зі своїм 2-місячним малим і розповідала про пологи...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    І я на такі заняття хочу, але нам ще заскоро. От віддам старшого в садочок і з осені на Валову точно ходитиму з меншим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Сьогодні від сусідки почула, що є ще один такий центр у Львові, але не запам`ятала на якій вулиці, здається Котляревського, але ще треба уточнити. Виявляється не все так погано, як добре пошукати, то є куди дитину повести :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    На форумівку,напевно....
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    маю питання від подруги:
    Не слыхала, есть ли тут какие нибудь кружки интересные на лето для мальчика 10 лет?
    Сестра с сыном переедет во Львов
    Данило ходил в Миргороде в спортшколу футбола
    Вообше он у них артистичный, кривляка

    буду вдячна за інфу. :)
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    mamatu, подивилась щойно ваші фотки з "Жевжика", поділіться враженнями, як проходять заняття там?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Дівчата,підскажіть будь-ласка в якій годинні відбуваються заняття в Жевжику??
    (бо ми "доїжджаючі")
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Там різні групи у різні дні і години. Дзвоніть і домовляйтесь. Здається, щодня є на 11 годину, а ще в якісь дні мало бути на 13.30.
    Я не мамату :) але ще особливо розказувати нема що, групи ще тільки знайомляться. Господиня того приємна мамця зі своїм синочком. Кімнати чисті і непильні ще :) (це до того, що колись писали, що на Батальній дуже багато пороху)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Сьогодні були на "Жевжику" вдруге і вже є про що розповісти.
    Звітую:
    Заняття проводяться в досить довільній формі, але за складеним планом. Для різних типів діяльності є дві різні кімнати.
    Спочатку ми прийшли й діточки трохи бавились. переважно в кімнаті з м"ячами та сухим басейном (називатиму кім.1).
    потім організовано зібрались у кімнаті з різними розвиваючими іграшками (кім.2), сіли колом на підлогу та почалось власне зайняття: казали привіт кожному по-іменно, говорили віршики з використанням ручок та ніжок ("горошок-бобошок...", "заєць сіно косив...", "ішов Мартин..." ітд).
    Далі ми ліпили з глини, малювали соком бурячка, паровозиком переміщувались із кімнати в кімнату і навіть трохи зарядку зробили (з дітками на руках).

    В цілому я дуже задоволена. діти також. вони по-троху вчаться взаємодіяти, тягнуться за більш вправними та просто весело бавляться.
    Галичанка в "Маленьких чудах" вже трохи виставляла фото з Жевжика, але я все одно тут парочку покажу.

    в басейні з кульками:

    [​IMG]

    [​IMG]

    кім.2:

    [​IMG]

    кім.1:

    [​IMG]

    [​IMG]

    ліпимо з глини:

    [​IMG]

    малюємо бурячком:


    [​IMG]

    Додано через 13 хвилин
    щось не видно останньої фоткі, про малювання бурячком. завантажу ще раз (модератори, видаліть, будь ласка, зайве):

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Куди піти з малечею

    Дякую за детальну розповідь, тепер можу точно сказати, що на Батальній практично все те саме, навіть кімнати схожі, побудова заняття ідентична. А все тому, що жінка, яка організувала "Жевжик", працювала колись в школі розвитку на Батальній, так нам розповіла дівчина, що проводить в нас заняття.
     
    • Подобається Подобається x 2