Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Крайне не рекомендую для наших условий коляски Квини Бас.
    Эксплуатируем 1,2 года коляска к сожалению просто разваливается на глазах, неоднократно возили в ремонт, сверлили, укрепляли, вчера лопнула одна из несущих трубок. Львовская брущатка и ямы убьют все что хочешь.
    Рекомендую покупать коляску с мак4симально большими колесами. Чем больше радиус - тем целее ходовая. Знаю по автомобилям.
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Особливо тої що на двох ногах...а потім вже як набавиться, то на колесах(бібіку_)
     
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Хто що знає про ці візочки? Мені він дуже подобається, але не знаю який він у експлуатації! Підкажіть хто знає! http://www.chudo-rebenok.ru/catalog/babycarriage/p.php?ID=1795
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Ой ні!! не купуйте такий візок!!! Підіть в магазин і перевірте.. Малеча якщо в ньому сяде - він відразу перекинеться.. Якщо щось поставити спереду люльки навіть нетяжке весь візок перевертається, уявіть що стане з дитиною. В мене такий лежить майже без діла - використовувала тільки для автокрісла шассі.Зараз маємо візок STOKKE - дуже задоволена. Якщо вже хочете витратитися на візок то купуйте STOKKE.
     
  5. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    17 кг, не легенькая колясочка, штангой до беременности не занимались? :) С виду ничего, но боюсь, что понтов больше чем самой коляски, как у нашей "Квини". Выбирайте коляску по удобству и надежности, а не по внешнему виду. Колеса большие это хорошо. Обязательно перед покупкой "покатайтесь" с коляской, если есть возможность посадите ребенка подруги (постарше) протестите с ним.
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    В нас якраз дурнуватий Квіні, на вигляд такий самий. У вас не перевертався?
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я бачила жiночку в шопiнг центрi з квiнi, малиш сидiв вродi нормально. Може вам бракована попалась?

    Додано через 1 хвилину
    Мiй чоловiк вже придивляється до двiйних колясок. Я йому сказала притримати коней... зараз шнурки попрасую i побiжу другого рожати ...
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Сидів в люльці чи в сидячій? З люлькою перевертається.
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Аааа, вiн в сидячiй сидiв. Вже великий карапуз був - 5 мiс. Може сидiння лiпше працює.
    У нас всеодно лiдер вiзкiв Bugaboo - я не думаю що його у вас продають. Просто пошесть якась. Але у мене оранжевий, хе хе хе, на нього тепер черга мiсяцями, а коли ми брали, то тiльки тиждень тре було чекати.
    Ще я чула що добрi вiзки є Rockstar Baby
    http://www.strollermama.com/rockstar-baby-stroller.htm
     
  10. Будячок

    Будячок Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Не можу не влізти:) Тема актуальна, от тільки тільки радила кумам і думала, як будемо купувати візочки наступного разу:) Мої висновки після двох років користування візочками:)
    Перед народженням доці дуже хотілось як правильно сказала Ольга нової цяцьки:) Ми вибрали CHICO Tech 6 WD. В приниципі візок класний, великі поворотні колеса, на любителя звичайно, але для мене то принципово і дуже зручно, велика люлька, велике спальне місце без люльки і сидіти в ньому донечці було зручно. Особливо оцінили його переваги після випробуваннь на львівській бруківці:). Все було круто, але! Донечка народилась в листопаді, поки зима була "гуляли" переважно на балконі. А потім після 4-х місяців дитина перестала спати на вулиці, вимагала припіднімати спинку і т.д. Тому скоро стало питання про легкий візочок. Ну а так як на дорогу цяцьку вже можливостей не було то купили банальний польський, який потім вкрали, потім ще один китайський який і досі катуляється:)
    Наступного разу буду робити так: куплю простий як граблі візок зі зйомною люлькою, може навіть б.у., не трансформер. А потім десь після 4-х місяців, коли дитину вже можна возити без люльки - класний легенький візчок.
    Уффф, як багато вийшло:) на словах було, якось менше:D
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Дякоб за поради! Я була в Антошці дивилася на Квіні і Чіко трьохколісні, але продавець порадив взяти Бейбікар, не з тим що він дорожчий, ціна однакова усіх трьох, а з тим що він є набагато надійніший! У нас власний будинок а дороги хорошої ще нема, от і прдавець на наші удобства порадив саме її! Я тепер в роздумах, дуже хочеться трьохколісної!
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я б не радила, читайте вище - вони нестійкі.
     
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А звичайні, мені в них то колеса за малі, то люлька за велика! Я через вагітність така вредна стала, мені не догодиш!
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    на всіляки ями раджу візок фірми Бебе конфорт - Карт. Але то для тих, хто має власний будинок, бо я не уявляю як ту бандуру тарабанити по сходах!!! А так, амортизація там така, що будь-який позашляховик позаздрить! :) Але то єдина перевага, то думаю, що і не варта такого візка брати...


    мені треба щось легеньке на відпочинок - типу літаковий варіант чи щось таке (ну, не потягну ж я на море свою бандуру!) Хтось щось порадить?

    Зоряно, а Ви тут на форумі подайте оголошення - про продаж свого квіні Може комусь сподобається, то хтось відкупить. Взагалі тре таку гілку запровадити, може хтось щось корисне продає :)
     
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А де у Львові можна такий знайти? Хотілось би помацати!
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Та він мені поки не заваджає :) Нехай лежить, може я ше сидячий колись буду вживати.
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    У моєї знайомої такий візок, як у Вас. То власне сидячим вони не задоволені, бо спереду немаєпоручня, чи як то називається і мала їхня хоче об щось спертися, а там тільки ремені безпеки - пару разів мало їм не впала.


    п.с. упс... але то я рекламу зробила Вашому візку :sad: ... хоча мені ті квіні більше подобаються, ніж бебе конфорти

    Додано через 34 секунди
    купували в Антошці. Але направду, думаю, що є кращі варіанти!
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я перша почала антирекламувати :) Але мати 2 візка завжди добре - один можна відвезти мамі, пом як буду малого в неї лишати не треба буде тарабанити.

    Додано через 53 секунди
    І ми купували в Антошці. Там вони все рекламують до чого у вас "очі блищать"
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Привіт усім, дозвольте приєднатися до Вашої розмови. Марто, у нас візочок бебекар Trayser, триколісний із плаваючим переднім колесом. Ми дуже задоволені. Малий їздив у ньому до двох років, візочок стійкий, легкий у керуванні. Звісно, лякає його вага, проте візочок дуже добре "скаче" сходинками.
     
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    О! Це те, що я так хотіла почути!:crazy: А вага, то не страшо! Головне що стійкий! Я себе з іншим візочком просто не уявляю, як кажуть любов з першого погляду!
     
Статус теми:
Закрита.