Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    То правда, Скандинавія завжди дорожча, навіть за ту саму Німецію. Але, кажуть, і зарплати там дещо вищі.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Візок для того шоб гуляти, а за продуктами ми машиною їздимо, малечу в карсіт, потім карсіт або на колеса ( в мене від Quinny) або прям з карсітом малого в залізний візок і на закупи :)
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А як ви собі уявляєте з візком на закупи???
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    ну не знаю, не знаю ... деяким чоловікам певно теж цяцьки хочеться... особливо тої, що на колесах... візок попав в ту категорію видно випадково :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Цитата, допис #10:

    ...А як часом нема деколи можливості автом на закупи поїхати, чи дружина взагалі за кермом не їздить, а дома хліба катма... До візочка крім пляшечки молока, банана і двох памперсів ще щось влізе хіба? ...
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    По дорозі додому з прогулянки заїхав з візком в магазин, купив хліба, 2 літри молока, кільо помідорів, масло, гречку, маргарин, пару йогуртів, пару консервів, пляшку пива і чіпси, огірок, упаковку ковбаси.
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    В магазин в нас з візком заїхати тяжко, та й навіщо :) Щоб зіпсути все враження від прогулянки? Мені шось це дуже по-совєтські звучить. А до супермаркету пару кілометрів з візком волочитися взагалі нереально. Візок для прогулянки. Для закупів в супермаркетах є залізні візки
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Забавно.
    Щодо України розумію Зоряну, але цілковито розумію і Самойловича, бо ми так само робили. З візком у магазин по якісь прості закупи дуже часто ходили. Було дуже класно. І настрою прогулянки не псувало. Цілком навпаки. :)

    А от у виборі візка завжди даю перше на огляд своєму чоловікові. Перший критерій - практичність та надійність. Колір то дурниця. Але мій чоловік теж на то увагу звертає. Він завжди пам"ятає про мене в тому. Чи не заважкий, чи легкий у керуванні. Колись мали возика, яким можна однією рукою керувати. Купили за 35 чи 40 американських доларів. Мали якраз рік. :) Потім малий почав уже сам ходити. Хоча часто просить брати зі собою візок ще й зараз. От ходили на ґаражсейл, то таки брали. Малий був дуже щасливий. :)
     
  9. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А підкажіть Тетянко де ви купували візок? Бо наші знайомі теж мають П'єр карден і взагальному задоволені. Вони купували на Краківському ринку.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Теж на Краківському :).
     
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    О, напевно, я Вас і бачила в Стрийському парку... Бо візочок дійсно кидається в очі... Колір такий ж як і на картинці?
    Я для свого малюка купила, http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?code=63398 після того як погуляла кілька разів з дешевим своєї коліжанки... Купила наперед, передбачаючи яку коляску може подарувати свекруха....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Напевно то була я, бо такого поки ні в кого певно нема :) Візок червоний в мене
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    та, на Зоряни візочок люди дуже задивляються :)
    здається одна сімя навіть фото робила на фоні візку ;)
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Переважер кажуть - ого яка коляска, мама дивися який візок, і де ви такий купили :)
     
  15. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А ми собі такий придивилися http://www.ymka.com.ua/product_info...d=207&osCsid=aaa8c9d4c0708c3b9ac8b25b2729b625
    Спочатку знайшли по інтернету, а потім бачили в "Тигресі" і на "Південному", чоловік пробував, ніби зручний. Але якщо через нет замовляти виходить 1300, а якщо купити так то на 300-400грн. дорожче. Хтось купляв візок по інтернету?
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    ми купили кріселко для годування і іграшку-ходунки... задоволені!
     
  17. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Олю, а Ви це також через Умку купували?
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    угу ;)
     
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Мені "П'єр карден" не подобається. Вірніше, подобається - гарний, компактний, не важкий, колеса нормальні...

    Але коли дитинка більшенька і засне..., не можу дивитися на то :sad: - ножки донизу звисають. Спальне місце видно коротке, а підніжки нема. Через це для своєї дитини не хочу "П'єр карден".
     
  20. summersun

    summersun Загублений

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Ми купили після 1 року чудовий візочок Graco Sity sport. Він складається одніє рукою. І дуже легкий 6 кг. Коли в нас непрацював ліфт, ми відчули всі його переваги:)
     
Статус теми:
Закрита.