Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    В залежності від комплектації від 4 до 6 тисяч гривень
     
  2. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Бувають. В мене таке. http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=30&products_id=298
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    До сьогодні була переконана, що ліжечко для дитини повинне бути звичайнісіньке (маю на увазі без гойдалки), але сьогодні мені порадили обов'язково коли вибирати ліжечко, щоб воно гойдалось, тоді вночі не потрібно буде вставати заколисувати дитинку. Власного досвіду не маю. Порадьте, яке ж ліжечко вибрати:crazy:
     
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    ну яка вам сказати... це не є дуже добре завжди качати в ліжечку, не треба привчати, а то дитинка привикає і гойдай її цілу ніч. А з другої сторони - добре, треба інколи підкачати коли маленьке ворушиться (щоб не проснувся). Вибирати вам. А ле но мою думку потрібно, щоб гойдалося. Там можна і ніжки зняти, тоді не буде гойдатися!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Дякую, а чи Варто так дорого платити ?

    Додано через 5 хвилин

    Порада, купуйте з гойдалкою, я свого по 10 раз засипляю у ввечорі, із-за того що коли кладу в ліжечко, він просипаеться, і я знову його беру на руки і загойдую (біля ціці) :)
    не пошкодуете,
    а зняти ці гойдалки або зафіксувати , завжди можна :)
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    а може то дитина просто хоче засинати біля мами? У нас є спеціальна люлька в ліжечку, але малий зовсім не хоче в ній гойдатися, засинає тільки біля мене і навіть якщо прокидається і плаче, то те підколисування нічого не дає. Малятко хоче чути маму.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Дякую Вам за відповіді, напевно купимо з гойдалкою, але так, щоб вона фіксувалась при бажанні;)
    Стільки всього потрібно для дитинки, в нас вдома вже давно не було маленьких діток, я наймолодша в сім'ї, боюсь щось забути або ж не так зробити. От і вирішили з чоловіком наперед по трошки скуповувати все потрібне для малечі, каляска у нас вже є, а ліжечко наступне, думаємо все решта вже після народження.
     
  8. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Дівчата, а в когось була така коляска?
    http://www.mama-papa.com.ua/shop_cat_63_brand_96.html
    Що можете про неї сказати?:) Бо дуже вона мені сподобалася.
     
  9. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    а я от ніяк з коляскою оприділитися не можу, мабуть плюну на ті походеньки , довірюся на смак чоловіка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    І я теж. Головні пункти, що вважаю обов"язковими я вже давно сказала, а коли побачила, як ретельно він ті каляски розглядає і випробовує - взагалі вагання відпали, бо думає і за гальма, і за перекидну ручку і за вагу і за колір, і амортизатори з колесами... я зробила такий-собі підсумок: "я задоволена чоловіком, якого вибрала і вірю, що буду задоволена його вибором щодо каляски!"
    ЗІ: Я як бачу ті каляски - у мене очі розбігаються, а чоловік обере одну і придбає. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    напишу про ліжечка
    купила з колискою, але зняла її ...
    малеча засинає з нами в ліжку, ми народилися в березні, коли випав сніг, тоді працювали батареї і вона спокійно спала в ліжечку без колисання, а в квітні батареї виключили і ми почали мерзнути в ліжечку, бо біля циці загріється і засне, а перекладу в ліжечко, то поки вона його нагрівала зразу прокидалася. А зі мною спала добре...
    зараз вдень можу покласти в ліжечко не сонну, а через 5 хвилин приходжу - спить
    як на мене висновок - все залежить від дитинки
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Ми так само березневі і з народження спить зі мною Пробувала на ніч класти спати в ліжко,змучилась з тим вставанням-перекладанням. Спить під грудьми,ротик відкриє,а груди вже біля нього-рай для малечі. Вдень кладу в ліжко,щоб грався..то деколи засинає,а деколи набридає йому. Функція колисання в ліжку поки не актуальна-реакції на неї ноль
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Та, впринципі, так. Але з коляскою вам найчастіше прийдеться гуляти. Тому краще вам самій наперед попробувати яка легша, зручніша і т.д. Бо тут, швидше, справа в зручності і вигідності, аніж в смаці.
    Я собі ще перед родами придивилась, замовили (відклали нам), а вже пізніше чоловік поїхав і забрав.
    От про ліжечко я вагалась і не встигла вибрати. Чоловік сам вибирав (точніше, зі свекрами). А тому вони зекономили, і толку з того ліжечка... Тепер я каюся, що й з ліжечком так не поступили.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я теж шукаю за візочком щоб ми могли його з собою взяти на море.
    Вимоги - має бути лекий, просто складатись в парасольку, мати місце на торбу, відкидатись спинка аби можна було дитині спати, вигідний в керуванні
    і само основне не дорожчий як $50-$60 дольців.
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Треба спати з дитинкою і тоді заколисування буде не потрібне !!! :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А я онтаке собі знайшла. За $59.99
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Маруся, ти його вже купила? Зауваж що там кошик малий пiд самим вiзком i немає перилка. Деколи мальки (у тебе їх аж 4ро! :) ) люблять закидати ноги на них, триматись за них, або класти там свої жуби i вежти куди вежуть :D

    Додано через 22 хвилини
    Зверни увагу на оцей,
    http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3119569
    я на вихiдних була в "BabiesRUS" дивилась на цей - має прикольну штучку, ота шматка що iде вниз вiд сидiння може пiднiматись з двох бокiв i тодi сидiння видовжується i малишцi ножки не висiтимуть пiд час спання. хоча тут теж кошик не ахтi, i немає перилка.
    Я купила отакий.хоч сидiння могло бути i ширше, спасає те що вiн складається в парасольку (на фотках видно) кошик розтягується, є вiконечко в капiшонi щоб було видно малючка, ззадi є кишенька на самому капiшонi, я туди кладу що завгодно. Маневрувати досить легко, навiть одною рукою, самостiйно стоїть коли складений. I одна дуже класна рiч - вiн має лямку велику завдяки якiй можна закинути складений вiзок на плече i нести як сумку - думаю що це є супер функцiя, одразу звiльняються двi руки. Тiльки до нього тре докупити клiйонку вiд дощу i ще я докупила додатковий капiшончiк вiд сонця щоб причепити наперiд. Вiн троха дорожчий, але думаю що вартий :) Хоча якшо тобi на один раз, то може i не варто. Я надiюсь що мiй менi добре вiдслужить у Львовi :)
    http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2887327#ReviewHeader
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Дякую... точно подивлюсь на нього. Він просто на іншій сторінці на 10 дольців дешевший, але його нам тра терміново... а термінова достава в них 50 дольців. То я краще піду до маґазину і куп*ю :D
     
  19. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    цікаві "підстаканники" з боку, ніде таких не бачила :) Один для дитини, другий для мами? Шкода, що з іншого боку не зробили таких, щоб для усіх 4-х діток :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я прочитала це свому чоловікові, він сказав ага я тебе знаю , потім буш мені ту каляску все життя згадувати , а й справді він коли приходить щось купувати то зразу перше зустрічне каже давайте завертайте нам підходить :)
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.