Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Гілка зачахне...
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    ну ще не зачахне, бо я не можу без продовження теми- не було рюкзачка мого кольору, тому до тижня часу поїду за нимі за дощовиком як презент, бо там в комплектацію не входить...

    ---------- Додано в 00:59 ---------- Попередній допис був написаний в 00:46 ----------

     
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Уляночко, то я добре розумію, що ви придбали собі Еспіро Вектор? Вже розкладали вдома? А де купували - на Південному?
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Так, Експіро вектор...навіть мому мужові дуже і дуже сподобалась...дизайн бомбезний, далі є прогріхи, але не такі страшні, як думалось...стосовно амортизації та розмірів ...все ж колеса надувні і це великий плюс....от тепер тільки за рюкзачок переживаю, щоб був червоно-помаранчевий, як на малюнку....
    купили ми в Карапузику на Шуварі...
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Той рюкзак мені також подобається. Я його "живим" бачила, то кольори яскраві і точно такі ж як візок.
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Уляночка, оцей візок купили?
     
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я випадково потрапила в "Капрапузик" на Південному і точнісінько такий Х-лендер, як я хочу коштував там на 300 грн. дешевше ніж на Шуварі. О как! (с) Тепер маю додатковий аргумент при торзі - власник той самий. ;)
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    троха спустив..50 грн. з возика+безкоштовно дощовик, бо там нема....

    ---------- Додано в 09:02 ---------- Попередній допис був написаний в 09:02 ----------

    угу......саме такий
     
  9. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А хто може порадити прогулянковий візок з перекидною ручкою? (щоб лицем до мами) . А ще щоб був міцний, легкий та всюдихідний).
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Я щось дуже сумніваюсь, що є прогулянкові візки з перекидними ручками. Принаймні я таких ще не бачила. Є візки трансформери (не плутати з 2 в 1), то в них цілком імовірна наявність перекидної ручки, але в окремо прогулянці не зустрічала. Але, хто знає?
    Ось тут можете глянути:
    http://motik.com.ua/Progulochnye-koljaski-c-8_9.html
    Або тут:
    http://klumba.kiev.ua/strollers/page5/
    Може знайдете те, що шукаєте.
     
  11. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Дійсно є такі! тільки дуже мало фірм. Одна з них- Capella, там є пару моделей з перекидн ручкою, і ще Happy Baby Vanessa.

    Можливо, в когось була така прогулянкова (це зі звичайною ручкою)-напишіть враження!
    [​IMG]
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Знаю від продавців з Південного,що в цих калясках дуже жорстка підвіска на наші "рівні" дороги.:sad:
     
  13. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    От задумалась і я на рахунок літнього візочка. Вже пора переходити з люльки на щось легше. Але в мене питання: чи є візочки ззаду з кріпленням підставки, щоб (як в моїй ситуації) доня їхала у візочку, а малий ззаду став на підставку, коли не схоче ножками топати, і їхав теж. Я щось таких не бачила, але чула, що ніби є.
    Підкажіть, де можна такий візочок купити або хоча б фірму, яка такі виготовляє, щоб глянути в інтернеті
     
  14. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Здається Пег перего літній варіант.
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    суперовий! мені дуже сподобався! а який колір?
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Візочків багато різних,але як правило прогулянкові варіанти калясок мають одинакову систему коліс і кріплення,підніжку можете ось таку купляти, як приклад,вона кріпиться до будь-якого візочка, в якого є така система як на малюнку:
    http://www.mybuy24.net/ua/magazyn/d...=63&tx_ttproducts_pi1[cat]=0&cHash=43a553a7eb
     
  17. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    На цьому сайті їх кілька є і дешевші, або шукайте, може повезе дешевше знайти,хоча навряд, бо аксесуари завжди дорогі до калясок.
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    червоно-помаранчевий
     
  20. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Може десь було в темі - які враження про такий? Чи хтось мав?
     
Статус теми:
Закрита.